Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aha, Pandre, užtaikei į nedėkingąjį kapinių sezoną rolleyes.gif Nors čia taip tyku, kad atrodo lyg dievo ir žmogaus pamiršta visai žemė. Zona. Va ir skęsta geros temos, tiek Taviškė, tiek Alabamos. Ir neaišku, koks gaivalas galėtų čia atnešti gyvybės, nebent riaušės biggrin.gif
Galiu prisipažinti, kad mėginau kelis slenksčio variantus, bet nė vienas netempė iki rodytino. Kažkoks slenkstis ties slenksčiu biggrin.gif
Tavasis variantas man ir taip (savitas, nes grynąjį sutrešusį slenkstį, kokį leidai rodyti, vis tik sunkiai įsivaizduoju įdomų, nors ir viskas įmanoma smile.gif ), ir ne... Gal šiuo atveju mažiau erdvės norėtųsi, kad ašis būtų labiau koncentruota... Pamėginau pamažint nurėždama viršaus (nepasiskųsk tik LATGA'ai biggrin.gif ), man geriau, tada kažkaip išryškėja lyg skriejančios (išvirusių medūzų, a, Alabama? smile.gif ) galvos - nežinomybės, nepatirtumo šmėklos, kurias kažkokia išcentrinė jėga traukia į praviras duris, lyg skervėjis, lyg wind of change. Patinka kažkoks tolimas folklorinis Jonuko ir Grytutės leitmotyvas, tik - kad ir tokiam išsiliejusiam vaizde - norėtųsi kiek pakoreguoti aprangą, kad vaikų figūrėlės taptų labiau simbolinės, nesukonkretintos...
Tai va. įrodžiau, kad 1-as komentatorius dar gyvas. Tik, deja, vienas vieversys - dar ne pavasaris rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 15 rugpjūčio 2014 - 21:00
Pagieza2, foto labai didelės. Nesimato kur pradžia, kur pabaiga. Iškraipo psl, sunku ką nors suprasti koks bendras vaizdas ir ar atitinka nd reikalavimus.
Pabandyk sumažinti ir manau sulauksi jei ne užskaitymo, tai bent jau daugiau "ne" su paaiškinimu kodėl netinka.


Atgimkit, nesnauskit 4u.gif


Iks, ir vienas vieversys pavasarį gali prišaukti 4u.gif


Sayonara, Giaccomo Brunelli yra gėris.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kodėlčius: 19 rugpjūčio 2014 - 15:25
pagieza2, būtų labai gerai, jeigu išimtum šias milžiniškas nuotraukas, nes jos ištampė visą puslapį, nepatogu nei žiūrėti, nei skaityti. kai įdėsi mažesnes, neabejoju, kad atsiras komentuojančių. dabar bent jau aš tikrai nekomentuosiu.

nors yra paskelbta įvairių temų ir konkursų, skelbiu ir aš savąjį blic konkursą / užduotį.

Iliustruokite muzikos kūrinį. Kūrinys Balanescu Quartet - Insomnia. Terminas: rugsėjo 1 d. Pabandyčiau pati ir paskatinčiau kitus išsamiai komentuoti pateiktas nuotraukas. Prizų nežadu, tik komentarus. Tikiuosi, artėjantis ruduo išjudins smile.gif
Atsakyti
labai atsiprašau, mano planšetiniame foto neištampė puslapio, tad nepastebėjau doh.gif
keisti man jų nebeleidžia, parašiau moderatoriui, kad ištrintų, kai sutvarkys, įkelsiu iš naujo blush2.gif
Atsakyti
user posted image

Cia siaip, mokinames is naujo flikro kelti



Say, klausausi muzikos.Patiko ir Balanescu Quartet - Computer Love.
Man tavo uzduotis butu tokia-as jau truputi X paporinau-mano vaikystes Maskva, ziema, purvinas sunkus dregnas rytas, metro, traukiniai, tu prisispaudi prie lango ir snaudi, salia zmogysta su mandarinais krepsi, tavo kiseneje puse baronkos, o tu krapstai pirstu uzrasa "Ne prisloniatsia", kad gautusi zodis "slon" ir tau labai sviesiai liudna.
Atsakyti
Del pavasario smarkiai abejočiau, vis tik ruduo alsuoja į sprandą. Bet kad vieversių padaugėjo, koks smagumas. Neišpasakytas.
Say, sunku būtų neužkibti už to blic kabliuko, jaučiuos jau pasimovusi ant jo. Bėda, kad įsijungiau su vaizdu, tai dabar man tie flamingai ramybės neduoda, bandysiu nuo jų pabėgti. Kaip ir nuo Alabamos pasidalinimo, po kurio sėdžiu traukinyje, aplink flamingai, pusė baronkos kišenėje ir Maskva, netikinti ašaromis biggrin.gif
Vėtra, man buvo smalsu, ką pati pasakysi apie savo saulėlydį smile.gif
Pagieža, lauksim pakartojimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 rugpjūčio 2014 - 12:05
na bandau ikelti mazesnes foto 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
ir kitas variantas 4u.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Popietės žiūriniai: Constantine Manos

Jo puslapis ČIA.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 08 20, 15:20)
Popietės žiūriniai: Constantine Manos

Jo puslapis ČIA.



Ačiū, patiko wink.gif
Atsakyti
Pavartymui: Eugenio Recuento

user posted image

user posted image

Atsakyti

Sveikos 4u.gif

Gal žinot ar su lightroom galima padaryti rūką? Fog, haze... Pagooglinau, tai su photoshopu yra g.gif .
Ačiū.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura RK: 21 rugpjūčio 2014 - 13:13
Pagieza2,
1 variantas:
Skirtumas tarp viduriniojo ir paskutiniojo puodelių sunkiai įžiūrimas, pateikimas nelabai, fotografuota priešais šviesos šaltinį, tad objektai tamsoki (jei nemeluoja mano monitorius, žinoma), jų išdėstymas kadre taisytinas - pirmasis puodelis tiesiog įsirėžęs į kadro apačią, tarsi jis būtų kur kas menkesnio rango persona nei žaliuzės (o juk atvirkščiai wink.gif).
2 variantas:
Puodeliai labiau akcentuoti, skirtumas akivaizdesnis. Nepatinka su pirmojo puodelio ąsele susikertantis fono/stalo kampas (ar kas ten?) - nemotyvuotai ryškus, išbalansuoja linijas, sujaukia jas (ar sudaro tokį įspūdį). Man asmeniškai puodeliai parodyti per arti, norisi atitraukti, norisi kažkokios erdvės (nepersistengiant) iš visų pusių.
Esmę (fokusavimo) Tu supranti, bet įtariu, kad galėtum geriau, a? smile.gif smile.gif
Atsakyti