Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Wow analizes fantastiskos bigsmile.gif Skaiciau ir megavausi !

Svajone kazkaip Flickr pas mane sekama esi biggrin.gif ,bet nepazymeta konkreciai g.gif istrint negaleciau schmoll.gif nikaip schmoll.gif
Atsakyti
Opšra, lauki? biggrin.gif
Atsakyti
Tu tiesk paklodę geriau neerzinus biggrin.gif
Atsakyti
...Perskaičiau dar kartą analizių rinkinį. Pagaliau ramiai, darbdavių už skverno netampoma, šalia "pasidėjusi" fotografijas, kurios per tą laiką, beje, tarsi pasikeitė, į kurias dabar jau neįmanoma pažvelgti tuo dar nesuinteresuotu, dar neįtemptu, dar gerokai išsiblaškiusiu žvilgsniu, kaip kad buvo projekto pradžioje. Man ši metamorfozė itin smagi. Lašas, sėkmingai įkapsėjęs į Say paminėtą kibirą. Dabar ir norėdamas jo neišpilsi!

Sėdžiu dabar visa apsiskaičiusi biggrin.gif ir lyg lengvai (maloniai!) kauštelėjusi. Fantastika, kad šitame supermamų ceche veikia tokia pradžiamokslio artelė, kurioje gimsta štai tokie pakankamai intelektualūs produktai smile.gif Koks vis tik gerumas, kad pradžiamokslis buvo kuriamas ir tebekuriamas kaip tam tikras alternatyvus projektas, kuriame gali ir virti-kepti-megzti-plepėti, bet gali ir sielą pamaloninti, gali semti ir pasisemti kažką iš giliau, ne tik nuo paviršiaus.

Man maga reikalauti analizes įvesti kaip privalomą discipliną biggrin.gif Nes gėrio ir naudos tiek, kad vos ne ateinančioms kartoms bus ką testamentu užrašyti. Visų pirma, nepaprastai įdomu. Galimybė prieiti prie nuotraukos ir pažvelgti į ją skirtingomis akimis, Ir atsiriekti to šiek tiek kitoniško žvilgsnio, išvysti tai, kas pačiam liko už regėjimo lauko ribų, galop, pasitikrinti, kaip tvirtai laikosi paties užsiimta apžvalgos aikštelė, ar nepradėjo ji pavojingai linkti it koks Pizos bokštas biggrin.gif Antra, taip, Say, tai investicija į save patį. Aš, kaip ir Opšra, nenoriu nusitrelinti su perdėtu aplombu, bet vis tik negaliu slėpti, kad jaučiuos šio projekto gerokai praturtinta. Ir tai tokia permanentinė būsena, kuri gal labiausiai ir džiugina - dabar jau pats stabdai save prie fotoekspozicijų, neleidi sau lėkt zovada - na, taip baisiai ir anksčiau gal nelakstydavau, bet dabar tos peržiūros lyg ir kruopštesnės, lyg ir labiau disciplinuotos... Ir už tai ačiū.

Opšra, Tavo cituotasis žindymas ir žiodymas man apskritai šios dienos topas. Jau kad pasigavau, tai pasigavau, dabar tampysiu visur kartu su savim lyg žaislą. Neatimk jo iš manęs, verksiu biggrin.gif

Skaičiau Tavo rytinę paklodę ir galvojau: narcize narcize, koks Tu vis tik dar naivus augalas rolleyes.gif Man sunku retrospektyviai įžiūrėti, kada tiksliai tapo aiškiau nei dieną, kad kas jau kas, o šis žvėris tikrai iškris iš "gražu/negražu" žaidimo. Man net vaidenasi, kad tai buvo akivaizdu jau apsilankius nukainuotų knygų skyrelyje, va! O po Aleksandravičiaus, nors ir gailiesi žiūrėjusi į jį freken karvės ( biggrin.gif ) akimis, abejonių tiesiog neliko. Žmogus, kuris užduoda klausimus, anksčiau ar vėliau gauna atsakymus, po kurių turi dar daugiau klausimų. Kurie kitados net įdomesni už atsakymus. Aš nė neabejojau, kad nuotraukos ims Tave klampinti it pelkė, kad viena po kitos ims vertis visokios mažos paslaptingos durelės, ir kad smalsus žvėris bandys spraustis pro kiekvienas jų, gal net pro visas vienu metu. Tad jokių stebuklinių pasakų ryte neišgirdau. Tik info apie vėl atrastą Ameriką, kurią Iks jau seniai atrado, kolonizavo ir laukė Opšros su viena (ar KITA biggrin.gif ) medalio puse tongue.gif Man regis, kad dabar ir pusę nuotraukos Tau be vargo įsiūlytume, ir trečdalį jos, ir ketvirtadalį. Su viena nuotrauka jau darais pavojinga, galime ir nesulaukti eilės prie mikrofono.

Namų darbų, kuriuos šiandien prišokusi pasodinai ir skubiai iškasei, analizės nebus. Galiu tik pasakyti, kad tikiuosi truputį daugiau biggrin.gif Aš, būdama pakankamas kurmis, retai kada priekabiauju prie fokuso. O ir pati jį dažnai gaudau su kiauru rėčiu. Bet, atleisk, man Tave vis maga muštruot pagal specialiąją programą ir nesiklausyt kalbų, kad gal dar nesi tam pasirengusi, kad per liauni pečiai, per glebios rankos. Na skatinu (iš meilės ir visa kita) mėgint po truputį įlieti tai, ką randi ir sumedžioji aplinkoje, neatskirk savęs nuo jos, supanašėk, susitapatink, dėdė Darvinas Tau tik paglostys galvelę. Teta Iks duos saldainį smile.gif Kita vertus, nesinori Tavęs kažkaip gąsdinti, kad nepagalvotum, jog už kažkokią bausmę ar už netrumpą liežuvį esi ruošiama pačiam pasaulio čempionatui. Jauskis taip tik truputį, tik tiek, kad toks jautimasis būtų žiežirba, kutenanti padus.

P.S. Užtrukau, nes administracija vis nepraleisdavo pro patikros punktą - smailikų skaičius, pasirodo, griežtai limituotas. Ačiū D., kad žodžių kiekis dar ne biggrin.gif

Svajone mūsų, girdėjau, kad pastaruoju metu flickras gana nedraugiškas įpratusiems jungtis ne per yahoo kanalą. Gal dėl to jis Tave taip tardo ir su Virdzzinija neleidžia draugauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 balandžio 2014 - 19:31
P.P.S. Man tik viena blogybė iš analizių. Buvo jos tokios lyg šventė, lyg kalėdos beveik, tiek laukėm, tiek ruošėmės, tiek prie eglutės lakstėm Santa Say dovanų ieškoti. Ir radom. Ir baigėsi viskas. Ir lyg nebėra ko laukti. Ir liūdna kažkaip... Na, bet Bekešo kalnas dar liko, tik status kažko baisiai, aš tai ant pirmojo grumsto vis suklumpu bekopdama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 04 30, 21:05)
Na, bet Bekešo kalnas dar liko, tik status kažko baisiai, aš tai ant pirmojo grumsto vis suklumpu bekopdama smile.gif


lipkit, mergaitės, lipkit... Aš ten ,viršuje, Jūsų visų lauksiu. Tikrai smile.gif
Atsakyti
laukiu jūsų teismo

user posted image

Atsakyti
Sveikutės smile.gif Nuomonių biggrin.gif :

user posted image
Atsakyti
labas,

aš prisiduoti atėjau - dar neišsiunčiau mainų foto. ją turiu, ji atspausdinta, bet mano kompas beveik mėnesį buvo remonte, o jame gulėjo foto, kurią norėjau siųsti, todėl ir neišsiunčiau tos, kuri atspausdinta. jei niekas nenulinčiuos, norėčiau siųsti foto, kurią norėčiau siųsti, o ne tą, kurią tiesiog turėjau po ranka. labai nemuškit, o jei mušit, nu ką - kentėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 04 30, 13:40)
Šniukšt. Išsididinau fotkes iki negalėjimo ir pastebėjau, kad biškį ne ten, kur paskutinėj fotkėj. Turbūt laikas stiprintis akinius sad.gif


Opšra, tai gal čia mano akis žvairavo, kodėl nelaukei kitų nuomonių? Aš gi ne dar ne viskas mirksiukas.gif Aš labai nepasitikiu komentavime, todėl, mano nuomonė (mano galva) nėra labai superinė. Reikėjo laukti ir kitų įžvalgų, ar fokusas vietoje, ar kompozicija tinkama ir pan. dėk atgal!
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2014 04 30, 21:05)
P.P.S. Man tik viena blogybė iš analizių. Buvo jos tokios lyg šventė, lyg kalėdos beveik, tiek laukėm, tiek ruošėmės, tiek prie eglutės lakstėm Santa Say dovanų ieškoti. Ir radom. Ir baigėsi viskas. Ir lyg nebėra ko laukti. Ir liūdna kažkaip... Na, bet Bekešo kalnas dar liko, tik status kažko baisiai, aš tai ant pirmojo grumsto vis suklumpu bekopdama smile.gif


aš už drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Vetra127 @ 2014 05 01, 12:56)
Sveikutės smile.gif Nuomonių  biggrin.gif :



g.gif galima pasisakysiu smile.gif nežinau kiek į temą, bet ką matau tą parašysiu smile.gif

pirmiausia kompozicija, lyg centruota, lyg ne, nes fokuse ta šakelė, ir kairėje esantis pumpurėlis. kaip ir du aktyvūs dalyviai, akis laksto nuo to prie to, o man labiau norėtųsi, kad fokusas būtų tas tolimesnis pumpurėlis, nes jis diždiausias, kaip ir logiškiausia būtų, kad jis būtų nuotraukos ašis.
Bet taip suprantu, tu norėjai parodyti tuos voratinklius, jie ale gražiai atrodo fotografijoje, bet mano menku supratimu šiek tiek ne toks rakursas, ne tokia kompozicija ir ne toks fokusas smile.gif
Papildyta:
Efo, o ND atsiskaičius? ;/
Papildyta:
Efo, o ND atsiskaičius? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 01 gegužės 2014 - 17:09
QUOTE(sayonara @ 2014 05 01, 16:35)
labas,

aš prisiduoti atėjau - dar neišsiunčiau mainų foto. ją turiu, ji atspausdinta, bet mano kompas beveik mėnesį buvo remonte, o jame gulėjo foto, kurią norėjau siųsti, todėl ir neišsiunčiau tos, kuri atspausdinta. jei niekas nenulinčiuos, norėčiau siųsti foto, kurią norėčiau siųsti, o ne tą, kurią tiesiog turėjau po ranka. labai nemuškit, o jei mušit, nu ką - kentėsiu smile.gif

Na, nemušiu, nemušiu. Tikiuosi ir kitas žmogus nemuš. biggrin.gif Nemušk, žmogau, ką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 04 30, 19:23)


Svajone mūsų, girdėjau, kad pastaruoju metu flickras gana nedraugiškas įpratusiems jungtis ne per yahoo kanalą. Gal dėl to jis Tave taip tardo ir su Virdzzinija neleidžia draugauti?


nežinau.. aš tiesiog šimtą metų prisijungus, kompas įsiminęs ir apskritai niekada nereikėjo prisijunginėti. Bet kartą pabandžiau jungtis iš kito kompo, ir va meta klausimus kažkokius... tai pabandžiau su kitomis naršyklėmis- tas pats.. paskaičiau forumus, tai daug kas su tokia problema susidurę, bet kaip ir sprendimo neradau.. manau kol esu prisijungus, kol netyčia niekas nepaspaudė sing out, eikia išsitrint , ir naują kurti. Kito varianto nesugalvoju.. verysad.gif verysad.gif

tai patarimas turinčioms flickr.. pažiūrėkite yahoo paskyroj kokius esat "security questions" nusistačiusios (jie registruojantis buvo privalomi), ir užsirašykit kur nors. Nes anksčiau ar vėliau išmes tuos klausimus jungiantis kada nors ir Jums
Atsakyti