Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Taigi, tema puiki ir visi jūs savaip teisūs dėl ND. esu naujokė, savo ND dėjau, bet pripažįstu jie nekoki nekoki... todėl dirbu toliau ir vis jie man nepatinka ir nepatinka,kad įdėčiau čia. aišku laiko stoka kiša koją juos greičiau atlikti ir eiti į priekį. skaitau jūsų komentarus, kritikas ir suprantu ką negerai padariau savo namų darbuose. jau kai įdėsiu savo tobulybę tai aiktelsit(pajuokavau) biggrin.gif
labai gerai,kad kai aptariat ND pasakot kas negerai tik gal galėtumėt truputį plačiau paaiškinti. nu pvz. tas pats estetika. man pvz. gražu nufotografuotos kriaušės ant takučio bortelio, bet jum užkliūtų- kad kriaušės lygiai sustatytos, kad bortelio kraštai kaip siūlės kokios eina ir kliūna akis. tai va taip ir ieškau tobulybės biggrin.gif fotkinu-trinu, trinu ir fotkinu biggrin.gif temos neuždarykit nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėja @ 2014 09 16, 09:25)
Taigi, tema puiki ir visi jūs savaip teisūs dėl ND. esu naujokė, savo ND dėjau, bet pripažįstu jie nekoki nekoki... todėl dirbu toliau ir vis jie man nepatinka ir nepatinka,kad įdėčiau čia. aišku laiko stoka kiša koją juos greičiau atlikti ir eiti į priekį. skaitau jūsų komentarus, kritikas ir suprantu ką negerai padariau savo namų darbuose. jau kai įdėsiu savo tobulybę tai aiktelsit(pajuokavau) biggrin.gif 
labai gerai,kad kai aptariat ND pasakot kas negerai tik gal galėtumėt truputį plačiau paaiškinti. nu pvz. tas pats estetika. man pvz. gražu nufotografuotos kriaušės ant takučio bortelio, bet jum užkliūtų- kad kriaušės lygiai sustatytos, kad bortelio kraštai kaip siūlės kokios eina ir kliūna akis. tai va taip ir ieškau tobulybės biggrin.gif fotkinu-trinu, trinu ir fotkinu biggrin.gif temos neuždarykit nono.gif


tu dėk, o merginos pasakys ką taisyt. Taip tau bus lengviau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2014 09 15, 22:17)
Hi,

O kaip rodo Photoshopas, kai atidarai ta uzsaugota fotke? Taip pat ryskiai?

Gali buti, kad tavo photovieweris arba PS nebesusisneka su monitoriaus profailu, todel rodo skirtingai.

Bandyk uzdeti monitoriaus profaila per nauja.
Pabandyk pajunginet PSe "soft proof" (kazkur ten yra meniu), tiesiog eksperimentams, nes tai ne sprendimas.

Ačiū už patarimus, duosiu vyrui žiūrėt, nes man čia tamsus miškas doh.gif doh.gif doh.gif

fotošope pati pažiūrėsiu ax.gif

ech pavydžiu vyrams techninės logikos.. man labai sunku su ja draugaut cool.gif


Žvaigždėja, dėk ND, be komentarų nežinosi, kur link pasukti ir ką taisyt
Atsakyti
tadaaaaa!!!
Temos Slenkstis nugaletoja skelbiu Gutej uz
sia nuotrauka. paguodos priziuka gauna Saigha uz puiku darba. Gaila, kad tik tiek dalyvaujanciu buvo..komentaru nezarstysiu nei laimetojoms, nei nedalyvavusiom...grauzkit nagus, kuriuos turbut ilgus uzsiauginto betinginiaudamos ir nedarydamos jokiu temos ar ne temos nuotrauku...prizas pirmosio vietos nugaletaojai iskeliasu tuoj pat kai gausiu adresa i AZ. Laukiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 17 rugsėjo 2014 - 19:46
QUOTE(pandre @ 2014 09 17, 20:42)
tadaaaaa!!!
Temos Slenkstis nugaletoja skelbiu Gutej uz
sia nuotrauka. paguodos priziuka gauna Saigha uz puiku darba. Gaila, kad tik tiek dalyvaujanciu buvo..komentaru nezarstysiu nei laimetojoms, nei nedalyvavusiom...grauzkit nagus, kuriuos turbut ilgus uzsiauginto betinginiaudamos ir nedarydamos jokiu temos ar ne temos nuotrauku...prizas pirmosio vietos nugaletaojai iskeliasu tuoj pat kai gausiu adresa i AZ. Laukiu smile.gif



nesijaučiu verta, bet prizus, ką ir besakysi , malonu gauti. smile.gif smile.gif smile.gif Sakykim, kad už nepatingėjimą sudalyvaut smile.gif Žmogus siūlo smegenis pakrutint, negi atsisakysi (gi savo labui) . Turėtų būt ir juostinis variantas, bet kada jį dar turėsiu, tai net negaliu tiksliai pasakyt.

Dabar žvelgiant į ateitį- man vėl reiktų temą siūlyt (bet jau siūliau prieš tai ėjusią...) , man per daug jau nervų kainuos... biggrin.gif
Taigi siūlau saighą , kuri paskelbs naująją temą. Taip bus teisingiausia. Kaip, saigha?

p.s. patikslinsiu, kad temoj -mamagute, flickr'e- gutej esu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 17 rugsėjo 2014 - 21:31
galiausiai galvoju, kad šią foto reikėjo pateikt konkursui. Mano galva, ji būtų tinkamiausia.

ši

na bet dabar šaukštai po pietų. Pandre, dėkoju už tikrai įdomią konkursinę temą bigsmile.gif
Atsakyti
mamagute, sveikinu 4u.gif neblogų tavo darbelių užmatau flickr, šaunuolė 4u.gif thumbup.gif na o nuotrauka laimėtoja tikrai verta laimėjimo 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 09 18, 01:01)
mamagute, sveikinu 4u.gif neblogų tavo darbelių užmatau flickr, šaunuolė 4u.gif  thumbup.gif na o nuotrauka laimėtoja tikrai verta laimėjimo 4u.gif


ačiū už balionąsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 09 17, 22:43)
galiausiai galvoju, kad šią foto reikėjo pateikt konkursui. Mano galva, ji būtų tinkamiausia.

ši

na bet dabar šaukštai po pietų. Pandre, dėkoju už tikrai įdomią konkursinę temą bigsmile.gif

na, antro prizo nesiusiu. nors sioji nuotrauka is vis pasaka. Tu saunuole. Ir tik nesakyk "nesijauciu verta". tikrai gera foto buvo. O paskutinioji is vis liuks wink.gif
Papildyta:
p.s. Vis dar laukiu adresu. zinau, man siuntei dovana, bet neturiu issisaugojusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2014 09 18, 19:44)

p.s. Vis dar laukiu adresu. zinau, man siuntei dovana, bet neturiu issisaugojusi smile.gif


skubu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 09 17, 22:43)
galiausiai galvoju, kad šią foto reikėjo pateikt konkursui.

Si nereali! Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
ačiū už perleistą įpareigojimą sugalvot naują konkursą.. mintį jau turiu, tik reikia dar nugludint, kad vėl už skubėjimą vinių negaučiau smile.gif)
Atsakyti