Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ir as turbut busiu, ale su vaiku tik 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif Meetą matau organizuojat smile.gif Faina.
Aš su reikaliuku. Gal padėtumėte, patartumėte kur/kas kokybiškai ant drobės spausdina nuotraukas? Fotoservise dariau, spalvos labai nekokios... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 07 01, 11:25)
Opšra, jėzaumarija, kaip man gėda rolleyes.gif

Ir vis tiek drįsti nosį iš burokų lysvės iškišti?..
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 07 01, 21:20)
Ir vis tiek drįsti nosį iš burokų lysvės iškišti?..


gerai jau gerai, lendu lysviop biggrin.gif

***
optimizmas turėjo pagrindo smile.gif, bananžuvės gaudomos, tik čia nerodomos rolleyes.gif

***
darbo liaudžiai meetintis šansų be cool.gif, gerai, kad bent jau Sutkus palauks baudžiavos panaikinimo wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 liepos 2014 - 12:52
Laba diena,
Atsiprašau, kad įlindau į jūsų temą su prašymu blush2.gif gal kuri vilnietė norėtų patobulinti savo įgūdžius krikštynose? Liepos 19 d., senamiestyje, jokių reikalavimų, tik norėtume kelių šventės nuotraukyčių, o lėšų fotografui nėra, jei kuri norėtų ir galėtų, parašykit į AŽ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2014 07 04, 07:41)
Laba diena,
Atsiprašau, kad įlindau į jūsų temą su prašymu blush2.gif gal kuri vilnietė  norėtų patobulinti savo įgūdžius krikštynose? Liepos 19 d., senamiestyje, jokių reikalavimų, tik norėtume kelių šventės nuotraukyčių, o  lėšų fotografui nėra, jei kuri norėtų ir galėtų, parašykit į AŽ 4u.gif


gaila, kad kaip visada fotografams nėra lėšų. jau tokios nebrangios tos krikštynų fotosesijos, o dar tikintis, kad besitobulinanti norėtų pabandyti.. tai galima būtų pasiūlyti bent simbolinį atlygį už skiriamą laiką ir paslaugą. nes visi puikiai žinome, kad keliomis nuotraukomis niekada neapsiribojama - besitobulinanti norės išbandyti save ir portrete, ir reportaže, ir ceremonijoje, o gal ir mamytę kokią gražią užmatys, tai kažkoks atlygis bent už laiką būtų proporcingas, mano galva.
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 07 04, 10:18)
gaila, kad kaip visada fotografams nėra lėšų. jau tokios nebrangios tos krikštynų fotosesijos, o dar tikintis, kad besitobulinanti norėtų pabandyti.. tai galima būtų pasiūlyti bent simbolinį atlygį už skiriamą laiką ir paslaugą. nes visi puikiai žinome, kad keliomis nuotraukomis niekada neapsiribojama - besitobulinanti norės išbandyti save ir portrete, ir reportaže, ir ceremonijoje, o gal ir mamytę kokią gražią užmatys, tai kažkoks atlygis bent už laiką būtų proporcingas, mano galva.

drinks_cheers.gif pritarsiu ir dar pridėsiu, kad žmogus, kuris žalų žaliausias ir jam galbūt praverstų tas pasitobulinimas padarys lygiai tokias pačias foto kaip gali ir bet kuris šventės svetys. O tas kuris bent kažkiek prasilaužęs su fotografija, tikrai neis. Juk ir atvykimas iki vietos kainuoja, grįžimas namo ir pan. Man irgi atrodo, kad bent kažkoks atlyginimas būtų tikrai sąžiningas.

Atsakyti
Aš juk ir nesakiau, kad už dyką noriu, išlaidas ir simbolinį atlygį priimu kaip savaime suprantamą dalyką, o svečių nebus, tai nebus kam ir fotografuot, tik krikštatėviai ir mes, sorry jei sukėliau pasipiktinimą parašiusi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Burka @ 2014 07 04, 13:36)
Aš juk ir nesakiau, kad už dyką noriu,  išlaidas ir simbolinį atlygį priimu kaip savaime suprantamą dalyką, o svečių nebus, tai nebus kam ir fotografuot, tik krikštatėviai ir mes, sorry jei sukėliau pasipiktinimą parašiusi 4u.gif

Aš asmeniškai visai nesipiktinu, tai tik nuomonių apsikeitimas ir tiek. O jums lenviau žmogutį susirasti šiam reikalui būtų, jei išdėstytumėt, ką siūlote fotografui (padengti kelionės išlaidas ar simboliškai sumokėti) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 04 liepos 2014 - 13:55
o la la la - procentre bandyk, as ten spausdinau, buvau patenkinta, spalvas kartu su darbuotojais reguliavom, pasikviete mane i kambariuka, viska iki smulkmenu suderinom smile.gif
Atsakyti
Laikas tiksi. Turiu du darbus. Nejau tik tiek ju bus?! Juk tokia plati tema...nagi, fotoaparatus i rankas, kuryba i galva ir vuolia...

PRIMINIMAS:

Tema: Slenkstis

Tai gali buti ir tiesiogiai nufotografuotas pasenes, aptrupejes slenkstis, ar gyvenimo krypties keitimas, kazko perejimas, atsisakymas, zengimas i kita jo pusTai gali buti ir tiesiogiai nufotografuotas pasenes, aptrupejes slenkstis, ar gyvenimo krypties keitimas, kazko perejimas, atsisakymas, zengimas i kita jo puse...nesvarbu pirmyn, ar atgal...ar tai zingsnis per ji, ant jo, ar po juo. Tiesiogiai ar perkeltine prasme... Isgyvenimai, jausmai, kova, pergale, susitaikymas, nusivilimas, tikslai, praeitis, geda, neiviekiamybe, siekis ir pns., laukiami.
Data iki kada galite siusti savo darbus (velniskai tikiuosi, kad tema jus privilios ir velningus galvos skausmus man sukelsit artejant lemties minutei isrinkti geriausius) yra Liepos 26-oji 2014. Turit 2 dideliausius, karsciausius metu menesius man parodyti ka galit!
e...nesvarbu pirmyn, ar atgal..tai zingsnis per ji, ant jo, po juo. Tiesiogiai ar perkeltine prasme... Isgyvenimai, jausmai, kova, susitaikymas, nusivilimas, neiviekiamybe, siekis ir pns. laukiami...
Data iki kada galite siusti savo darbus (velniskai tikiuosi, kad tema jus privilios ir velningus galvos skausmus man sukelsit artejant lemties minutei isrinkti geriausius) yra Liepos 26-oji 2014.

Aciu jau dalyvavusioms smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 05 liepos 2014 - 09:12
QUOTE(Burka @ 2014 07 04, 13:36)
Aš juk ir nesakiau, kad už dyką noriu,  išlaidas ir simbolinį atlygį priimu kaip savaime suprantamą dalyką, o svečių nebus, tai nebus kam ir fotografuot, tik krikštatėviai ir mes, sorry jei sukėliau pasipiktinimą parašiusi 4u.gif


nesuprask klaidingai, parašei juk skelbime, kad pinigų nėra, tai todėl ir sakom, kad taip gal nevisai gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 05 liepos 2014 - 11:13