Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Vasarele @ 2014 05 18, 22:36)


Namų darbai nėra įdomiausias dalykas temai gaivinti, bet visgi laukiu nuomonių


aš negriežta, aš užskaitau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarele @ 2014 05 18, 23:36)
Laba, aš niekur nedingau, tik turėjau atostogų. Primenu, esu atsiskaičius 1nd, 2nd ir 4nd. Bandau judėti su 3nd. - zoominimas:

As irgi uzskaitau 4u.gif
Atsakyti
Vasarėle, tinka ir man smile.gif Judėk toliau.

***

Zosse, man objektai ir jų pateikimas kliūna. Objektai labai necharakteringi, sunku net nuspėti, kas ten konkrečiai, sutinku ir su Ich, kad jie gerokai pasimeta fone. Ar nebus sunku pabandyti dar kartą? smile.gif

***

Apie reanimaciją. Kol išsikristalizuos kitos potemės, būtų galima imtis savaitinių temų, norinčių juk atsirado. Bet klaustukas dėl organizacinių dalykų. Kas tai kuruotų? Maggie? - dabar lyg retas čia paukštis... Ir nežinau, gal vienam žmogui paprasčiausia per sudėtinga kiekvieną mielą savaitę pasiūlyti naują ir įdomią idėją... Šiaip jau nuo šiandien būtų galima pradėti. Norėjau imtis iniciatyvos ir atnešt kokį pasiūlymą, bet truputį į duobę pataikiau kituose gyvenimuose, tad, nors labai stengiausi, nieko taip ir nesumąsčiau. Gal kas turite pasiūlymų? Jei taip, neškit juos čia!.. ir darom smile.gif

P.S. juostinio double expo niekad nebandžiau, ir apskritai su juosta dar kinkos dreba. Bet niekad nebandęs ir nesužinosi, smagu tai, ar galvos skausmas, pavyks kas, ar norėsis bėgti ir slėptis. Ok, žiūrim, kiek ten tos doublinės komandos susirinktų... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 19 gegužės 2014 - 09:55
QUOTE(Iks @ 2014 05 19, 09:53)
Šiaip jau nuo šiandien būtų galima pradėti.


o jei paimti pvz kokią visai kito fotografo, gal žinomo, gal nežinomo, iš ten imti kokią pasirinktą detalę ir pateikt savo kadrą. Iki galo nesugalvoju, bet manau turėtų būti pateikta pradinė kažkokia tai sudėtinga foto, su kuo mažiau detalių , kad privers smegenus dirbt, ir ieškot tai, ko iš pirmo žvilgsnio nesimatė. Bet iš kur tą pradinę foto rast tokią ? biggrin.gif pokolkas akyse nestovi joks darbas. Kažką aš čia generuoju, bet iki galo nesugeneruoju biggrin.gif
Atsakyti
Svajone, idėja visai nieko. Bet aš kaip tik linkčiau prie lengvesnio varianto pradžiai (daugiau detalių ir pan.), kad paskatintų azartą, bet neišbaidytų ketinusių prabusti smile.gif
Atsakyti
na gerai, tada parinkau vidutinį variantą- nei labai sunkų, nei labai lengvą smile.gif

mėnesio pasižaidimą pavadinsiu- nuotraukos išvestinė biggrin.gif

o taisykės labai paprastos- imam šią nuotrauką, ir darom kažką iš jos savo. Gal už detalės kas kokios užsikabins, gal už nuotaikos, atlikimo, o gal kas pratęsimą autoriaus minčiai išaus, gal priešpriešą šiam darbui, o gal kas nors dar ką nors išmastys. Visiška laisvė, tik visos idėjos turi kilti iš šio darbo.

terminas- tebūnie- birželio 20d

temą flickre biški vėliau sukursiu

Konstantin Gribov- Untitled

user posted image
Atsakyti
Oh my! Kokio gerumo fotografija. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 05 19, 14:55)
Oh my! Kokio gerumo fotografija.  wub.gif

ahaaaaaaa wub.gif

aš tai norėčiau irgi double expo sudalyvaut, tik aš jau įpusėjus birželiui galėčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 19, 10:26)
aš negriežta, aš užskaitau smile.gif


QUOTE(ich @ 2014 05 19, 10:37)
As irgi uzskaitau 4u.gif


QUOTE(Iks @ 2014 05 19, 10:53)
Vasarėle, tinka ir man smile.gif Judėk toliau.


thumbup.gif Turiu 3 TAIP. AČIŪ. Judėsiu prie 5nd, kuris man dabar atrodo kaip "misija neįmanoma". Bet... Nepabandžius nesužinosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2014 05 19, 08:27)
Jei prijungtumėt ir skaitmeną būtų super  thumbup.gif
Turiu juostinį, bet vis dar nedrįstu su juo...  blush2.gif


prijungti tai neišeis, nes technologijos esmingai skiriasi, bet galima bus ateity skaitmeninį double expo organizuoti, manau.

Svajone, faina tema smile.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kvailokas klausimas, bet..
Fotografuojant uzdaroj patalpoj su isorine blykste ja nukreipiam i lubas, i siena, ir aisku ne i veida. O kaip lauke?? g.gif Ar neapakinsiu zmogaus jei tiesiai i akis pilsiu? smile.gif Bet kur daugiau? Ar kokia apsauge deti ant jos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2014 05 19, 15:37)
O kaip lauke??  g.gif Ar neapakinsiu zmogaus jei tiesiai i akis pilsiu? smile.gif Bet kur daugiau? Ar kokia apsauge deti ant jos? g.gif


o kam lauke ta blykstė?
Atsakyti