Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

trys seserys

user posted image
Atsakyti
saigha, mano galva, ir vėl paskubėjai. tiek nufotkinti, tiek įdėti nuotrauką. rakursas neįdomus, nukapoti reikalai visokie ir pan. nuotrauka šaukiasi žaismo planais ir geros šviesos, o neturi nė vieno iš šių elementų.
Atsakyti
Aha, po trumpu ir inirtingu gincu su Iks dedu savo dramaturgijos paieskas, sunkiais ir bevaisiais.
Dramaturgija virto i kinematografija, Zebriunas mus uzvalde ir nusinese.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Tada link musu atejo "Kas bijo.."na sio atveju toks-
user posted image

Cia mano nemeile kunigams aisku matosi biggrin.gif


na ir siokia tokia Zuvedra, zuvedriukas

user posted image


Iks sedi saldytuve, lipt atsisako ir nieko o nieko man nebelieka kaip savaites tema paskelbti paciai.

Taigi.Chaikovskis "Vaiku albumas"
https://www.youtube....h?v=S094b_juB0U

Skaitykit pjesiu pavadinimus, ju 24, galvokit, isivaizduokit, kurkit.
Atsakyti
Balselis iš šaldytuvo biggrin.gif: įdomi tema!, norėtųsi pabandyti, jei tik pavyks po saulės smūgio išvirtusias mūzas laiku atgaivinti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 07 29, 13:56)
išvirtusias mūzas

Isvirusias meduzas biggrin.gif
Atsakyti
Tema: Slenkstis pratesiama iki rugsejo 5d.

Tai gali buti ir tiesiogiai nufotografuotas pasenes, aptrupejes slenkstis, ar gyvenimo krypties keitimas, kazko perejimas, atsisakymas, zengimas i kita jo pusTai gali buti ir tiesiogiai nufotografuotas pasenes, aptrupejes slenkstis, ar gyvenimo krypties keitimas, kazko perejimas, atsisakymas, zengimas i kita jo puse...nesvarbu pirmyn, ar atgal...ar tai zingsnis per ji, ant jo, ar po juo. Tiesiogiai ar perkeltine prasme... Isgyvenimai, jausmai, kova, pergale, susitaikymas, nusivilimas, tikslai, praeitis, geda, neiviekiamybe, siekis ir pns., laukiami.
Data iki kada galite siusti savo darbus (velniskai tikiuosi, kad tema jus privilios ir velningus galvos skausmus man sukelsit artejant lemties minutei isrinkti geriausius) yra Liepos 26-oji 2014. Turit 2 dideliausius, karsciausius metu menesius man parodyti ka galit!
e...nesvarbu pirmyn, ar atgal..tai zingsnis per ji, ant jo, po juo. Tiesiogiai ar perkeltine prasme... Isgyvenimai, jausmai, kova, susitaikymas, nusivilimas, neiviekiamybe, siekis ir pns. laukiami...
Data iki kada galite siusti savo darbus (velniskai tikiuosi, kad tema jus privilios ir velningus galvos skausmus man sukelsit artejant lemties minutei isrinkti geriausius)
Atsakyti
sveikooos,

na kaip jūs karščius išgyvenat? galvojau čia visai užmirštas reikalas forumas vasaros metu, smagu, jog yra ištvermingiausių ir palaiko frontą wink.gif
Papildyta:
QUOTE(saigha @ 2014 07 14, 23:03)
Kritika reikalinga ir pageidautina, kaip matai, atsižvelgiu - neskubu, atrankinėje,nekeliu  mirksiukas.gif
O jei rimtai, manau, kad naujokams, ypač tokiems, kurie net spirga iš noro dirbt, reikalinga geranoriška ir konstruktyvi kritika, kad galėtum klaidas taisyt. Pasakymas, kad tavo darbai - tik 'belekas', mano galva nei geranoriška, nei konstruktyvu... O aš, deja, iš tų,  kurie turi labai daug užsidegimo, entuziazmo, ir - žinau- jei į galvą šovusios idėjos neįgyvendinsiu DABAR, tai ko gero niekada..  Pavydžiu tiems, kas galit išlaukt, išmastyt..  Tik... Jei forume, kuris vadinasi 'pradžiamokslis' tie pradinukai nebus toleruojami,  tai kur jiems dėtis?....  smile.gif


tu visai kaip aš, man reikia čia ir dabar, nes gali būti niekada... todėl, dabar absoliučiai nieko neturiu, nes nuo ilgo svarstymo, ieškojimo ir pan užmigo mano mūza smile.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif Pasakykit kas ne taip blush2.gif :

user posted image
Atsakyti
labas rytas,

Ryto žiūriniai: Giacomo Brunelli

user posted image

Atsakyti
Vetra, prieš pasakant, kas ne taip, gal gali pati pavardinti, kas Tau šioje fotoje patinka, ką laikai pasiekimu ir pan. O gal ir trūkumus matai - paminėk ir juos. T.y. paanalizuok savo nuotrauką.
Atsakyti
QUOTE(Vetra127 @ 2014 08 03, 12:04)
Sveikos wink.gif Pasakykit kas ne taip  blush2.gif  :

user posted image


aš galiu pasakyti, kad medžiai tai kaip viena juoda masė, nesimato, kad ten medžiai, kitaip tariant jie išdegę. nesilaikyta trijų ketvirčių taisyklės. na o emocinė pusė - deja manęs nesužavėjo, nebent debesys danguje gražiai saulės nupiešti wink.gif
Atsakyti
neisivaizduoju kaip cia reikes isrinkti geriausia is tokios galyyybes dalyviu slenkscio temoje. Tikrai galva nusilausiu besvarstydama kuri/is gi cia verta/as auksciausio laiptelio laugh.gif nebusiu bambekle, reikalaujanti tik is kitu, ( bet gin Die ne is saves ) ir atnesiu sioki toki darbeli ir as ta tema...komentuokit, jei yra gyvu komentatoriu. Sau prizo vis vien neiteiksiu ( o zinant ji, visai noretusi laugh.gif )
Slenktis
user posted image
Atsakyti