Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 09 08, 23:27)
Man tai atrodo, kad aš daug metų bandžiau, bet elementariai atsibodo įrodinėti, kad ne tik man to reikia. Juk jeigu žmonėms negerai, tai reik daryt, kad būtų geriau. Tai va, linkiu sėkmės, nebeturiu resursų ginčytis, gal kada jų vėl atsiras kažkam daugiau. Entuziastų visada atsiras, senių vietą lai užima nauji seniai. Gal kokie nors seniai trukdo kažkam čia būti ar sugrįžti, tad šiandien gera proga atsinaujinti.

Taigi niekas neprašo ginčytis dėl nieko, niekam čia nieko nereikia įrodinėti...pavargai - neįrodinėji, nori įrodinėji...nenori nerašai, nori rašai... aš galiu pasakyt savo nuomonę, tu savo...abi iš mūsų išeinam ir pareinam kai norim ir daryt galima ką norim... be jokių išankstinių pranešimų. Gi viskas taip paprasta.. nei čia kažkas kažkokias vietas turi užimti nei nuo tavo pasakymo tas priklauso... lyg šiandien pasakysi, kad senių vietą kažkas turi užimti ir taip ir įvyks.

Say, visad šaipeisi iš tų "Ate. Išeinu. Linkiu sėkmės", o dabar pati taip darai? Kam? Todėl, kad gotte turi kitą nuomonę apie estetiškus ND...jei kažkas turi kitą nuomonę, tai reik pūst iš forumo ir dar nepamiršt garsiai apie tai pranešt. Kad atsirastų maldautojų.

Aš tikrai tiek savo laiko tam forumui neaukoju, tai man gal bus paprasčiau savo nuomonės nebereikšt. Nenoriu kad kažkas pultų kažko maldaut, kad nebūtų čia perversmų. Dabar gailiuos, kad išvis kažką rašiau... be ryšio čia gavosi viskas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 08 rugsėjo 2014 - 23:58
Pilnatis cool.gif
Atsakyti
Labas. Kaip zinia rugsejo 5d.pasibaige temos: Slenkstis konkursas.Duokit truputeli laiko(kai jo turesiu butinai pavakarosiu ir isrinksiu geriausia)nors is tiek dalyviu netureciau ilgai uztrukti. Pranesiu greitu metu nugaletoja.A ciu dalyvavusiems.
Atsakyti
aš labai atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet norėjau paklausti ar man tuos ND perdarytus dar kelti? bus kas vertina? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2014 09 09, 07:49)
aš labai atsiprašau, kad įsiterpsiu, bet norėjau paklausti ar man tuos ND perdarytus dar kelti? bus kas vertina?  4u.gif  biggrin.gif

Dek, dek. biggrin.gif



As dar masciau, gal tema eme baiginetis, kai visi pasiskirste mokytojus ir bendravimas nukripo ten?
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2014 09 09, 09:09)
Dek, dek. biggrin.gif
As dar masciau, gal tema eme baiginetis, kai visi pasiskirste mokytojus ir bendravimas nukripo ten?


pala pala, kažką praleidau, kas per skirstymai? g.gif
Atsakyti
Gotte, Tu labai daug visko ant savęs emociškai susikrovei. Tai su Tavim visiškai nesusiję. Aš su Tavim net nesiginčijau, o Tu kažkodėl tik su manim apie estetiką diskutuoji. Aš gi apie tai nė žodžio nepasakiau. Tik akivaizdu, kad jeigu žmonių netenkina tema ND ir tema, reikia kažką keisti, kad čia būtų gerai kuo didesniam žmonių skaičiui. To ir reikia siekti.
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2014 09 09, 08:12)
pala pala, kažką praleidau, kas per skirstymai?  g.gif

Seniai cia buvo:)
Atsakyti
Esu užstrigus ties 5 ND. Vis pabandau, bet nelabai pavyksta... Gal balto objekto tinkamo neturiu, gal ne taip darau kažką... Bet darant pirmuosius keturis, negalėčiau pasakyt, kad buvo labai sunku gauti tuos TAIP. Man pačiai buvo įdomu daryt, galvot ką toliau daryt. Todėl pasisakyčiau, kad ND nėra taip jau ir blogai, nes išmoksti vienu metu sužiūrėti skirtingus dalykus.
Aš temą seku jau gerus 3 metus. Skaitau rytinius ir vakarinius skaitinius ir "žiūrinius" (ačiū Say ir kitoms), lankau jūsų rekomenduotas parodas, net filmus ar muziką smile.gif Fotografijoj labai nepatobulėjau (gal kad fotografuoju per mažai, gal kitos priežastys), bet viduje manau, kad tikrai taip taip. ax.gif
Labai ilgiuosi tų laikų, kai tema buvo gyva, buvo daug nuotraukų, komentarų. Sanąsias nares esu susiradusi Flickre, seku jų darbus. Labai įdomu stebėti buvusių naujokių pažangą. Norėčiau, kad tema neišnyktų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 09 09, 08:40)
Gotte, Tu labai daug visko ant savęs emociškai susikrovei. Tai su Tavim visiškai nesusiję.  Aš su Tavim net nesiginčijau, o Tu kažkodėl tik  su manim apie estetiką diskutuoji. Aš gi apie tai nė žodžio nepasakiau. Tik akivaizdu, kad jeigu žmonių netenkina tema ND ir tema, reikia kažką keisti, kad čia būtų gerai kuo didesniam žmonių skaičiui. To ir reikia siekti.

Nes tu įsivėlei į diskusiją, užtai aš tau atsakinėjau biggrin.gif Nes aš pati ir užvedžiau tą diskusiją apie ND. Bala nematė, kai pagalvoji šimtai tokių jau buvo, dar turbūt šimtai bus...su mumis ar be mūsų.


Aš visai nesinervinu kažką diskutuodama, nors kartais ir galiu aštriau parašyt ir gal atrodo, kad labai asmeniškai reaguoju. Bet jau ryškiai laiko per daug turiu... Pirmą kartą po 5 metų likau viena namuose vaikus į daržą ir mokyklą išleidus, ir dalį savo tokio brangaus laisvo laiko padėjau forume doh.gif ir dar svarbiausia kažkokiam niekalui kai pagalvoji.. doh.gif


Vasarėle, įkelk ND kad ir su klaidomis, galėsim kažką patarti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 09 rugsėjo 2014 - 09:49
smile.gif Vėl pasipešiojimai smile.gif Mano mama mano ožius ir blogas nuotaikas gydydavo darbu, taigi... tongue.gif smile.gif biggrin.gif

Gal geriau skelbiam naują užduotį-temą, kuri sugrąžintų pagaliau vasarą išsibarsčiusius? Pavyzdžiui "TAS RUDENS JAUSMAS". Fotografuokite spalvas, rudenį, perteikite nuotraukose tai, ką JUMS reišia ruduo, ką jaučiate. (Vienam tai - vaiko pirma klasė - pzv., kitam - vasaros ilgesys pvz., trečiam - pageltęs medis pvz. ar rūke skendinti alėja pvz.)
Nėra apribojimų saviraiškos priemonėm, būkit kūrybingi smile.gif
Terminas -mėnesiukas (spalio 9 d.) 4u.gif

Reikalavimas - dedam naujas, ne archyvines nuotraukas smile.gif Stebim šviesą, kompoziciją, stengiamės pagauti jausmą smile.gif
Tema Flickr

Pažadu PRIZĄ smile.gif


rarity, gražu smile.gif Iš ties jaučiasi lūžis tavo fotografijoje.Smagu ir sveikinu su paroda smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo o la la la: 09 rugsėjo 2014 - 11:45
QUOTE(o la la la @ 2014 09 09, 11:09)

Kaip ir naujos, bet jau konkursui gal per senos:)

Namu mokykla Annai, kuri per maza eiti i tikraja, bet labai norisi


user posted image


Ilgesys vasaros-
Anna nenori vaziuoti namo

user posted image

Ir siaip tokia be pavadinimo, na arba +37 pavesy

user posted image
Atsakyti