Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Photo of the day

Shelley Calton

user posted image


Erika, aš nieko prieš dienoraštį rašyti smile.gif Gal vasara buvo, kad visos nudingo, gal nepatinka kas nors. Bus laikas, bus ir vaikas, I always say smile.gif
Atsakyti
Viščiukus skaičiuoja rudenį... Kaži, kiek jų gyvų, subroilerėjusių (biggrin.gif) po vasaros beliko?
Savaitės temos užmigdė, čaikovskis neprižadino, į insomni(j)ą nieks neatsiliepė, matyt, neturi tokių problemų biggrin.gif
Na, kol gaunam dienos foto, gal ir nėra ko liūdėti smile.gif Kas norės gyventi, tas gal ir be spec. atrakcionų-priemonių-projektų atsipaipalios smile.gif Arba ne.
Arba taip smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 03 rugsėjo 2014 - 10:19
yra tų gyvų, tik neturinčių ką pasakyt ar parodyt biggrin.gif

p.s. šis gyvumo konstatavimas iš serijos:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je t'aime: 03 rugsėjo 2014 - 11:59
Aš tai grįšiu. Jau greitai. ax.gif
Atsakyti
Photo of the day:

Lauren E. Simonutti

user posted image
Atsakyti
Labas, smile.gif
prieš 2-3 metus intensyviai skaitinėjau pradžiamokslį, mokiausi ir daug išmokau. Na, bent jau fokusuot, tikiuosi smile.gif
Paskui labai staigiai keitėsi gyvenimo aplinkybės ir nebe galvoje buvo forumai, šiek tiek ir fotografiją apleidau...
Dabar, po ilgos pertraukos įlindau ir negaliu atsiskaityt- kiek įdomių nuorodų , nuostabių nuotraukų. ir kokie konkursai įdomūs...
Negaliu darbe diorbt- vis vartau čia rastas fotografų nuorodas . Negaliu atsigrožėt Constantine Manos smile.gif

Noriu nuo fotaparato dulkes nupusti...
Atsakyti
Antras bandymas 4u.gif

user posted image

user posted image


user posted image




Atsakyti
Užduotį supranti teisingai, bet tai ką pasirenki fotografuoti ir kur - nepatinka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 09 04, 16:40)
Užduotį supranti teisingai, bet tai ką pasirenki fotografuoti ir kur - nepatinka.  smile.gif


O as net staltiese ejau lyginti, kad nebutu susiglamzius lotuliukas.gif na matyt akies as neturiu, nes man cia ir estetika, sviesu, svaru.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(pagieza2 @ 2014 09 04, 19:37)
O as net staltiese ejau lyginti, kad nebutu susiglamzius   lotuliukas.gif  na matyt akies as neturiu, nes man cia ir estetika, sviesu, svaru.... g.gif


Padek juos ant balto lapo, dar kokiu spygliuku salia ir puiki foto butu. Cia tik pavyzdys ax.gif nes ta mociutes staltiese su kankoreziais kazkaip visai nesiziuri. Bandyk ir pavyks wink.gif veliau ir akis islaves del tos estetikos wink.gif
Beje jei sakai sunku estetika tai baltas fonas geriausia iseitis wink.gif
Sveikos, as cia ir tokia viena senokai uzmigus ir besiruosianti grizti.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DoVi: 04 rugsėjo 2014 - 23:13
QUOTE(DoVi @ 2014 09 05, 00:11)
Padek juos ant balto lapo, dar kokiu spygliuku salia ir puiki foto butu. Cia tik pavyzdys  ax.gif  nes ta mociutes staltiese su kankoreziais kazkaip visai nesiziuri. Bandyk ir pavyks wink.gif veliau ir akis islaves del tos estetikos wink.gif
Beje jei sakai sunku estetika tai baltas fonas geriausia iseitis wink.gif
Sveikos, as cia ir tokia viena senokai uzmigus ir besiruosianti grizti.. blush2.gif


ok, bandau toliau ax.gif gal vieną dieną man pavyks... lotuliukas.gif
Atsakyti
Photo of the day:

Maura Sullivan "Mirror"

user posted image
Atsakyti