Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(rarity @ 2014 09 10, 13:59)
Ačiū, kad praplėtei mano žinias muzikoje - nežinojau šio kūrinio - nuostabus  wub.gif


nežinojau ir aš, čia Say užduotis buvo skelbta šiek tiek anksčiau (tikriausiai nematei wink.gif ) kūrinys ir man nuostabus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2014 09 10, 14:12)
nežinojau ir aš, čia Say užduotis buvo skelbta šiek tiek anksčiau (tikriausiai nematei  wink.gif ) kūrinys ir man nuostabus  smile.gif


Ot kaip - vadinasi atlikau užduotį, to nežinodama.
Say, baik rūstauti, noriu paskatinimo biggrin.gif
Atsakyti
Labas, vis paskaitau kaip jus smagiai cia gyvenat, nuotraukos pasakiskos. mielai ir as sudalyvauciau kokiam konkursui ale vis negaliu ( siuo emtu po operacijos).
Alabama jusu mokinuke pasakiska smile.gif
rarity grazus portretukas, man patiko spalvos .
sekmes kuryboje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 09 10, 10:42)
Negraziai pasakysiu, bet.

Nematau jokio nei rudens, nei jo jausmo.Matau labai nekokybiska darba, sabakstyna, nezinia ka darancius zmones(nebent ilinde i spyglius pasiglamoneti).


Įdomu ir keista skaityti tokius komentarus, nesupyk. Nors senokai ir pati esu taip rašiusi, bet džiaugiuosi pakeitusi nuomonę apie kai kuriuos dalykus.

O ką reiškia tai, kad tu nematai jokio rudens toje fotografijoje ar nejauti rudens. Ar tai reiškia, kad toje fotografijoje išties nėra jokio rudens jausmo, o galbūt kad tik tu ir dar kas nors, ar minia nemato nejaučia rudens būtent tame darbe.

Aš tą fotografiją mačiau flickr, tik dėlioju vis mintis, sugrįždavau pažiūrėti ir laukiau tinkamos dienos, kada žodžiai liesis ir galėsiu juos surašyti. Ten toks ruduo, ten tiek jausmų!!!

neverskit kaltės mėnuliui, jei kam nepatiks komentaras smile.gif
Atsakyti
Aš turiu techninį klausimą, gal kas galės padėti: kai retušuoju nuotraukas fotošope, jos būna ryškios, gana šviesios. Kai peržiūriu vėliau jau atsidariusi atskirai su Windows Photo Wiever, nuotraukos būna jau ne tokios ryškios ir atrodo norisi daugiau kontrasto ir šviesumo (bet vos vos). Ir vakar dar atspausdintas foto turėjau progos palyginti - norisi čiut daugiau šviesos ir vos vos kontrasto (būtent taip, kaip mačiau PS ekrane kad būtų).

Kame čia gali būti kampas? g.gif Labai sunku dirbti, nes PS dabar turiu nenatūraliai šviesint, kad gauti gerą rezultatą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 11 rugsėjo 2014 - 12:23
QUOTE(gotte @ 2014 09 11, 13:22)
Aš turiu techninį klausimą, gal kas galės padėti: kai retušuoju nuotraukas fotošope, jos būna ryškios, gana šviesios. Kai peržiūriu vėliau jau atsidariusi atskirai su Windows Photo Wiever, nuotraukos būna jau ne tokios ryškios ir atrodo norisi daugiau kontrasto ir šviesumo (bet vos vos). Ir vakar dar atspausdintas foto turėjau progos palyginti - norisi čiut daugiau šviesos ir vos vos kontrasto (būtent taip, kaip mačiau PS ekrane kad būtų).

Kame čia gali būti kampas? g.gif Labai sunku dirbti, nes PS dabar turiu nenatūraliai šviesint, kad gauti gerą rezultatą g.gif

kažkas negerai su spalvų profiliais? pavyzdžiui, photoshope nustatyta adobe RGB, o patys windows'ai nuotraukas rodo sRGB aplinkoje? tačiau tokiu atveju problema būtų spalvų ryškumas, ne nuotraukos šviesumas/kontrastingumas. g.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 09 11, 12:47)
kažkas negerai su spalvų profiliais? pavyzdžiui, photoshope nustatyta adobe RGB, o patys windows'ai nuotraukas rodo sRGB aplinkoje? tačiau tokiu atveju problema būtų spalvų ryškumas, ne nuotraukos šviesumas/kontrastingumas.  g.gif

ką tik patikrinau - visur (tiek senesniuose retušuotuose failuose su kitu kompu, tiek su dabartiniu) - sRGB, fotošope irgi sRGB.

nesuprantu g.gif

ir paleidus actioną ta foto tokia ryški atrodo, o įseivinus ir atskirai ją atsidarius su nuotraukų peržiūros programa - blankesnė g.gif

Įdomu, kur dar galėtų slypėti priežastis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 11 rugsėjo 2014 - 13:23
QUOTE(Kodėlčius @ 2014 09 11, 11:38)
Įdomu ir keista

O ką reiškia tai, kad tu nematai jokio rudens toje fotografijoje ar nejauti rudens.

Kodel idomu ir keista?
Tai reiskia, kad AS taip matau ir manau ir kad as issakiau savo nuomone.
Atsakyti
Ir aš pasisakysiu apie tą nuotrauką. Man keistai, kad joje visai nėra erdvės pjūčio g.gif užtai ir klausiau, ar čia tekstūra dėta? Kadangi gavau neigiamą atsakymą, užklausiu, ar klonuota buvo kur nors ant viršaus?

Nes toks jausmas, lyg būvo dėta ant viršaus faktūra, lyg piešta, klonuota, klijuota kažkas g.gif Man tas erdvės vsiškas nebuvimas labai trikdo. Arba čia iš tų foto, kur aš tiesiog nesuprantu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 09 11, 14:22)
ką tik patikrinau - visur (tiek senesniuose retušuotuose failuose su kitu kompu, tiek su dabartiniu) - sRGB, fotošope irgi sRGB.

nesuprantu g.gif

ir paleidus actioną ta foto tokia ryški atrodo, o įseivinus ir atskirai ją atsidarius su nuotraukų peržiūros programa - blankesnė g.gif

Įdomu, kur dar galėtų slypėti priežastis g.gif


Ir man taip pat. Vis galvą laužau, ar čia dėl to, kad iš raw spaudžiant į jpg prarandama kokia nors informacija, ir dėl to kenčia tas kontrastas ir šviesumas? Jei kas žinote atsakymą - pasidalinkite. smile.gif
Atsakyti
Ryto žiūriniams

Faini interviu su įdomiais fotografais

Ragnar Axelsson

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 15 rugsėjo 2014 - 09:14
QUOTE(gotte @ 2014 09 11, 14:22)
ką tik patikrinau - visur (tiek senesniuose retušuotuose failuose su kitu kompu, tiek su dabartiniu) - sRGB, fotošope irgi sRGB.

nesuprantu g.gif

ir paleidus actioną ta foto tokia ryški atrodo, o įseivinus ir atskirai ją atsidarius su nuotraukų peržiūros programa - blankesnė g.gif

Įdomu, kur dar galėtų slypėti priežastis g.gif

Hi,

O kaip rodo Photoshopas, kai atidarai ta uzsaugota fotke? Taip pat ryskiai?

Gali buti, kad tavo photovieweris arba PS nebesusisneka su monitoriaus profailu, todel rodo skirtingai.

Bandyk uzdeti monitoriaus profaila per nauja.
Pabandyk pajunginet PSe "soft proof" (kazkur ten yra meniu), tiesiog eksperimentams, nes tai ne sprendimas.
Atsakyti