Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(mamagute @ 2014 05 16, 07:55)
kad lyg ir nėra nieko klaidinančio- arba sukeli visus ND iškart ( toj pačioj žinutėj)- ir lauki vertinimo , arba po vieną- ir po jo lauki vertinimo g.gif


tą sakinį kaip nori, taip gali ir suprasti. Koks skirtumas kaip kelia, negauna trjų taip, tenka perdaryt.

aš sakau ne, norėtųsi estetiškesnio vaizdelio, supratimą mergina jau turi, tad tereika tik labiau pasistengti smile.gif
Atsakyti
Ka, neišėmiau, gal nerodo.

Žinau, kad nieko ypatingo nepateikiau, tiesiog čia, kur dabar gyvenu, neturiu visko, ką turėjau namie, jokių dalykėlių, sunku iš nieko laužti kažką, net antros nuotraukos vazikę teko eiti pirktis, o čia viskas, nors nusišauk, su logotipais, turistinė zona...

Tai man dabar kelti kitas, ar laukti jūsų "taip" arba "ne"? Ar bandyt laužti daugiau estetikos?
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2014 05 16, 09:03)


Tai man dabar kelti kitas, ar laukti jūsų "taip" arba "ne"? Ar bandyt laužti daugiau estetikos?
smile.gif


visų pirma normalaus dydžio įdėk, nes labai nesimato. pirmam ND net neįžiūriu, kažkokios spalvos keistos, neprifotošopinta ten?
Atsakyti
kur spausdint foto i seimos albuma 10x15? fotofabrike uz 34ct ar copy1 uz 25ct? niekados nespausdinu, pagalvojau kad reiketu po truputeli pradedi pildyti albumus. ir visai nenusimanau kur geriau - visgi foto mazos, ko gero didelio skirtumo nesumatys, bet gal klystu. busiu dekinga uz pagalba.
Atsakyti
Zosse, estetiką visada gerai laužti.. Jei tik gaunasi - laužk.
Atsakyti
Zosse, su pirmuoju ND tikrai kažkas ne taip. Kai įkėlei, man nesimatė, kaip kad ir Ka, vėliau mačiau trumpai, dabar ir vėl tik tuščias blankas smile.gif Aš tai siūlyčiau paieškot estetikos, įdomesnių sprendimų (Tau pačiai tai turėtų būti visai smagus iššūkis). O objektų yra visur, net ten, kur atrodo, kad jų nėra. Tereikia tik galvą pasukti - tai ta sritis, kur iš kirvio galima gardžiausią sriubą išvirti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2014 05 15, 17:21)

beveik nesimato skirtumo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 05 16, 11:15)
kur spausdint foto i seimos albuma 10x15? fotofabrike uz 34ct ar copy1 uz 25ct? niekados nespausdinu, pagalvojau kad reiketu po truputeli pradedi pildyti albumus. ir visai nenusimanau kur geriau - visgi foto mazos, ko gero didelio skirtumo nesumatys, bet gal klystu. busiu dekinga uz pagalba.


Tik ne copy1... Bent jau prieš metus, tai ten tikrai ne kažkas buvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 05 16, 10:15)
kur spausdint foto i seimos albuma 10x15? fotofabrike uz 34ct ar copy1 uz 25ct? niekados nespausdinu, pagalvojau kad reiketu po truputeli pradedi pildyti albumus. ir visai nenusimanau kur geriau - visgi foto mazos, ko gero didelio skirtumo nesumatys, bet gal klystu. busiu dekinga uz pagalba.


fotospauda.lt smile.gif aš visus papigiaiskus išbandžius nuo maxima foto, iki copy one, visais nusivyliau , tai popierius lievas, tai spalvos netokios, tai brūkšniais kokiais atspausdina doh.gif tai atradau fotospauda.lt- kokybes ir kainos sąntykis geriausias thumbup.gif be to, kartą per daug kontrastingas kai kurias atspausdino, parašiau aš jiem ant durniaus, nieko nesitikėdama, sakau čia už tokią kainą, tai nelabai turiu teisės ką sakyt biggrin.gif nu tai ką, iš naujo atspausdino tos kurios netiko, ir kitą kartą gal po pusmečio dariau užsakymą, ir jie buvo matyt pasižymėję, kad kažkoks reiklesnis klientas biggrin.gif nes užsakius nuotraukas jie prieš spausdinant susisiekė su manim, ir pasitikslino kaip ką spausdint biggrin.gif
tai žodžiu, rekomenduoju aš juos. Tikrai daugiau nei 10 kart naudojausi jų paslaugomis- nė kart nenuvylė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 17, 14:53)
fotospauda.lt smile.gif



ir aš esu su jais turėjus reikalų, tai kaip ir normaliai smile.gif
Atsakyti
Jūs kaip sau norit, o man asmeniškai liūdna, kad tema gerokai vegetuoja. Gal vertėtų gaivint savaitgalio/savaitės temas? g.gif Arba dar ką atraktyvaus sumąstyti pakalbėjus/pasitarus? Rudenį nurašėm depresijoms, žiemą - šventam meškų miegui, pavasarį - avitaminozei, tai ir netrukus atšuoliuosiančią vasarą nesunku bus pateisinti atostogomis ir pan. Tad - arba darom ką nors, arba - ką gi cool.gif - vegetuojam toliau su muzika... Aš, tiesa, irgi menka darytoja einamuoju laikotarpiu smile.gif , apsikasus darbais, reikalais, buitim, nepaprastais būties lengvumais biggrin.gif Bet jei atsirastų daugiau entuziastų-reanimatologų, prisidėčiau, kuo galėčiau. Jei neatsirastų, tai šliesiuos tada prie vegetavimo biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, -i. Senokai buvau užsuksi, bet šįkart grįžau su klausimu. Žodžiu, mano senukas fotikas (Canon 5D) nebeveikia. Šiam modeliui neina pažiūrėti padarytų nuotraukų skaičiaus(kiek domėjausi), tai vat įdomu, ar šiaip gedimas, ar jau užuolaidėlėms "galas", nes kai bandau fotografuoti, jis fokusuoja, paspaudus iki pusės, bet nefotkina. Gal kas susidūrėt su tuo?
Atsakyti