Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(robobebras @ 2014 06 03, 18:27)
koks diskas tau cia parejo? kas vyksta?

1TB biggrin.gif tokia dezute, didesne uz delna biggrin.gif
kai ji jungiu, sako man, u must format before use it. Tad isjungiau ir keleta menesiu taip buvo. Galbut isvis neimanoma atgauti info jau?
Atsakyti
QUOTE(korete @ 2014 06 03, 21:35)
Iks, jau gavau atviruką bigsmile.gif  ačiūūū, labai malonu  wub.gif


Tai ir man malonu, kad malonu smile.gif
Ir tai Tau ačiū, kad sudalyvavai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 06 04, 10:33)
1TB biggrin.gif tokia dezute, didesne uz delna biggrin.gif
kai ji jungiu, sako man, u must format before use it. Tad isjungiau ir keleta menesiu taip buvo. Galbut isvis neimanoma atgauti info jau?

pirmiausiai pasiziurek ka rodo disk manageris: windows mygtukas+r diskmgmt.msc, ar rodo gigabaitus taip kaip reikia, ar rodo kokias particijas.
Tada galima bandyt su kokiu partition magic kazka krapstyt, atstatinet particijas jei imanoma, bet cia jau ne paciai reiktu krapstytis.
Kadangi info nera ultra svarbi, tai gali duot kokiam pazistamam geek'ui ar pusiau tokiam ir paziures uz grazias akis biggrin.gif
Atsakyti
2

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 05 birželio 2014 - 18:49
QUOTE(saigha @ 2014 06 05, 18:49)


Romą išgelbėjo žąsys, sav. temą - Saigha smile.gif 4u.gif
Ok ok, beveik įtikinot dėl tos k.tylos biggrin.gif , bet mes nepasiduosim cool.gif Vienas lauke irgi karys beee.gif
Norėjau palaikyti kompaniją, prisijungti su darbais, bet esu taip juodai užsikuitusi paraleliniuose pasauliuose, kad fotiko net į rankas nėra kada paimti...
Na, tikiuosi, atsiras anksčiau ar vėliau kokia niša... Ir Svajonės išvestinės domina, ir slenkstis masina...

----

Maggie, nors visai nenusimanau, gal vis tik išorinio bėdos mažiau mirtinos nei hardo..? Aš savąjį aa hardą pasidėjus sotesniems laikams, vis dar turiu vilties kada nors iškrapštyti iš ten gerą gabalą gyv. dokumentikos... Gaila to, kas ten likę, tad labai ir Tave suprantu, tikiuos, kad Tau pakaks gražių akių politikos biggrin.gif

----

Kaži, Opšra dar su mumis ar jau prieš mus biggrin.gif Skolos jai iki šiol neatidaviau, bet (vis dar) nepamiršau, kad skolinga smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 birželio 2014 - 09:39
Sveikos smile.gif

Aš Duetui galėčiau pateikti foto, tik ją dariau dar prieš temos paskelbimą, ne specialiai temai, bet labai tiktų smile.gif ax.gif Daryta prieš pat paskelbiant temą
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 06 06, 09:48)
Sveikos smile.gif

Aš Duetui galėčiau pateikti foto, tik ją dariau dar prieš temos paskelbimą, ne specialiai temai, bet labai tiktų smile.gif  ax.gif  Daryta prieš pat paskelbiant temą


Skelbk smile.gif Būtinai. Kai toks "gausus" derlius, kiekvienas grūdas aukso vertės biggrin.gif Ir visos reanimacijos priemonės tinkamos wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 birželio 2014 - 10:03
"Duetas"
user posted image
Atsakyti
Opšra turi mirusį kompą (naujas hardas parėjo, o ten tiek lobių - ne visuotinai pripažįstamų, bet asmeniškai labai brangių - saugojau, žinoma visko po vieną kopiją (kvailas tingus žvėris), nors verk į pagalvę), krūvą alternatyvinio pasaulio reikalų, milijoną pasikeitimų gyvenime, idėją namų darbams, kurią baisiai nori pabandyti realizuoti, net prie dueto temos galėtų prisitempti, šiaip didį norą išsiaiškinti santykius su objektyvu ir pradėti matyti kaip per skylę matosi, ir... jokio laiko žaisti su fotiku sad.gif Bet Opšra su, tikrai su - seka gaištančią temą ir nori graužtis kojų nagus, kad neturi galimybių prisidėti prie jos gaivinimo...
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 06 06, 10:48)
Opšra turi mirusį kompą (naujas hardas parėjo, (...)


Vargšas žvėris smile.gif Užjaučiu dėl hardo (epidemija?). Bet svarbiausia, kad dar vis SU smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 birželio 2014 - 11:01
Liejuosi į reanimatorių gretas. Variantas " Slenksčio" temai, bet tikiuosi, kad nepaskutinis... ( planavau "2" temai, bet gavosi kitai 4u.gif )

akis- kaip "slenkstis" į žmogaus sielą...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 06 birželio 2014 - 12:22
QUOTE(mamagute @ 2014 06 06, 12:10)
Liejuosi į reanimatorių gretas. Variantas " Slenksčio" temai, bet tikiuosi, kad nepaskutinis... ( planavau "2" temai, bet gavosi kitai 4u.gif )

akis- kaip "slenkstis" į žmogaus sielą...
https://farm6.static...e967742af_o.jpg


Nežinau, kaip kiti, bet aš matau tik užrašą "This image or video is currently unavailable" sad.gif

Ai, gal paskubėjau pasipiktinti, dabar jau matau biggrin.gif Atsiprašau už karštakošišką supulsavimą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 birželio 2014 - 12:30