Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 19, 16:54)
o kam lauke ta blykstė?

Kaip tai kam, jei daug saules, tai tuoj visokie seseliai, jei ne i ja atsisukes, tai isvis juoda bus smile.gif Ne visada, bet daznai reikia, ypac prie juros sauleta diena
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 05 19, 16:21)
Kaip tai kam, jei daug saules, tai tuoj visokie seseliai, jei ne i ja atsisukes, tai isvis juoda bus smile.gif Ne visada, bet daznai reikia, ypac prie juros sauleta diena


tada geriau su reflektorium. Nors ir nelabai patogu. O blykste blogių blogis, kad ir kaip saulėta- mano manymu
Atsakyti
O dievai... Galima ir be blykstės lauke kuo puikiausiai fotografuoti. Reikia netingėti ir bandyti, bandyti, bandyti. smile.gif
Atsakyti
Galima, bet su blykste graziau manyciau.. Fotografavau dukros krikstynas, buvo labai daug saules ir prie juros, ir daug foto per tamsios, su seseliais paakiuose. Labai gailejausi, kad blykstes nebuvau paemus.. Vakar buvau kitose krikstynose ir maciau abu fotografai su blykstem lauke lakste. Tik neatkreipiau demesio kur ja nukreipia smile.gif

http://www.efoto.lt/...vieciant_saulei

p.s. nekalbu apie peizazus arba kai turi daugybe laiko ir galimybe stumdyti zmogu kur tau reikia. Per sventes kokias kai reikia greitai viska daryti ir nepasakysi kokiam kunigui stok ten, nusisuk ten, palauk dar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 gegužės 2014 - 17:08
QUOTE(Shalimar @ 2014 05 19, 17:04)
Galima, bet su blykste graziau manyciau..


čia manau lengviausias kelias, o rezultatas..... hm smile.gif gal kiekvienam pagal skonį , man blykstė tai kažkas baisaus, ko vengčiau iki paskutiniųjų.

Atsakyti
Aš dar kartą sakau, lauke net vidurdienio saulei spiginant galima išsisukti be tos nelemtos blykstės. Noro tik reikia turėti bandymams ir to "Valio! Man pavyko!" paieškoms. smile.gif
Vienas iš patarimų - statyti žmones nugara į saulę. Dar vienas - eiti į šešėlį. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 19, 18:11)
čia manau lengviausias kelias, o rezultatas..... hm smile.gif gal kiekvienam pagal skonį , man blykstė tai kažkas baisaus, ko vengčiau iki paskutiniųjų.

O kuo gi ji tokia baisi? smile.gif

user posted image

user posted image



dar kas gali buti ten virsuj foto, kas per demes? Niekaip nesuprantu, nuemiau objektyva, viska apziurejau, nu nematau tu siuksliu unsure.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ka @ 2014 05 19, 18:17)

Vienas iš patarimų - statyti žmones nugara į saulę. Dar vienas - eiti į šešėlį.  smile.gif

O jei seselio nera ir zmoniu judinti negalima? smile.gif Man butent per krikstynas tokie pamastymai kilo..
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 05 19, 17:27)
O kuo gi ji tokia baisi? smile.gif



O jei seselio nera ir zmoniu judinti negalima? smile.gif Man butent per krikstynas tokie pamastymai kilo..


atspndžiais ant prakaituotų kaktų ir ne tik, ir "blyniniu" vaizdu, blykstė vaizdą plokščią padaro... be to šešėliai už nugaros nuo žmogaus jei antras palanas netoli

jei nėra šešėlio, tai reikia teisingai išeksponuoti, ir bus valio! juk raw''as didelę galią turi, ištrauksi iš šešėlių ką tik nori..

tik aišku jei fotkinsi be blykstės su tokiu išeksponavimu kaip pirmam tavo įdėtam pvz, tai čia jau ir raw'as nepadės. Svarbu teisingai išekspnuot, o ne blykstę jungt

dėl tų kleckų ant foto- čia matricą reikia valyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajonė mūsų: 19 gegužės 2014 - 17:36
O gal zinot kur Vilniuj gerai, patikimai ir nebrangiai valo matrica? Kaip su fototaisykla.lt, gal susiduret? g.gif

beje, as nekalbejau apie paprasta blykste kuri jau yra aparate ir issoka paspaudus mygtuka biggrin.gif Kalbu apie normalia, isorine, pridedama. Kuria gali nukreipti kur nori ir issklaidyti sviesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 19 gegužės 2014 - 17:52
QUOTE(Shalimar @ 2014 05 19, 17:27)
O jei seselio nera ir zmoniu judinti negalima? smile.gif Man butent per krikstynas tokie pamastymai kilo..

Žmonės pajudinami. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 05 19, 17:45)

beje, as nekalbejau apie paprasta blykste kuri jau yra aparate ir issoka paspaudus mygtuka biggrin.gif Kalbu apie normalia, isorine, pridedama. Kuria gali nukreipti kur nori ir issklaidyti sviesa.


ŽINAU smile.gif koks skirtumas, blykstė yra blykstė , ji skleidžia šlykščią baltą "kietą" šviesą. Nesvarbu ar tai softboxas koks gamtoj pastatytas, ar su skėčiais kokiais, ar išorinė , ar vidinė blykstė, visos jos man veu. Tinkama nebent fotkint masėms, arba naktį, visiškai naktį. Bet daug profesionalų fotografų naudoja tas blykstes nuo krikštynų iki mados fotografijų, bet.... daug kas ir nenaudoja biggrin.gif net sm'o panos puikiai tvarkosi be blyksčių tiek krikštynose , tiek vestuvėse smile.gif kas sugeba susitvarkyti su natūralia šviesa, tų darbai šimtą kart mielesni akiai. Va! čia mano tokia neprofesionali nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
Svajone m., labai įdomi užduotis, ir kebli pakankamai (metus pirmąjį žvilgsnį). Vis tik pasiūlei grandioziškesnį variantą. O man ir savaitines temas vis dar norisi įpiršti. Bet traukinys jau nuriedėjo, tad gal nuo kito pirmadienio, jei entuziazmas iki to laiko nenugaruos biggrin.gif
Atsakyti