Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Vakaro gatvės fotografijos žiūriniai: Rupert Vandervell
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 07 15, 19:46)
Vakaro gatvės fotografijos žiūriniai: Rupert Vandervell


oje, koks gurmaniškas kąsnelis, mielai šlamščiu ir pusryčiams ir kažkaip nesijaučiu persisotinusi wink.gif

***

Kritiką/pasisakymus/pastebėjimus šiame skyrelyje laikiau ir tebelaikau varomuoju varikliu. Pastaruoju metu jos, kaip ir įkeliamų foto (šnairuoju ir į save biggrin.gif ) gerokai sumenko, iš čia (neskaitant vasaros ypatumų) - manau - ir skyrelio trombozės, stenozės ir bradikardijos visokios biggrin.gif Norėtųsi pritarti Sayonaros minčiai, kad būtų gerokai keblu kritiką kiekvienam vynioti į vardinį popierėlį: ir nuspėt sunku, koks popierėlis tūlam tinka/patinka/per garsiai nečeža, ir pavojus apskritai atsirasti trinčiai dėl tokių su(si)varžymų smile.gif Aš siūlau pasakytą žodį vertinti ne pagal jo "išvaizdą", o įsiklausyt, koks semantinis krūvis už jo/jame slypi. Juk šiame skyrelyje pasisakoma (dažniausiai) ne iš kokio dyko buvimo, ne iš poreikio suvalgyti autorių ar pan. Apsikeitimas nuomonėmis, žvilgsnis iš šalies (žmogaus, su tavo (mano, jo, jos, jų) fotografija neturinčio to emocinio ryšio, kurio dažniausiai neišvengia pats autorius) visom prasmėm yra tik į sveikatą. Net jei kurią nuomonę knieti gerokai prafiltruoti - vadinas, esam tikri dėl to savo darbo, nepaisant, iš kurios pusės ir kokie atšvilpia vėjai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 liepos 2014 - 07:39
Alabama- žiūriu ir džiaugiuosi smile.gif
Atsakyti
Dėmesio, brangūs numirėliai biggrin.gif

"Savaitės temų" redakciją pasiekė skaitytojo X laiškas, kuriame prašoma apriboti Edvardo Radzinskio teises į šios savaitės temą, į meilės ir mirties neatėjimą bei kitas privilegijas biggrin.gif Redakcija skaitytojus myli, jų nuomonės paiso, tad skuba atitinkamai reaguoti. Juolab, kad tasai Radzinskis visai netikėtai išplaukė iš blausių praeities ūkanų ir galbūt tik man vienai retrospektyviai pakuteno kažkokį kūrybinės gyslos rudimentą (dievaži, beveik matau, kaip spręsčiau savaitės temą, deja, kol kas nerandu tam tinkamo tipažo sad.gif). Taigi, atnešu keletą savaitės temos korekcijų, paslaugiai suspenduodama Radzinskio monopoliją biggrin.gif

Savaitės tema: "Dramaturgijos veikalo/spektaklio PAVADINIMAS"

NB: pavadinimas išskirtas ne šiaip sau. Temą siūlau kažkiek panašią į anų metų "Knygos pavadinimas". Mamagute, jei atmintis nemeluoja, anąsyk geidei temą ilgiau rutulioti, tad ieškok jaučio ir čiupk jį už ragų biggrin.gif Pasirinkite iš žemiau pateikto sąrašo Jums kritusį pavadinimą, skaityti nebūtina (nors skaitymas dar niekam nebuvo pakenkęs rolleyes.gif ), šlietis prie konkretaus veikalo - t.p. Lai tik pavadinimas, patsai žodžių žaismas nuveda Jus prie vienokio ar kitokio, savito, individualaus fotosprendimo, ne į temą čia tiesiog negali būti. Žodžiu, nereikia derintis nei prie epochos, nei prie fabulos, nereikia paisyti visokių remarkų, lai su pasirinkta tema Jus sieja tik(!) pavadinimas.

Sąrašas (iš galvos, truputį tingu meškerioti iš googlo):

1. Belaukiant Godo
2. Lėlių namai
3. Trys seserys
4. Geismų tramvajus
5. Katė ant įkaitusio varinio stogo
6. Kas bijo VV (bijokit ko tik norit, galit Vulf, galit Vaišvilaitės biggrin.gif , galit (Saigha!, aš draugiškai - wink.gif 4u.gif ) menininkų/profesionalų cool.gif
7. Žuvėdra
8. Meilė, džiazas ir velnias
9. Stiklinis žvėrynas
10. Svečiai atvyksta prieš perkūniją, arba Sausainiai su gvazdikėliais (vis tik nuvariau pas googlą biggrin.gif )
11. Šmėklų sonata


Pasirinkimų daug, gal ir per daug (prasimušė paklodizmas biggrin.gif ), tikiuos, kad privilios nors vieną dalyvį lens.gif Gerai jau gerai, kas atneš darbelį, tas gaus padėkos raštą, t.y. atviruką. Fotografuoti galima ir TELEFONU (taikau konkrečiam asmeniui cool.gif)

P.S. Kadangi nusimato labai sunkus pirmadienis, o ir tema redaguota "vidury dainos", terminas pratęsiamas iki dar kito pirmadienio, t.y. liepos 28 d.


P.P.S. Neturiu daug vilčių, bet jei kas buvo užsikabinęs už Radzinskio, neskubėkite atsikabinti, priekabiaukite prie jo toliau cool.gif - jis žaidime tebedalyvauja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 16 liepos 2014 - 13:39
ĮKVĖPIMUI smile.gif - TRYS SESERYS

(atsiuntė tas pats skaitytojas X smile.gif - ačiū!)
Atsakyti
Priminimas: rytoj 12 val. visos ir visi, kas nori, susitinka prie galerijos "Vartai", kur kultūrinsimės su A. Sutkumi, o vėliau kaip pagonių dievai leis smile.gif
Atsakyti
Iks - menininkai/profesionalai ne iš V raidės, todėl aš jų nebijau biggrin.gif

bet aš taip nežaidžiu - keisti užduotį per patį įkaštį , nuuu
man patiko originali užduotis, aišku, kad užsikabinau, nors šį kartą kūrinio nežinau, tai absoliuti aliuzija į pavadinimą , taigi :
Онa в отсутствии любви и смерти

user posted image


Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2014 07 17, 00:11)
bet aš taip nežaidžiu - keisti užduotį per patį įkarštį , nuuu


Ramybės. Tiktai ramybės biggrin.gif
Radzinskis neanuliuotas (citata: "P.P.S. Neturiu daug vilčių, bet jei kas buvo užsikabinęs už Radzinskio, neskubėkite atsikabinti, priekabiaukite prie jo toliau cool.gif - jis žaidime tebedalyvauja"). Taigi pagrindo nežaisti nėra ir būt nebuvo smile.gif
Užduotis buvo tik papildyta įvairesniam skoniui ir kvapui biggrin.gif Ir laiko duota daugiau nei 1 savaitė tongue.gif
P.S. kaip kad žadėjau, atnešusiam darbelį/darbelius - atvirukas, Saighha, tad lauksiu adreso AŽ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 17 liepos 2014 - 06:42
Dievams leidus, keliu foto pagal pjesės pavadinimą
S. Beckett'o " Belaukiant Godo"

user posted image
Atsakyti
Ale ot turiu etatines rolleyes.gif - viena nežaidžia, kita apsipravardžiuoja biggrin.gif
Mamagute, ir Tau atvirukas (adreso lyg dar neprateriojau, bet pasitikrinsiu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 07 17, 12:29)
ir Tau atvirukas (adreso lyg dar neprateriojau, bet pasitikrinsiu) smile.gif


gal nesiųsk, nes vis tiek nesu namie. Prie progos atsiskaitysim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 07 17, 11:36)
gal nesiųsk, nes vis tiek nesu namie. Prie progos atsiskaitysim smile.gif


ok, pranešk tada apie progą, kai anoji prisirps smile.gif
Atsakyti