Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

na, štai ir aš su baltu lapu biggrin.gif laukiu komentarų 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
ir...su spygliukais 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 09 09, 14:39)
Kaip ir naujos, bet jau konkursui gal per senos:)

Nuostabūs, jausmingi darbai 4u.gif Temai lauksim naujų, tikiu, kad tikrai sulauksim mirksiukas.gif

pagieza2, 4u.gif balionas, kad nepasiduodi. Su fokusu, manau, susitvarkei puikiai. Su šakute smagiau, ne taip sterilu. Fonas dabar vienspalvis, tik atkreipk dėmesį - kairėje pusėje, fone eina kažkokia siūlė, kuri kiek blaško... Pabandyk, kad ji nepakliūtų į kadrą... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 09 rugsėjo 2014 - 14:51
QUOTE(o la la la @ 2014 09 09, 15:47)
Nuostabūs darbai 4u.gif Temai lauksim naujų, tikiu, kad tikrai sulauksim  mirksiukas.gif

pagieza24u.gif  balionas, kad nepasiduodi. Su fokusu, manau, susitvarkei puikiai. Su šakute smagiau, ne taip sterilu. Fonas dabar vienspalvis, tik atkreipk dėmesį - kairėje pusėje, fone eina kažkokia siūlė, kuri kiek blaško... Pabandyk, kad ji nepakliūtų į kadrą... mirksiukas.gif


matau ir aš tą siūlę, tik nelabai suprantu kas ten g.gif nemoku dirbti jokia programa, kuria galėčiau panaikint tą siūlę - bučiau paslėpus blush2.gif
Atsakyti
pagieza2

TAIP

p.s.
namų darbų negalima taisyti jokiomis programomis... wink.gif
Papildyta:

ir naujam konkursui, tiesa, nuotrauka ne visai nauja, sekmadienio, bet fotografuota savo susikurtai temai - 'laukais ateina ruduo'


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 09 rugsėjo 2014 - 14:59
Ir as Pagiezai duodu taip.
Atsakyti
Pagieža2, TAIP ir iš manęs, gali keliaut toliau 4u.gif Tik kitam namų darbe sužiūrėk visus fono trukdžius mirksiukas.gif

Alabama, man kadras su lenta labai wub.gif grožėjausi ne kartą jau. Visos trys foto savaip kabinančios, tam tikra nuotaika. Trečioje šviesa patinka ir aplinka, kurioje fotografavai dukrytę. Jeigu jau labai kabinėtis, tai norėtųsi, kad pirštukai būtų visai visai atpalaiduoti, nebūtų sulenkti jaustųsi visa relaxo esybė.

Saigha, kodėl dvi poros nuotraukoje? Naudojai tekstūra? g.gif gal pati gali plačiau savo mintį pakomentuoti? Mano požiūriu drabužiai per daug rėkia, ypač kairės poros.

Atsakyti
ačiū už tris TAIP, tikiuos ne iš gailesčio čia man, nes aš nei kiek nesijaučiu skriaudžiama, juk mokytis atėjau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
gotte - čia reali nuotrauką, pamačiau tokį rudeninį lauką, net nežinau, kas ten vasarą augo - žolės, ar kažkokios kultūros, bet toks - būtent "rudens jausmas" man žiūrint į tą lauką, nykimas, pabaiga, toksai "rudens turinys" ar "rudens tūris", net nežinau , koks žodis tikslesnis.. Porelės kodėl dvi? Gal norėjosi kažkaip parodyt tuos žmones - ir kartu, ir atskirai, ir atsiribojusius, ir kartu paskendusius tame rudens šabakštyne, jie ir susileja su juo, bet kartu savo jausmu, įsimylėjimu gyvi. Dėl drabužių.. nurengt buvo mintis, kad nesimatytų visai... bet gi - ruduo...
p.s. ir taip aš juos vos įkalbėjau ten lįst, viena mergaitė gyvačių bijo, liepė man prisiekt, kad jų ten nėra biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 09 rugsėjo 2014 - 18:45
QUOTE(pagieza2 @ 2014 09 09, 15:02)
na, štai ir aš su baltu lapu  biggrin.gif laukiu komentarų  4u.gif



man tai labai horizontas čiuožia į kairę, tūrėtų būt tiesus smile.gif

rarity, kai pamačiau foto su vaiduokliais iškart ausyse suskambo Balanescu Quartet - Insomnia smile.gif nors tikriausiai, foto nėra daryta specialiai tam kūriniui... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 09 rugsėjo 2014 - 21:53
QUOTE(saigha @ 2014 09 09, 16:58)
laukais ateina ruduo

Labai įdomus fonas, tačiau norėtųsi pažaisti diafragma.(pvz.) Dabar fone, prieky ir ant veidų žolių faktūra ryški. Dėmesys blaškosi viską apžiūrinėdamas. Poros per daug paskendę.
Dar šioje nuotraukoje norisi balanso arba simetrijos, nes dvi poros. Dabar dešinė nuotraukos pusė "sunkesnė" už kairiąją. Apie nuotraukos balansą daugiau čia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 10 rugsėjo 2014 - 06:30
QUOTE(saigha @ 2014 09 09, 14:58)
'laukais ateina ruduo'


Negraziai pasakysiu, bet.

Nematau jokio nei rudens, nei jo jausmo.Matau labai nekokybiska darba, sabakstyna, nezinia ka darancius zmones(nebent ilinde i spyglius pasiglamoneti).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alabama: 10 rugsėjo 2014 - 10:42
QUOTE(gotte @ 2014 09 08, 11:42)
Rarity, sveika, smagu matyt tavo darbelius 4u.gif Man dreams labai įstrigusi yra, jau flickr matyta ir analizuota...kažkuo jautri ši foto, kažkuo net bauginanti (čia jau mano asmeninės baimės seniems žaislams doh.gif  biggrin.gif ), kažkuo miela.


Ačiū. Norėjau parodyti nostalgiją tam laikui, kai Vytauto parkas buvo mano antrieji namai smile.gif

QUOTE(o la la la @ 2014 09 09, 11:09)
rarity, gražu smile.gif Iš ties jaučiasi lūžis tavo fotografijoje.Smagu ir sveikinu su paroda smile.gif


Ačiū. Užsuk kada apžiūrėti, jei laiko turėsi smile.gif

QUOTE(korete @ 2014 09 09, 21:52)
rarity, kai pamačiau foto su vaiduokliais iškart ausyse suskambo Balanescu Quartet - Insomnia  smile.gif  nors tikriausiai, foto nėra daryta specialiai tam kūriniui...  smile.gif

Ačiū, kad praplėtei mano žinias muzikoje - nežinojau šio kūrinio - nuostabus wub.gif


Į rudenio ir ilgesio temą. Ne specialiai smile.gif

user posted imageUntitled by Irmoske, on Flickr

Jausmų atspindys
Ištirpę nakties apžavai
Kamanės sparne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rarity: 10 rugsėjo 2014 - 13:04