Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Mangute @ 2014 05 12, 10:20)
labas,

pas ką nors su Helios eina reguliuoti diafragma?  g.gif pas mane ją rodo F00  g.gif


ekrane visada rodo F00, nes diafragmą keisti galima tik rankiniu būdu, t.y. pasukus objektyvo diafragmos žiedelį.
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 05 12, 12:18)
ekrane visada rodo F00, nes diafragmą keisti galima tik rankiniu būdu, t.y. pasukus objektyvo diafragmos žiedelį.


bet nebūtinai visuose keičiasi. Pvz pas mane sugedęs, ir viekia tik prie atviros diafragmos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 05 12, 13:18)
ekrane visada rodo F00, nes diafragmą keisti galima tik rankiniu būdu, t.y. pasukus objektyvo diafragmos žiedelį.


mmmm.... nežinojau šito, reikės atkreipti dėmesį. ačiū 4u.gif
Atsakyti
Oi, aš čia jus tik dabar suradau... Ar dar priimat naujokes? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zosse @ 2014 05 13, 16:08)
Oi, aš čia jus tik dabar suradau... Ar dar priimat naujokes? smile.gif


priimam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Svajonė mūsų @ 2014 05 06, 08:19)
o man jokio skirtumo kokį gaut, rankų darbo, ar pirktinį, svarbiausia, kad būtų kruopščiai atrinktas  special for me  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(efo @ 2014 05 03, 16:36)
Taip skaniai parašei, kad tiesiog gundo įsibrauti nekviestam į tavo namus  wub.gif Šaunu, kad netingi užsiimti, kiekvienam išskirtinai rankų darbo gamybos atviruką padaryti!  smile.gif

drinks_cheers.gif wub.gif
QUOTE(Mangute @ 2014 05 10, 20:28)
dar vienas Helios darbelis smile.gif

as pritariu Iks, beje, Mangute, ji tau keleta klausimu uzdave - galetum atsakyti mirksiukas.gif
kita vertus - nors mazais zingsneliais, manau, tobuleji ir nuotraukos grazeja; matosi, kad ieskai idomesniu kampu, sviesos, daktu! pazaisk su f dabar, negalima naudoti maziausios ryskumo zonos! mirksiukas.gif
Atsakyti
Gavau atviruką už analizes (ačiū, Say smile.gif). Ir ką galiu pasakyti rolleyes.gif - po projekto jau beveik išsidirbo sąlyginis refleksas, čiupau ir jį analizuoti godžiai biggrin.gif Na ir kas, kad pieštinis, principas juk tinka smile.gif
***
Gotte, o su kokiu objektyvu buvo Tavasis zenit'as? Man regis, nieko nemaišau, zenit'ą pati juk turi/-ėjai?
Atsakyti
TADAMMMM - štai ir baigės „pavasarinis bekešinis “ konkursas. Labai džiaugiuos visomis dalyvavusiomis kartu ir kiekviena atskirai. smile.gif Spaudžiu dešines. Tiesa, liūdnoka, kad nesugundžiau daugiau prisijungt ir sudalyvaut, ko labai tikėjaus. Įsivaizdavau, kaip va, sėdžiu prie rašomojo stalo, galvą apsivyniojusi šlapiu rankšluosčiu nuo galvos skausmo- ką gi išrinkt iš 40-ties pateiktų foto... biggrin.gif Bet dabar kankinaus irgi nemažiau.

Taigi, labai subjektyvia mano nuomone

first.gif thumbup.gif heart.gif Pandre

user posted image

Pasijutau kalnuose ( ne tik ant to Bekešo kalno), didelėj erdvėj ( ko paprastai nemėgstu), bet šioj įsivaizduojamoj- labai jaukiai ir saugiai. Prisišliejau prie to beskleidžiančio lapelius medelio dešinėj ir dairiaus, dairiaus... – „daugel gali pamatyti nuo aštuonkampės aikštelės jeigu diena jau skaisti ir jei netingi žiūrėti „ ... Kalvų papėdėmis vinguriuojantis keliukas veda tolyn pro saulės apšviestus , ar esančius šešėlyje, kalvų šlaitus, kur ne kur apžėlusius krūmokšniais. Žvilgsnis klupteli už staiga pasibaigusio keliuko ties posūkiu, bet tai netrukdo mintims skrieti toliau... „Ar įžiūrėsi mergaitę...“ Taip, taip, žvilgsnį prikaustė keliuku einanti mergina (mergaitė?) . O gal važiuojanti dviračiu. Lengvai, neskubant. Ranka prilaikanti skrybėlaitę- oi tas išdykęs pavasarinis vėjas.... . Saulėta, šilta diena ir absoliuti ramybė... Erdvė, pilna nostalgijos... Ir aš ištirpstu joje...

P.S. Pandre, tik neparašyk, kad ten ėjo koks diedas su ūsais ir nešės kastuvą biggrin.gif

second.gif saigha

user posted image

Dar labai anksti... Nenoriai traukiasi nakties tamsumos, plevėsuodamos debesų paklodėmis, leisdamos pirmiesiems saulės spinduliams paliest pavasarėjančią , dar po nakties sužvarbusią žemę... Tą šviesą/ palytėjimą pirmučiausia pamatys tik styrantys krūmokšniai ir medžiai plikomis, į šalis išskėstomis šakomis, lyg rankomis, prašantys vis daugiau šviesos ir šilumos. Rūko šydas draikosi pažeme, lyg norėdamas pirmiesiems augalėliams leisti dar bent sekundėlę neatmerkt akių, toliau juos liūliuoja jų nakties sapnuose... Kaip ir nameliuką, uždaromis langinėmis, skaičiuojantį septintą sapną... Dar labai anksti... Ir tik pavasarėja...

third.gif Mangute

user posted image

mieganti žemė, mieganti gamta, laukianti to siautulingo gyvybės proveržio, viską išjudinančio, ištaškančio į šalis, sudrebinančio ir viską prikeliančio naujam gyvenimui...

specialusis prizas vacation4.gif photo.gif good.gif

Afrei- "tu gali pamatyti žmogau cirkuliuojantį orą"... Taigi už tas spalvas , už tą perteiktą pavasarinio oro raibuliavimą, dar kiek šaltoką, nedrąsų, bet jau budinantį gamtą, keliantį iš žiemos miego...

user posted image

skatinamasis prizas 4u.gif 4u.gif 4u.gif ( oh, kad būtų tos rankos kaip nors kitaip..., kitokia merginos poza...)
Veronika (svetlaneto)

user posted image


štai ir visos mano dalyvavusios mergaitės group.gif

Lauksiu visų adresų į AŽ. Šią savaitę gal dar prizų/ siurprizų neišsiųsiu, bet kitą- pažadu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 14 gegužės 2014 - 08:43
Sveikinu nugalėtojas smile.gif
Pats konkursas buvo šauniai sumanytas, mamagute smile.gif
Pandrei tenka yp. misija - gal jai pavyks išjudinti mus visus iš šitokio apspangimo? smile.gif Žodžiu, Pandre, duonos, temų ir žaidimų essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 14 gegužės 2014 - 09:11
Kokia puiki jūsų veikla!

Jei pasakysit, kad nuotraukos netinkamos, eisiu daryt namų darbų. smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zosse: 14 gegužės 2014 - 09:56
QUOTE(Zosse @ 2014 05 14, 10:50)
Kokia puiki jūsų veikla!

Jei pasakysit, kad nuotraukos netinkamos, eisiu daryt namų darbų. smile.gif




manau, kad bet kuriuo atveju ND nepamaišys smile.gif
Atsakyti
Hmmm.. ND nepakenktų tikrai, bet rodos, kad pagrindus naujasis žmogus turi. smile.gif

Smagu pamatyti finalą. Nujaučiau, kad Pandrė taps nugalėtoja. Be proto geras darbas! wub.gif
Ir kitos džiugino savo iliustracijomis.

Ačiū, Say, už šį gražumą. bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti