Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

aš irgi pritariu Iks, tyla, tuštumą, naujo net konkurso nebėr...
kokius koliažus gal? jau senokai lipdėm...
p.s.
aš šiandien parodoj buvau
Klaipėdoj penkių fotografių paroda "tamsioji pasakojimo pusė"

labiausiai patiko ši nuotrauka :


user posted image

su dukra sukūrėm net skirtingus pasakojimus apie ją : mano versija - naktį teatro kostiumai atsikelia ir patys, be aktorių, vaidina bežodes kostiumines dramas

dukros - du įsimylėję, bet pasiklydę skirtinguose realybės sluoksniuose vaiduokliai, niekaip negalintys susitikt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saigha: 17 gegužės 2014 - 22:03
Iks, vasara visada taip, kartais tema be naujo posto pragyvena po kelias dienas, o ka jau kalbeti apie konkursus ir kt. Tie kas fotografuoja nors kiek komercijai vasara turi uzsakymu ir automatiskai tema apmirsta. Visi kiti tai atostogose, tai prie kokiu upiu ezeru. Kurie prie kompo net darbo ofise negali prisijungti, vakarais grize tuo labiau neprisijungia, velgi del geru oru. As keli metai jau siame forume ir su vasaromis bei gyva tema yra visad ziauri sudetingybe biggrin.gif
Atsakyti
Gotte, aš ne apie vasarą. Mano galva, jau senokai čia per ramu. Tikrai ne vakar ar užvakar tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 05 17, 22:54)
Gotte, aš ne apie vasarą. Mano galva, jau senokai čia per ramu. Tikrai ne vakar ar užvakar tik smile.gif

tu dar nezinai kas tikrai yra RAMU biggrin.gif uz kokio menesio cia bus kapu tyla biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 05 17, 22:01)
Jūs kaip sau norit, o man asmeniškai liūdna, kad tema gerokai vegetuoja. Gal vertėtų gaivint savaitgalio/savaitės temas? g.gif  Arba dar ką atraktyvaus sumąstyti pakalbėjus/pasitarus? Rudenį nurašėm depresijoms, žiemą - šventam meškų miegui, pavasarį - avitaminozei, tai ir netrukus atšuoliuosiančią vasarą nesunku bus pateisinti atostogomis ir pan. Tad - arba darom ką nors, arba - ką gi cool.gif - vegetuojam toliau su muzika... Aš, tiesa, irgi menka darytoja einamuoju laikotarpiu smile.gif , apsikasus darbais, reikalais, buitim, nepaprastais būties lengvumais biggrin.gif Bet jei atsirastų daugiau entuziastų-reanimatologų, prisidėčiau, kuo galėčiau. Jei neatsirastų, tai šliesiuos tada prie vegetavimo biggrin.gif


Tikrai, liūdnoka smile.gif Man, ištikimai temos skaitytojai, norisi fotografijų.
Visos išsislapstė, šedevrus, matyt, kuria... O kol nesukūrė, ir rodyti nėra ko...
O juk galėtume papuošti temą nuotraukomis. Juk galėtume? smile.gif Taip smagu atsiversti puslapį ir patyrinėti kokį paveikslėlį... Kad ir gėliukas koks, bet žymiai smagiau būna. (Pašnekėt tai aš greita, o parodyt - hmm... biggrin.gif Bet jei bus daugiau rodančių, tai ir aš prisijungčiau smile.gif Dabar ir konkurse, ko gero, sudalyvaučiau, jau norėtųsi.)

Ir dar. Aš už savaitinių/savaitgalinių temų grąžinimą. Buvo smagu. Jei ne dalyvauti, tai bent pasižiūrėti.
Atsakyti
ne į temos gaivinimo temą: ar mano mainų foto gauta? yra kokių žinių?

dėl gaivinimo: gaivinam. galima organizuoti dainos iliustraciją, eilių iliustraciją, koliažus (pratęsimą), savaitines užduotis ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 18 gegužės 2014 - 09:06
QUOTE(sayonara @ 2014 05 18, 10:05)
gaivinam. galima organizuoti dainos iliustraciją, eilių iliustraciją, koliažus (pratęsimą), savaitines užduotis ir pan.


tai turėjom du mėnesius , vyko konkursas, bet tik penkios mergaitės panoro... Kas nuo šiandien pasikeis? Sutinku, kad gal tema nevykusi, bet buvo daugiau nei reikia erdvės interpretacijai. O gal per daug? biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(mamagute @ 2014 05 14, 09:38)
TADAMMMM - štai ir baigės „pavasarinis bekešinis “ konkursas. 
 
Lauksiu visų adresų į AŽ. Šią savaitę gal dar prizų/ siurprizų neišsiųsiu, bet kitą- pažadu 4u.gif


Pandre, saigha, Mangute, Afre, Viktorija vis dar laukiu adresų smile.gif Išsiųsiu laiškelius- jei Jūs nieko prieš smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiomama @ 2014 05 17, 22:28)
Sveikos, -i. Senokai buvau užsuksi, bet šįkart grįžau su klausimu. Žodžiu, mano senukas fotikas (Canon 5D) nebeveikia. Šiam modeliui neina pažiūrėti padarytų nuotraukų skaičiaus(kiek domėjausi), tai vat įdomu, ar šiaip gedimas, ar jau užuolaidėlėms "galas", nes kai bandau fotografuoti, jis fokusuoja, paspaudus iki pusės, bet nefotkina. Gal kas susidūrėt su tuo?

pabandyk pradzioj isjungti autofokusa - ar fotkina?
Jei nefotkina, tai gal turi is ko pasiskolint gripa arba distancini? Jei su gripu/distanciniu fotkina, tai greiciausiai parejo mygtukas. Neturetu labai brungiai kainuot pakeist. Na bet galutine isvada geriau pasakytu meistriukas, kai rankom paciupines.
Atsakyti
QUOTE(voveraite1302 @ 2014 05 18, 02:04)
Kad ir gėliukas koks, bet žymiai smagiau būna.



kad už tuos gėliukus paskui skaudžiai lupa - ypač say biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, įkeliu perdarytus namų darbus Nr.1, dabar tikiuos bus gerai.
user posted image
user posted image
user posted image
Ankstenėse nuotraukose spalvų nekeičiau, gėlių spalvos buvo natūralios.

O dabar laukiu jūsų verdikto. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zosse: 18 gegužės 2014 - 11:57
Sveikos smile.gif as uz temos gaivinima smile.gif bet ne del temos, o del saves biggrin.gif atejus vasarai, kas met galvoju ar nepamirsau kaip reikia plaukt, ilgai nesedus uz dvyrkos vairo, galvoju ar vis dar moku vaziuot, tai su fotografija dabar tas pats, jauciu kad pamirsau kaip ta reik daryt smile.gif bus proga jei ka, is naujo mokytis biggrin.gif

ND kiek per tel izuriu, tai iskaitau
Atsakyti
As ND neuzskaitineju, kazkaip nemoku blush2.gif bet ar neturi buti fotoaparatas nesujudintas visai darant 1 ND? g.gif perskaiciau pirmame psl, tokio reikalavimo kaip ir ner, tik pamenu, kad seniau naujokai buvo audziami ir mokomi perkadruoti g.gif
Atsakyti