Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2014 05 19, 19:41)
Žmonės pajudinami.  biggrin.gif

Mano atveju jie buvo nejudinami, nes ceremonija vyko lauke, ortodoksu krikstynos, kai vaika kisa i vandeni, turejo buti atsukta viskas i baznycia ir labai spigino saule smile.gif Aisku ta svente nebesikartos, bet siaip sakau..
Ir dar cia jau mano beda, as negaliu buti prie stiprios saule be akiniu nuo saules, tai sunku suprasti ar ta foto gera gavosi, ar tinkami nustatymai. Nes sunku, tiksliau beveik neimanoma suprasti ta is fotoaparato ekranelio kai taip sviesu, ten visada viskas graziau atrodo nei kompiuterio ekrane, kai jau matai didele foto doh.gif
Atsakyti
Fotografas irgi žmogus ir jis pasijudinti gali. Na, nebent kunigas keulė ir nurodo tik vieną vietą, kurioje galima stovėti. Tada fe... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 19, 19:41)
ŽINAU smile.gif koks skirtumas, blykstė yra blykstė , ji skleidžia šlykščią baltą "kietą" šviesą.

nu bet hey, cia TAVO nuomone, yra tikrai nemazai fotografu, kuriems blykste ne slyksti. nereikia taip primetineti ta heita lotuliukas.gif
QUOTE(Ka @ 2014 05 19, 18:17)
Aš dar kartą sakau, lauke net vidurdienio saulei spiginant galima išsisukti be tos nelemtos blykstės. Noro tik reikia turėti bandymams ir to "Valio! Man pavyko!" paieškoms.  smile.gif
Vienas iš patarimų - statyti žmones nugara į saulę. Dar vienas - eiti į šešėlį.  smile.gif

Ka geri patarimai tavo, bet pati zinai, jog galimybes buna ribotesnes, kai reikia suktis greitai. as visiskai myliu naturalia sviesa ir pati nenaudoju blykstes, bet suprantu, kad yra ivairiu fotografu, ivairiu nuomoniu bei stiliu. Toleruokim kitoniskuma.
QUOTE(Iks @ 2014 05 19, 10:53)
Apie reanimaciją. Kol išsikristalizuos kitos potemės, būtų galima imtis savaitinių temų, norinčių juk atsirado. Bet klaustukas dėl organizacinių dalykų. Kas tai kuruotų? Maggie? - dabar lyg retas čia paukštis... Ir nežinau, gal vienam žmogui paprasčiausia per sudėtinga kiekvieną mielą savaitę pasiūlyti naują ir įdomią idėją...

ir per sudetinga, ir, prisipazinsiu, nebespesiu - nors megau Jums kazka galvoti, ieskoti. rodos, susitaikiau su mintimi, kad nebeimu fotiko i rankas, bet dabar sakau su ranka ant sirdies, deja nepagelbesiu.
QUOTE(saigha @ 2014 05 17, 22:39)
su dukra sukūrėm net skirtingus pasakojimus apie ją : mano versija - naktį teatro kostiumai atsikelia ir patys, be aktorių, vaidina bežodes kostiumines drama
dukros - du įsimylėję, bet pasiklydę skirtinguose realybės sluoksniuose vaiduokliai, niekaip negalintys susitikt

as pritariu dukros pasakojimui.
QUOTE(gotte @ 2014 05 18, 00:57)
tu dar nezinai kas tikrai yra RAMU biggrin.gif uz kokio menesio cia bus kapu tyla  biggrin.gif

joooaa drinks_cheers.gif
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 17, 14:53)
fotospauda.lt smile.gif

aciu, einu googlintis.
QUOTE(ich @ 2014 05 18, 19:18)
Zosse, tikrai taip, fotoaparatas visuose kadruose turi buti toje pacioje vietoje. Tavo pirmoji nuotrauka skiriasi nuo kitu dvieju. 4u.gif ir siaip, sitie objektai visiskai pasimeta fone, man atrodo, dar galetum paieskoti kazko geresnio 4u.gif

o kas cia apskritai per objektai? ziurejau ziurejau, bet neiziurejau. pasimete fone. noreciau pataisyto darbo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 20 gegužės 2014 - 11:52
sveikos,

Turėjau darbe minutėlę, turėjau nuotraukas susijusias su tema, tik nežinau ar gerai supratau viską g.gif ar kas nors gavos čia man į temą?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 05 20, 11:51)
nu bet hey, cia TAVO nuomone, yra tikrai nemazai fotografu, kuriems blykste ne slyksti. nereikia taip primetineti ta heita  lotuliukas.gif



tai aš ir pabrėžiau kiekvienam savo poste- mano manymu, mano nuomone. Taip , dar kartą pakartosiu, kad čia MANO nuomonė, o ne kažkokia neišimtina patikrinta užpatentuota taisyklė smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Mangute @ 2014 05 20, 13:09)
sveikos,

Turėjau darbe minutėlę, turėjau nuotraukas susijusias su tema, tik nežinau ar gerai supratau viską  g.gif ar kas nors gavos čia man į temą?



viskas ok, gerai supratai wink.gif čia laisva tema galima sakyti biggrin.gif tiesiog reikia kabintis už duotojo kadro. Aišku, tai nebūtinai gali būti atkartotos detalės , galima kas netingi ir giliau pakapstyt smile.gif

aš pati dar galvoju, tikiuosi ir aš pati sudalyvausiu biggrin.gif dar generuoju mintį
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 05 20, 08:33)
Svajone m., labai įdomi užduotis, ir kebli pakankamai (metus pirmąjį žvilgsnį). Vis tik pasiūlei grandioziškesnį variantą. O man ir savaitines temas vis dar norisi įpiršti. Bet traukinys jau nuriedėjo, tad gal nuo kito pirmadienio, jei entuziazmas iki to laiko nenugaruos biggrin.gif


aš žinok čia šimtą metų nebuvus, paskutinę temą ką mačiau, buvo analizės, tai dabar aš čia nieko grandioziško čia neįžvelgiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 20, 17:21)
aš žinok čia šimtą metų nebuvus, paskutinę temą ką mačiau, buvo analizės, tai dabar aš čia nieko grandioziško čia neįžvelgiu  biggrin.gif


Tai nebuvo pastaba biggrin.gif Puiku, kad griebei jautį už ragų ir štai jau turim projektą ir net pirmąją kregždę smile.gif
Mangute, relax, tai ne egzaminas, ne stojamieji, ne tinkamumo tarnybai patikrinimas biggrin.gif Turim progos išsijudinti ir pašokti taip, kaip kas moka ir nori, o ne kaip jurgelis meistrelis daro biggrin.gif Juolab, kad tema erdvi ir įvairiapusė, kaip nori, taip vartyk, nors ir kūliais, nors ir žemyn galva, aukštyn kojom smile.gif
P.S. Grandioziškumo tik tiek, kad tai nėra savaitinis projektas. Ir gerai, į savaitę neįsitalpintume, manau (Mangutė - išimtis iš taisyklės smile.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 20 gegužės 2014 - 18:30
QUOTE(Iks @ 2014 05 20, 17:50)

P.S. Grandioziškumo tik tiek, kad tai nėra savaitinis projektas. Ir gerai, į savaitę neįsitalpintume, manau (Mangutė - išimtis iš taisyklės smile.gif).

Tai as matau, kad beveik visos cia tyngi, tai sakau termino reik ilgesnio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 19, 18:41)
ŽINAU smile.gif koks skirtumas, blykstė yra blykstė , ji skleidžia šlykščią baltą "kietą" šviesą. Nesvarbu ar tai softboxas koks gamtoj pastatytas, ar su skėčiais kokiais, ar išorinė , ar vidinė blykstė, visos jos man veu. Tinkama nebent fotkint masėms, arba naktį, visiškai naktį. Bet daug profesionalų fotografų naudoja tas blykstes nuo krikštynų iki mados fotografijų, bet....  daug kas ir nenaudoja biggrin.gif net sm'o panos puikiai tvarkosi be blyksčių tiek krikštynose , tiek vestuvėse smile.gif kas sugeba susitvarkyti su natūralia šviesa, tų darbai šimtą kart mielesni akiai. Va! čia mano tokia neprofesionali nuomonė biggrin.gif

zinok siandien per paskaita kaip tik ziurejom mados fotografu darbus su blykste doh.gif biggrin.gif seseliai ryskiausi, perdegimai ryskiausi net akis isbade, kalta tiesiai modeliui i kakta, kitos foto vapse biggrin.gif soris uz issireiskima, atrodo kaip su telefonu daryta.. blink.gif kokybes nulis...ir litai gaunami uz tokias fotkes... blink.gif blink.gif blink.gif patikek manim...aisku fotografas ne bet kas, o savo varda uzsitarnaves, nu bet cia atnestu kas tokia fotke, butu giliai pakastas biggrin.gif

atkasiu fotografu vardus, tai imesiu paziureti idomumo delei

QUOTE(Shalimar @ 2014 05 20, 08:44)
Mano atveju jie buvo nejudinami, nes ceremonija vyko lauke, ortodoksu krikstynos, kai vaika kisa i vandeni, turejo buti atsukta viskas i baznycia ir labai spigino saule smile.gif Aisku ta svente nebesikartos, bet siaip sakau..
Ir dar cia jau mano beda, as negaliu buti prie stiprios saule be akiniu nuo saules, tai sunku suprasti ar ta foto gera gavosi, ar tinkami nustatymai. Nes sunku, tiksliau beveik neimanoma suprasti ta is fotoaparato ekranelio kai taip sviesu, ten visada viskas graziau atrodo nei kompiuterio ekrane, kai jau matai didele foto doh.gif

paskaityk apie metering mode nustatymus fotiko instrukcijoje ir ka jie duoda mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 20 gegužės 2014 - 23:57
QUOTE(Iks @ 2014 05 20, 18:50)
Tai nebuvo pastaba biggrin.gif Puiku, kad griebei jautį už ragų ir štai jau turim projektą ir net pirmąją kregždę smile.gif
Mangute, relax, tai ne egzaminas, ne stojamieji, ne tinkamumo tarnybai patikrinimas biggrin.gif  Turim progos išsijudinti ir pašokti taip, kaip kas moka ir nori, o ne kaip jurgelis meistrelis daro biggrin.gif Juolab, kad tema erdvi ir įvairiapusė, kaip nori, taip vartyk, nors ir kūliais, nors ir žemyn galva, aukštyn kojom smile.gif
P.S. Grandioziškumo tik tiek, kad tai nėra savaitinis projektas. Ir gerai, į savaitę neįsitalpintume, manau (Mangutė - išimtis iš taisyklės smile.gif).


sakai aš išimtis biggrin.gif o man kuo trumpesnis laikas tuo geriau, nes vistiek darytum paskutinę dieną, tai kam tęsti mėnesį, nors darysi vistiek mėnesio gale ax.gif aš pvz, kai turiu idėją, tai man noris kuo greičiau realizuoti, nes jei ne dabar, tai vėliau būtinai kas nors sudrugdys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 05 21, 10:20)
sakai aš išimtis  biggrin.gif o man kuo trumpesnis laikas tuo geriau, nes vistiek darytum paskutinę dieną, tai kam tęsti mėnesį, nors darysi vistiek mėnesio gale  ax.gif aš pvz, kai turiu idėją, tai man noris kuo greičiau realizuoti, nes jei ne dabar, tai vėliau būtinai kas nors sudrugdys smile.gif


Tu greitadarbė tikriausiai.
Tavo darbuose dažnai tą paskubėjimą ir užmatau. Trūksta išjautimo, apgalvojimo. Gal aš neteisi, bet tarsi varžybose dalyvauji - kas pirmas.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 05 21, 10:20)
sakai aš išimtis  biggrin.gif o man kuo trumpesnis laikas tuo geriau, nes vistiek darytum paskutinę dieną, tai kam tęsti mėnesį, nors darysi vistiek mėnesio gale  ax.gif aš pvz, kai turiu idėją, tai man noris kuo greičiau realizuoti, nes jei ne dabar, tai vėliau būtinai kas nors sudrugdys smile.gif


fotografija nėra mygtuko paspaudimas. Iki mygtuko nuspaudimo reikia ilgai bręsti. Bent aš jau flegma ant šito reikalo. Dažniausiai ilgai galvoje viską dėlioju, kol galų gale pribręstu paimt fotiką į rankas ir nuspaust. Arba nepribręstu iš vis biggrin.gif nes galvoje viskas taip sudėtinga, kad nežinau kaip įgyvendinti biggrin.gif Bet tai nereiškia, kad tarkim tas mėnuo būna nieko neveikimo. Smegenyse viskas dėliojasi.

Todėl ir norėjau ilgesnio termino. Kad chebra kuri darys užduotį, įsigilintų ir išjaustų.

O kas nori tiesiog išsijudinti, gali griebt belekokią detalę iš fotografijos, ir kažką kažkaip nufotkinti.

Visokie darbai laukiami smile.gif

Bet aš vis tiek siūlau pabandyti eiti tuo sunkesniu keliu. Neskubėti, apgalvoti, išjausti.
Atsakyti