Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Aš irgi buvau už Pandrę wink.gif

Ačiū mamagute wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2014 05 14, 09:50)
Jei pasakysit, kad nuotraukos netinkamos, eisiu daryt namų darbų. smile.gif


ND teks bet kuriuo atveju padaryt. kol kas matau, kad su technika ne problemos, o visa kita bus matyt po ND smile.gif sėkmės su jais.

Atsakyti
čia ND kaip koks fuxų pakrištijimas, neišvengiamas dalykas biggrin.gif
Atsakyti
Gerai, ačiū, padarysiu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 05 13, 20:29)
Gotte, o su kokiu objektyvu buvo Tavasis zenit'as? Man regis, nieko nemaišau, zenit'ą pati juk turi/-ėjai?

helios 44-M, Zenitas nebeveikia, o objektyvui reiktu sriegi pritaikyt ir pabandyti ant savo nikono g.gif nors sako ne kazka su nikonu buna heliosinis bokeh. tai vat taip ir stovi mano vargas Zenitas doh.gif

sveikinu Pandre, nuotrauka nuostabi ir verta laimejimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 05 14, 21:30)
helios 44-M, Zenitas nebeveikia, o objektyvui reiktu sriegi pritaikyt ir pabandyti ant savo nikono g.gif nors sako ne kazka su nikonu buna heliosinis bokeh. tai vat taip ir stovi mano vargas Zenitas doh.gif


Matyt, ne taip supratau Tavo sakinį "aš pati nesu bandžiusi helios objektyvo". Turbūt kalbėjai apie jo supliusavimą su skaitmena smile.gif , tad ir kilo tas klausimas. Aš irgi girdėjau, kad ypatingų stebuklų derinyje su nikonu neverta tikėtis, ypač turint m42 adapterį be korekcinio lęšio. Bet pabandyt vis tiek smalsu rolleyes.gif
Atsakyti
Namų darbas Nr. 1
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zosse: 15 gegužės 2014 - 15:35
Sveikinimai pandrei 4u.gif

Aciu Say uz atviruka labai bigsmile.gif
Atsakyti
ND Nr. 2
user posted image
Atsakyti
Ei, ei, ei! biggrin.gif Nešoliuok taip greitai. Pirma sulauk trijų Taip pirmajam namų darbui arba pageidavimų perdaryti. smile.gif
Kodėl apskritai išėmei pirmą namų darbą? Ar čia tik man nerodo?

Dar vienas pastebėjimas - neiti pačiu lengviausiu keliu. Kadangi esi žmogus jau ne visai naujokas, žinai ir kas tas fokusas, ir tie trečdaliai, norisi, kad atneštumei išjaustus namų darbus. Gėlytes labai lengva nufotografuoti taip pasidėjus, bet norisi, kad tos gėlytės bent kiek įdomiau pateiktos. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 04 29, 08:39)
FOTOGRAFIJOS PRADŽIAMOKSLIS[b]
[...]Namų darbus galite sukelti visus kartu arba po vieną.[...]



QUOTE(Ka @ 2014 05 15, 18:32)
Ei, ei, ei!  biggrin.gif  Nešoliuok taip greitai. Pirma sulauk trijų Taip pirmajam namų darbui arba pageidavimų perdaryti. smile.gif[...]

Raktininkės, klaidinat tautą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 05 15, 22:53)
Raktininkės, klaidinat tautą tongue.gif



kad lyg ir nėra nieko klaidinančio- arba sukeli visus ND iškart ( toj pačioj žinutėj)- ir lauki vertinimo , arba po vieną- ir po jo lauki vertinimo g.gif
Atsakyti