Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 06 30, 08:05)
Savaitės tema:

"Nuostabi diena bananžuvėms gaudyti" smile.gif

(pavadinimą pasiskolinau iš dėdės J.D.Salinger, bet tai nereiškia, kad siūlau iliustruoti apysaką, tiesiog... gal atsiras norinčių pasinerti į kokią nors nuostabią dieną smile.gif)


Susidomėjusių (užplūdo optimizmas biggrin.gif) savaitės tema dėmesiui:

Užkulisiuose užvirus disputui, ar nuostabi diena būtinai turi atitikti numanomus nuostabios dienos kanonus (tarkim - šilta, saulėta, kvapni, skani, laiminga ir t.t.), atsakau - NE biggrin.gif . Apysakos iliustruoti neprivaloma, bet jei atsirastų norinčių iliustruoti - pirmyn! Ir - Jūsų valia - tai gali būti tiesioginė aliuzija į J.D.S., bet gali būti ir improvizacija, nuostabumo, kurio nėra, kuris skausmingas, apgaulingas, baisus (!) variacijos, norit? - fotografuokit nepritapimą, neprisitaikymą, nepatogumą, vienatvę. Žodžiu - beveik laisva tema, nuo pastelės iki tragikos, kaip kam patogiau šią savaitę cool.gif
Atsakyti
Nuostabi diena bananžuvėms gaudyti


user posted image
Atsakyti
saigha, kurį laiką stebiu ir mano pastaba viena - ne-sku-bėk. gerai, kad entuziazmo kelnės pilnos, bet pernelyg skubi, neapgalvoji, neišgrynini, neatsirenki, ką rodyti, sumeti sumeti ir gaunasi truputį bile kas cool.gif
Atsakyti
Tai sakau, kad gal liepos 17 susitinkame sostinėje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 07 01, 11:07)
Tai sakau, kad gal liepos 17 susitinkame sostinėje?  smile.gif

man lyg ir tinka smile.gif kaip kitoms?
Atsakyti
Man irgi tinka liepos 17d wink.gif
Atsakyti
12 valanda. Galerija "Vartai". Paskui kur nors kavinamės. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 07 01, 10:38)
12 valanda. Galerija "Vartai". Paskui kur nors kavinamės. wub.gif

Oi kaip anksti... Darbo liaudžiai labai simuliuoti tektų sad.gif
Atsakyti
bedarbiams tinka laikas, diena biggrin.gif
Atsakyti
Aš kai ne vilnietė, tai man norisi kuo ilgiau pabūti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 07 01, 10:54)
bedarbiams tinka laikas, diena biggrin.gif


aaa, tai čia bedarbių meetas biggrin.gif, iš proletariato va gegužės 1 atima, baigiam priprasti prie tokio nesiskaitymo beee.gif
Opšra, jėzaumarija, kaip man gėda rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 01 liepos 2014 - 11:26
17 d. ir man tinka smile.gif 12 val. "Vartai" smile.gif
jei netingėsit, paūbaukit kas artėjant tai dienai temoje, kad nepasimirštų smile.gif
Atsakyti