Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(pandre @ 2014 07 05, 10:11)
yra Liepos 26-oji 2014.



manau, kad drąsiai terminą galim nukelt iki rugpjūčio pabaigos 4u.gif Tema įdomi, plati, tai reik ir laiko dar susikaupt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 07 05, 00:25)
o la la la - procentre bandyk, as ten spausdinau, buvau patenkinta, spalvas kartu su darbuotojais reguliavom, pasikviete mane i kambariuka, viska iki smulkmenu suderinom smile.gif

Ačiū tau už atsakymą 4u.gif Bandysiu.
Atsakyti
Ir vėl pirmadienis cool.gif
Įkvėpta Say bulvių & česnakų biggrin.gif, Alabamos haiku citatų, siūlau tokią naują savaitės temą, tiksliau - net 4 variantus, siekiant pritraukti daugiau dalyvių:

Nr. 1:

Smulkinami
balti porai
kaip šviesos spinduliai
(Momoko Kuroda, g. 1938)

Nr. 2:

Greipfrutą lupu –
Kokia spalva, koks kvapas!
Nesuturiu džiaugsmo
(Išida Hakyo)

Nr. 3 (kam jau visai nepriimtini porai ir greipfrutai wink.gif ):

Mano virpančią
Sielą užplūdo vienatvė...
Virtinės paukščių keleivių
(Macuo Bašio)

Nr. 4

Fotografija pagal laisvai, savo nuožiūra pasirinktą HAIKU


smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

turiu pasiūlymą - gal kuri norėtumėte pafotografuoti svečius vestuvėse Marijampolėje rugsėjo mėn? Darbas mokamas. Bus fotografas, bet reikia papildomo, kuris fotografuotų svečius, sveikinimus ir t.t.
Jei kam įdomu - rašykite asmenine žinute

Ačiū
Atsakyti
Labas pirmadienį.
Kaip ir prognozavo Maggie, Gotte ir kitos įgudusios sinoptikės (biggrin.gif) - tyku čia nesakysiu kaip kur smile.gif
Bet kad jau pasižadėjau pateikti bent jau 9 kartus iš eilės savaitės temą, eilinį kartą teikiu. Kad sąžinė neužgraužtų. Beje, patiko neseniai R.Kazlo interviu pacituota vieno autoriaus mintis: "aš neturiu sąžinės, tik nervus" biggrin.gif
Apatija užkrečiama, tad nieko yp. nesigalvoja. Keliaudama darban prisiminiau pjesę, kurią statėme paskutiniaisiais mokyklos metais.

Эдвард Радзинский. Она в отсутствии любви и смерти ...

Lai tai ir bus savaitės tema rolleyes.gif
Kas skaitė ar susigundys paskaityti (man regis, yra online), gali remtis pjese, kas neskaitė, nedraugauja su rusų kalba ir t.t., gali pabandyti lukštenti pavadinimą (vertimas - JI. NEATĖJUS NEI MEILEI, NEI MIRČIAI).

P.S. Džiugu sulaukus bent 1 haiku, kad ir ne čia smile.gif
Atsakyti
kad nedrąsu teršt eterį ir menininkų/profesionalų akis 'belekuom'..........
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 07 14, 08:57)
Labas pirmadienį.

P.S. Džiugu sulaukus bent 1 haiku, kad ir ne čia smile.gif

Ikelsiu siek tiek, nes tavo temos negali buti taip nutylimos.
Taigi haiku-
user posted image
"Va toks bijūnas-
Dideliausias!"-mergaitė
Išskečia rankas...

Kobayashi Issa, žinoma.


S. Perfect day for bananafish-
user posted image

Kadangi negalejau sustot, tai ir Balda grevelda-
user posted image


Kadaise skelbtas Langas-
user posted image

Ir "Anna ir lietus" kaip ir langui
user posted image
Sorry, brangioji, su natiurmortais tik figovai, nors reiketu kada:)
Atsakyti
Gerbiamieji,

galbut ne i tema, bet sugedo dukros plansete ir kadangi pirkta PL, nezinau kur ja nesti taisyti. Isbandziau viska ka galejau pati - nuo formatavimo iki SD korteliu keitimu, bet nieko nepasikeite. Gal zinot, kur nesti, kad pazhetu kazkas protingesnis?
Atsakyti
Alabama, pasijutau lyg lupdama tą greipfrutą smile.gif Džiaugiuos, kad įdėjai. Nes, žinok, žvelgdama į tai ūmai panūdau ir pati čiupti fotoaparatą. Tais laikais, kai savaitės temomis vaišindavo Maggie, man buvo kiek keista, kad nė vienoje iš temų ji pati nebedalyvauja. Dabar kuo puikiausiai ją suprantu. Vienok, galvoju, kad pavėlavusi, traukiniui seniai nuvažiavus vieną gražią dieną pasirodysiu perone biggrin.gif su haiku ar balda g., pati dar gerai nežinau, tik girdžiu netolies neramiai rangantis 6-ąjį pojūtį biggrin.gif
Oje, kaip man patinka tasai maišelis "Baldoje greveldoje"; apversta mašina - akys su dantyta (visai nelinksma) šypsena (grimasa)- yra tai, ko nėra...

Saigha, pakalbėjai lyg kokiai maitvanagių auditorijai biggrin.gif Sraigę vis tiek susiradau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2014 07 14, 11:31)
kad nedrąsu teršt eterį ir menininkų/profesionalų akis 'belekuom'..........


čia gal man užuomina? smile.gif
jei nepatinka/nereikalinga kritika, pasakyk tai, ir nebekritikuosiu.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 07 14, 17:02)
čia gal man užuomina? smile.gif
jei nepatinka/nereikalinga kritika, pasakyk tai, ir nebekritikuosiu.

Kritika reikalinga ir pageidautina, kaip matai, atsižvelgiu - neskubu, atrankinėje,nekeliu mirksiukas.gif
O jei rimtai, manau, kad naujokams, ypač tokiems, kurie net spirga iš noro dirbt, reikalinga geranoriška ir konstruktyvi kritika, kad galėtum klaidas taisyt. Pasakymas, kad tavo darbai - tik 'belekas', mano galva nei geranoriška, nei konstruktyvu... O aš, deja, iš tų, kurie turi labai daug užsidegimo, entuziazmo, ir - žinau- jei į galvą šovusios idėjos neįgyvendinsiu DABAR, tai ko gero niekada.. Pavydžiu tiems, kas galit išlaukt, išmastyt.. Tik... Jei forume, kuris vadinasi 'pradžiamokslis' tie pradinukai nebus toleruojami, tai kur jiems dėtis?.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2014 07 14, 22:03)
Kritika reikalinga ir pageidautina, kaip matai, atsižvelgiu - neskubu, atrankinėje,nekeliu  mirksiukas.gif
O jei rimtai, manau, kad naujokams, ypač tokiems, kurie net spirga iš noro dirbt, reikalinga geranoriška ir konstruktyvi kritika, kad galėtum klaidas taisyt. Pasakymas, kad tavo darbai - tik 'belekas', mano galva nei geranoriška, nei konstruktyvu... O aš, deja, iš tų,  kurie turi labai daug užsidegimo, entuziazmo, ir - žinau- jei į galvą šovusios idėjos neįgyvendinsiu DABAR, tai ko gero niekada..  Pavydžiu tiems, kas galit išlaukt, išmastyt..  Tik... Jei forume, kuris vadinasi 'pradžiamokslis' tie pradinukai nebus toleruojami,  tai kur jiems dėtis?....  smile.gif


nelabai suprantu, kurioje vietoje nebuvai toleruojama? įdėjai foto, norėjai komentarų, juos gavai. aš duodu komentarus tokius, kokius moku, kiti dar kitokiu stiliumi bendrauja, Tu dar kažko kitokio nori. Nekelkim vieni kitiems reikalavimų dėl formos, geriau įsigilinkim į turinį, a?

taip, aš nesicackinu, nes preziumuoju, kad bendrauju su suaugusiais žmonėmis, kurie, tikėtina, turi tam tikrus mechanizmus adekvačiai reaguoti ir priims atvirus komentarus atsirinkdami jų esmę, o ne užsiblokuos dėl to, kad jie nesuvynioti į šimtą šilkinių skarelių. jei nufotkinai bet ką ir bet kaip - kokius kitus žodžius pasirinkti, kad paaiškinčiau, kas blogai, kad pakankamai gerai pajustum, kas tiksliai blogai? tai reiškia, kad vaizdas nuotraukoje toks: pasirinkai bet kokį pirmą pasitaikiusį objektą ir nepadirbėjai prie jo, kad išgautum gerą rezultatą. Parašiau, ką pamačiau. Jeigu tris paras ieškojai objekto ir dar dvi ėjai aplink jį ieškodama palankiausios šviesos, kompozicijos ir idėjos, pateikei geriausią variantą iš 60-ies, tai atleisk, pasikarščiavau. Bet Tu gi suaugusi, kas bent jau man signalizuoja, kad nesitikėsi iš kito suaugusio elgtis su Tavim lyg su septynmečiu pirmoku, kuriam pirmą dieną atėjus į mokyklą reikia "nenumušti entuziazmo, motyvacijos" ir pan. Mes, suaugusieji, valdome savo motyvaciją patys, todėl nereikėtų kaltinti išorinių jėgų, jeigu nepriimame kritikos, kai žirnis (t.y. kritika) nepadėtas po šešiolika kaldrų, kad kuo mažiau jaustųsi. Aš gi daug kartų sakiau - man nuoširdžiai gaila energijos vynioti žodžius į vatą kalbant su suaugusiais asmenimis, neturiu tikslo tapti visų geriausia drauge ar įtikti ir prisikurti sąjungininkų, todėl negiriu, kai nėra dėl ko girti, o kritikuoju, kai yra dėl ko kritikuoti. Einu tiesiausiu ir trumpiausiu keliu. Bet eilinį sykį forma triumfuoja prieš turinį - jeigu iš to, ką parašiau, Tu pasiėmei tai, KAIP aš parašiau komentarą, priimdama tai kaip kritiką visiems savo darbams, o ne tai, KAS jame parašyta komentuojant vieną konkretų vaizdą, tai net nežinau. Vadinasi, komentaras nepasiekė adresato. C'est la vie smile.gif

Gerai, kad turi entuziazmo, bet Tau ne tik aš savo grubiais komentarais, bet ir kitos aptakesniais sako - neskubėk, palauk, atsirink, apgalvok. fotkink daug, jei Tau taip gaunasi, bet labiau apgalvotai. Juk Tavo skubėjimas ir spirgėjimas - tai ne mano ir niekieno kito problema, tik Tavo, tad dirbk su ja. Jei turi tiek energijos, kiek sakaisi turinti, tai davai, kruopščiai ruoškis, galvok, fotkink šimtais kasdien, atsirinkinėk, daryk sau pačiai savaitės geriausių foto atrankas, tada jas dar filtruok, kol išfiltruosi tą vieną, kuri tam momentui yra pati geriausia ir tik tada rodykis. Manau, taip gausis sulėtinti rodymo tempus ir greičiausiai bus geresnis rezultatas. Ko ir linkiu.

Atsakyti