Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

[quote=Iks,2014 08 21, 15:59][b]
1 variantas:
Skirtumas tarp viduriniojo ir paskutiniojo puodelių sunkiai įžiūrimas, pateikimas nelabai, fotografuota priešais šviesos šaltinį, tad objektai tamsoki (jei nemeluoja mano monitorius, žinoma), jų išdėstymas kadre taisytinas - pirmasis puodelis tiesiog įsirėžęs į kadro apačią, tarsi jis būtų kur kas menkesnio rango persona nei žaliuzės (o juk atvirkščiai wink.gif).
2 variantas:
Puodeliai labiau akcentuoti, skirtumas akivaizdesnis. Nepatinka su pirmojo puodelio ąsele susikertantis fono/stalo kampas (ar kas ten?) - nemotyvuotai ryškus, išbalansuoja linijas, sujaukia jas (ar sudaro tokį įspūdį). Man asmeniškai puodeliai parodyti per arti, norisi atitraukti, norisi kažkokios erdvės (nepersistengiant) iš visų pusių.
Esmę (fokusavimo) Tu supranti, bet įtariu, kad galėtum geriau, a? smile.gif  smile.gif

Labai ačiū už pastebėjimus, manau tikrai galiu geriau, bet va fotoaparatas manęs dar nelabai klauso, antruosius puodelius nufotografuoti be to kampo ( taip, jūs teisi, ten stalo kampas) tiesiog nepavyko, kad ir kaip stumdziau viską... Tikiuos puodeliai neatsibos, nes jie vieninteliai trys vienodi daiktai mano namuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pagieza2: 21 rugpjūčio 2014 - 19:05
QUOTE(pagieza2 @ 2014 08 21, 20:03)
Tikiuos puodeliai neatsibos, nes jie vieninteliai trys vienodi daiktai mano namuose biggrin.gif



daiktai visai neprivalo būti vienodi
Atsakyti
Sveiki, jungiuosi nedrąsiai prie jūsų ir pirmai pradžiai bandau įkelti pirmą namų darbą blush2.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Fotografuoju su Sony alfa200. galbūt neteisingai supratau namų darbus... gal tiesioj linijoj turėjo būt objektai g.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2014 08 21, 21:01)
daiktai visai neprivalo būti vienodi


na bet reikalaujat estetikos, jei daiktai vienas su kitu "ne i tema", sunkoka juos gerai pateikti (na bent man, kai nesu menininke iki sielos gelmiu...)
Atsakyti
Žvaigždėja, neužskaitau. Abejotinas fokusas, minimalūs reikalavimai estetikai neatitikti. Kartok smile.gif

pagieza, daiktai neturi būti vienodi, atliekantis ND turėtų pagalvoti ir pasirinkti tokius daiktus, kokius nori, bet jie turi būti estetiški patys bei pateikti estetiškai ir patraukliai. meninė fotografuojančio prigimtis čia ne prie ko. ir dar - o kas sakė, kad ND turi būti labai lengvi? Jie tikrai nėra sunkūs, bet ir neturi būti išpildomi per trylika sekundžių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 22 rugpjūčio 2014 - 11:02
gerai, taisysiuosi 4u.gif
Atsakyti
Ryto žiūriniai: Foto su iPhone smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vakaro žiūriniai: Maggie Diaz

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 08 27, 09:11)

Labai patiko, tokie įtraukiantys, kviečiantys patyrinėti. Dar vienas įrodymas, kad ne technika fotografijoje svarbiausia.
Atsakyti
Photo of the day:

Francesc Català-Roca

user posted image
Atsakyti
Photo of the day:

Torkil Faeroe

user posted image

daugiau: ČIA
Atsakyti
Smagu, kad dar yra gyvų biggrin.gif
Pasiilgau.
Linkėjimai.
Atsakyti