Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Susirinkau citatas, bet kažkoks nelabasis jas į Nelabiją nusinešė biggrin.gif Tad iš atminties:

Gotte, manau, kad siūlymas patriukšmauti tokiuose "kapuose" nebus didelė šventvagystė biggrin.gif Esu įsitikinusi, jei iš anksto nusiteiksime "kapams", tai ir turėsime tik 6 pėdas po žeme biggrin.gif

Mamagute, Tu retorinius klausimus pamėgai, matau smile.gif Tavo tema buvo superinė. tai faktas wink.gif Kodėl ji vangiai skleidėsi, lieka neaišku, kita vertus, pati žinai, kad bandėsi daugiau nei 5, gal įstrigdino pavasaris? Sutinku, kad vietos interpretacijoms buvo į valias, bet gal - kartoju - pavasaris kiek suklaidino, tiek bekešinis, tiek apskritai - kam avitaminozė, kam amūras į paširdžius biggrin.gif

Saigha, kažkaip neprisimenu tų gausių viešų egzekucijų rolleyes.gif Kita vertus, tema juk mūsų tokia - už vieną luptą 10 neluptų duoda. Taigi. Viskas pagal programą biggrin.gif

Man asmeniškai tinka visi variantai. Man ir savaitinės temos ok, ir iliustracijos, ir kitokie žaidimai. Gal mažiau koliažai viliotų, jei būtų įprastinės formos, nes turėjom du projektus, vieną po kito, norėtųsi šviežienos. Mane asm. domintų pratęsimai, kai gamini nuotrauką, pasigavęs kokią nors detalę iš kito autoriaus nuotraukos, kai neprivalai suderinti, bet privalai kurti, sukti galvą ir pan.
Atsakyti
O yra norinčių telepatiniais dalykais užsiiminėti? biggrin.gif
Siūlyčiau tuomet double expo. rolleyes.gif
Atsakyti
Zosse, tikrai taip, fotoaparatas visuose kadruose turi buti toje pacioje vietoje. Tavo pirmoji nuotrauka skiriasi nuo kitu dvieju. 4u.gif ir siaip, sitie objektai visiskai pasimeta fone, man atrodo, dar galetum paieskoti kazko geresnio 4u.gif

As irgi noreciau savaitiniu temu. Nes ir pati daug reciau imu fotoaparata, tai nuotaikos ner, tai sviesos per mazai, tai minciu ner, tai negrazios nuotraukos... doh.gif
Atsakyti
O žiūrėkit, jei žmogus perkadruoja, tai kaip grąžinti fotoaparatą milimetras į milimetrą ton pačion vieton? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 05 18, 17:20)
O yra norinčių telepatiniais dalykais užsiiminėti?  biggrin.gif
Siūlyčiau tuomet double expo.  rolleyes.gif


double expo projektai man bene labiausiai patiko per visus tuos metus. aš tikrai už, tik ar pakaks juostininkų per temą? ar Tu ne apie juostą?
Atsakyti
Aš apie juostą, apie juostą. smile.gif
Atsakyti
Mane asm. domintų pratęsimai, kai gamini nuotrauką, pasigavęs kokią nors detalę iš kito autoriaus nuotraukos, kai neprivalai suderinti, bet privalai kurti, sukti galvą ir pan.
[/quote]
Vat sutinku, man anksciau sis zaidimas taip pat labiausiai patiko smile.gif

Del double expo, kazkaip labai nesizaviu, nes kiek esu badzius, tai dazniausiai rezultatai mane nuvilia. Nors su Say kai cia doublinom, tai labai gerai pavarem biggrin.gif
Tai cia sakyciau vienintelis pasisekes kartas buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 05 18, 20:14)
O žiūrėkit, jei žmogus perkadruoja, tai kaip grąžinti fotoaparatą milimetras į milimetrą ton pačion vieton?  biggrin.gif

Man atrodo reikia pasistengti suziureti, milimetrais neskaiciuosim, bet geriau, kad i akis nekristu. Daugumai puikiai pavyksta smile.gif

Double expo ir man nepavyksta, o va Ka labai graziai moka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2014 05 18, 09:17)
pabandyk pradzioj isjungti autofokusa - ar fotkina?
Jei nefotkina, tai gal turi is ko pasiskolint gripa arba distancini? Jei su gripu/distanciniu fotkina, tai greiciausiai parejo mygtukas. Neturetu labai brungiai kainuot pakeist. Na bet galutine isvada geriau pasakytu meistriukas, kai rankom paciupines.

Jeee, auksas tu 4u.gif Turiu jam gripą, pabandžiau, ir fotkina bigsmile.gif Bandysiu nešti meistriukui, nes buvau jau "nurašiusi" jį, buvau įsitikinusi, kad užuolaidėlėm galas (senukas gi). Ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiomama: 18 gegužės 2014 - 20:57
QUOTE(tiomama @ 2014 05 18, 21:53)
Jeee, auksas tu  4u.gif  Turiu jam gripą, pabandžiau, ir fotkina  bigsmile.gif Bandysiu nešti meistriukui, nes buvau jau "nurašiusi" jį, buvau įsitikinusi, kad užuolaidėlėm galas (senukas gi). Ačiū tau  4u.gif

skaityciau ir skaityciau kaip man dekoja, jau desimt kartu perskaiciau biggrin.gif
ner uz ka smile.gif
Atsakyti
Laba, aš niekur nedingau, tik turėjau atostogų. Primenu, esu atsiskaičius 1nd, 2nd ir 4nd. Bandau judėti su 3nd. - zoominimas:

user posted image

user posted image

user posted image

Namų darbai nėra įdomiausias dalykas temai gaivinti, bet visgi laukiu nuomonių
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 05 18, 17:20)
O yra norinčių telepatiniais dalykais užsiiminėti?  biggrin.gif
Siūlyčiau tuomet double expo.  rolleyes.gif



Jei prijungtumėt ir skaitmeną būtų super thumbup.gif
Turiu juostinį, bet vis dar nedrįstu su juo... blush2.gif
Atsakyti