Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 21, 12:11)
(...) nes galvoje viskas taip sudėtinga, kad nežinau kaip įgyvendinti biggrin.gif (...)


drinks_cheers.gif - skaitau kaip apie save pačią smile.gif
Kol kas visi variantai, kokie tik atklysta galvon, nelabai įgyvendinami fiziškai, per mėnesį gal nusigausiu iki kiek realesnių smile.gif
Arba ne. Bet "galvinis" procesas jau vyksta smile.gif
Atsakyti
Sveikos,jungiuosi prie Jūsų būrio ax.gif .1-ieji ND
https://farm6.static..._fd9f2a3c64.jpg
https://farm3.static..._6eb42c7c3f.jpg
https://farm6.static..._c272828abc.jpg
Atsakyti
QUOTE(beieškanti @ 2014 05 21, 14:48)

Geriau kelk nuotraukas tiesiai į forumą, o ne nuorodas - žmonės čia tingūs biggrin.gif
Ir kaip gražu būtų, jei būtų truputį fotikas į dešinę pusę pasuktas, kad mairūnų vazonėlis nebandytų iškristi iš kadro ir jų lapukai nebūtų nukąsti... Ir jei horizontas nečiuožtų vienoj foto į vieną, kitoj - į kitą pusę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opšra: 21 gegužės 2014 - 15:09
Sveikos,jungiuosi prie Jūsų būrio ax.gif .1-ieji ND
user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Opšra,dėl lapelių sutinku,bet dėl horizonto nesupratau,ta prasme jis ne tiesus,ar fotografavimo kampas negeras?.Man jis kaip ir nečiuožia,bet aišku aš dar daug ko nematau ax.gif
Atsakyti
Gali būti, kad aš čia žvaira ir ieškau sliekų ten, kur nesueina, bet man vaidenasi, kad pirmojoje nuotraukoje horizontas kyla į viršų, paskutiniojoje - leidžiasi žemyn. Bet rankos nukirst neduočiau, su liniuote nematavau biggrin.gif
Atsakyti
Beieškantys atranda smile.gif Sveika prisijungusi smile.gif
Žolytės žolytėje - pakankamai rizikingas ėjimas. Nes išlieka grėsmė įklimpti į sviestą sviestuotą. Vazonėliai šiuo atveju gelbsti, bet, manau, neutralesniame fone augalėliai labiau, ryškiau ir paprasčiau atsiskleistų. Su fokusu kaip ir ok, tik bazilikas galėtų šitaip nesislėpti mairūnui ir kalendrai už nugarų smile.gif Pagailėta dešinės ir viršaus. Norisi šviesiau, truputį erzina šešėlis. Tiek pastabų iš manęs. A, dėl horizonto. Na, yra šiokia tokia paklaida, bet šiuo konkrečiu atveju man baisiai akių nebado, ypač turint omeny, kad pati pieva nėra ir negali būti lygi mm į mm, tai juk ponia gamta. Verdiktas? Pritaikius nuolaidų bonusus, kurių negailiu 1ND, turbūt galėčiau duoti "Taip". Lauk kitų nuomonių smile.gif

Opšra, kokia Tavo situacija su ND? smile.gif Beje, ar jau prisijaukinai naująjį draugelį? Ar jis Tavęs bijo ir klauso? Ar Tu jo bijai ir klausai? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 21 gegužės 2014 - 18:14
nd užskaitau. O dėl pastabų, X jau viską pasakė smile.gif
Atsakyti
Ačiū už pastabas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 05 21, 12:49)
Tu greitadarbė tikriausiai.
Tavo darbuose dažnai tą paskubėjimą ir užmatau. Trūksta išjautimo, apgalvojimo. Gal aš neteisi, bet tarsi varžybose dalyvauji - kas pirmas.


ne, varžybose, kas pirmas tikrai nedalyvauju, tik aš mėgstu daryti viską čia ir dabar, nes jei keliu vėliau, tik nebepadarau. o dėl ilgo mastymo, gal taip jo reikia, bet kuo daugiau mastau, tuo daugiau minčių, kuo daugiau, man jos susipainioja, atrodo ir tą daryčiau ir tą, ir tada galutinio rezultato išvis nebėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 21, 13:11)
<..> Dažniausiai ilgai galvoje viską dėlioju, kol galų gale pribręstu paimt fotiką į rankas ir nuspaust. Arba nepribręstu iš vis biggrin.gif  nes galvoje viskas taip sudėtinga, kad nežinau kaip įgyvendinti biggrin.gif <...>


my story biggrin.gif
Atsakyti
Beieskanti, tikrai laaabai jau zalia zaliame biggrin.gif kompozicine puse kazkiek slubuoja, o del fokuso-ok-taigi TAIP

Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 19, 13:21)
na gerai, tada parinkau vidutinį variantą- nei labai sunkų, nei labai lengvą smile.gif

mėnesio pasižaidimą pavadinsiu- nuotraukos išvestinė  biggrin.gif

o taisykės labai paprastos- imam šią nuotrauką, ir darom kažką iš jos savo. Gal už detalės kas kokios užsikabins, gal už nuotaikos, atlikimo, o gal kas pratęsimą autoriaus minčiai išaus, gal priešpriešą šiam darbui, o gal kas nors dar ką nors išmastys. Visiška laisvė, tik visos idėjos turi kilti iš šio darbo.

terminas- tebūnie- birželio 20d

temą flickre biški vėliau sukursiu

Konstantin Gribov- Untitled

user posted image


Sveikos 4u.gif
keliu savo variantą ax.gif
user posted image
Atsakyti