Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(knopke* @ 2014 05 02, 11:09)
ui, as to UAI bijau biggrin.gif ir taip esu apvali, reikia maista ziureti, reguliuoti saldumynus, o jie man kaip narkotikas biggrin.gif  tai bijau, akd ten gyva busiu ju saldumynais, kurie man dievisko skonio blush2.gif  blush2.gif tad gristi galiu ir stora biggrin.gif valia, tikriausiai, paliksiu namie biggrin.gif


As turkiska maista is viso megstu tai jauciu ragausiu viska:) bet planuoju daug maudytis ir gal bus kur pasliauzioti.. kaip bus taip:) reikes puse dienos daryti iskrova geriant ayrana:)
Atsakyti
o kaip turkijoje su vandeniu?
egipte, tai net dantu valytis negalima su ju vandeniu, o kaip turkijoje?
geriamo vandens, mineralinio bus kur isigyti viesbutyje?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 02, 12:48)
o kaip turkijoje su vandeniu?
egipte, tai net dantu valytis negalima su ju vandeniu, o kaip turkijoje?
geriamo vandens, mineralinio bus kur isigyti viesbutyje?



Ir Egipte ir Turkijoje dantis valiausi naudodama vandenį iš krano. Nu nieko.... Gerti tai nei vieno nerekomenduoja....

Atsakyti
QUOTE(gimke @ 2014 05 02, 09:08)
Ar įmanoma važiuoti iš Kemero į Pamukalę su nuomota mašina? Ar saugūs keliai, ir turkų važiavimas?Gal būtų daug greičiau patiems?

O kodel ne? kiek as skaitau kitu saliu forumus, tai daug kas taip ir vaziuoja i Pamukale. Mes ne Kemere busime, bet skirtumo tame juk jokio, jei norisi judeti. Masina jau uzsisakiau penkiom dienom, pirma ir paskutine tik busim be auto ir tai tik todel, kad dar tikslinsimes del reiso valandu, nes skrisim ne is Lietuvos. Kol kas musu planai del vaziavimu nera visai tikslus, bet pamastau ir apie Pamukale, nes vyras ir sunus dar nebuve, tai gal visai ir vertetu ten nulekti.
Del turku vaziavimo, tai man visai nebaugu, jau esam vaziave ten. Del keliu - na, ne Lietuvos lygumos smile.gif Bet jei esate vazineje kitose salyse kalnais, tai tada perdaug ir nepergyvenciau. keliai geri.
O atsitikti gali visada ir visur visko. Rizika visada yra.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 05 02, 12:07)
O kodel ne? kiek as skaitau kitu saliu forumus, tai daug kas taip ir vaziuoja i Pamukale. Mes ne Kemere busime, bet skirtumo tame juk jokio, jei norisi judeti. Masina jau uzsisakiau penkiom dienom, pirma ir paskutine tik busim be auto ir tai tik todel, kad dar tikslinsimes del reiso valandu, nes skrisim ne is Lietuvos. Kol kas musu planai del vaziavimu nera visai tikslus, bet pamastau ir apie Pamukale, nes vyras ir sunus dar nebuve, tai gal visai ir vertetu ten nulekti.
Del turku vaziavimo, tai man visai nebaugu, jau esam vaziave ten. Del keliu - na, ne Lietuvos lygumos smile.gif Bet jei esate vazineje kitose salyse kalnais, tai tada perdaug ir nepergyvenciau. keliai geri.
O atsitikti gali visada ir visur visko. Rizika visada yra.

Esam važiave įvairiais serpantinais Kretoje,Maljorkoje ir kt. Ten žmonės važiuoja pagal taisykles. Nesenai grįžom iš Egipto,tai ten net baisu būtų pagalvoti apie važiavimą su mašina-jokių eismo taisyklių,baisu. Kažin nebus panašu ir Turkijoje,juk jie irgi arabai? Nebijau kalnuotų vietų,o bijau būtent jų vietinių važiavimo.
Atsakyti
QUOTE(gimke @ 2014 05 02, 12:19)
Esam važiave įvairiais serpantinais Kretoje,Maljorkoje ir kt. Ten žmonės važiuoja pagal taisykles. Nesenai grįžom iš Egipto,tai ten net baisu būtų pagalvoti apie važiavimą su mašina-jokių eismo taisyklių,baisu. Kažin nebus panašu ir Turkijoje,juk jie irgi arabai? Nebijau kalnuotų vietų,o bijau būtent jų vietinių važiavimo.

turkai ne arabai.

as vazinejau ir bedos nemaciau. miestuose dideliuose, gal kitaip, bet uzmiestyje tai as nei karto nesusiduriau su tuo, kad man kazkaip trukdytu ju vaziavimas be taisykliu. jei jiems reiks, tai jus aplenks ir ramu. viskas ten normaliai. pypsi jie, bet nepergyvenkit, daznai tai buna tiesiog perspejimas, kad lenkia, pasisveikina su kazkuo savu, paragina vaziuoti. Su piktybiniais pypsejimais nesusiduriau biggrin.gif jei as, moteris sugebejau ten vaziuoti, tai manau, kad kiekvienas padoriai vairuojantis vyriskis tikrai sugebes. Mano vyrui nekyla jokiu abejoniu del vairavimo. O visa kita jau laimes dalykas, kaip namuose, taip ir kelioneje.
Atsakyti
QUOTE(gimke @ 2014 05 02, 12:19)
Nebijau kalnuotų vietų,o bijau būtent jų vietinių važiavimo.


Jei kada teks vairuoti Sicilijoje tai va ten bus tikras adrenalinas:) nereikes ir kalnu smile.gif tikiuosi Turkijoje normaliau:)
O kur jus nuomojates masina is anksto, gal galit nuorodu imesti? Ir ar verta is anksto nuomuotis? Ar vietoje irgi gali gauti uz normalia kaina? Mes jei vaziuotumem tai gal pora dienu tik
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 02, 14:09)
Jei kada teks vairuoti Sicilijoje tai va ten bus tikras adrenalinas:)  nereikes ir kalnu smile.gif tikiuosi Turkijoje normaliau:)
O kur jus nuomojates masina is anksto, gal galit nuorodu imesti? Ir ar verta is anksto nuomuotis? Ar vietoje irgi gali gauti uz normalia kaina? Mes jei vaziuotumem tai gal pora dienu tik

Mano atveju verta, nes is anksto as galiu issirinkti sau priimtiniausia varianta, man nereikia gaisti laiko ieskant kazko analogisko vietoje, juolab, kad ir pasirinkimas normaliu agenturu nebus labai platus. Radau ir priimtina kaina ir aiskias bei man idealiai tinkamas nuomos salygas.
Jusu atveju, gal tai ir nera butina. Esu nuomavusis ir vietoje, ir is anksto. Vienai dienai neieskociau nieko is anksto, bus ir vietoje, jei tikrai noresis. Gal jums ir noro tokio nebus net. Mes atostogu be masinos neisivaizduojam, tai as rimciau i ta reikala ziuriu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 02, 12:48)
o kaip turkijoje su vandeniu?
egipte, tai net dantu valytis negalima su ju vandeniu, o kaip turkijoje?
geriamo vandens, mineralinio bus kur isigyti viesbutyje?

Vandens geriamo, mineralinio bus šaldytuve kambaryje, papildo kasdien, paskui pliaže visur šaldytuvai, bare galima pasiimt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 05 02, 09:30)
Zinoma, kiekvienam savo.
Del tu poros kg tai prajuokinot biggrin.gif


Juokas juokais pernai +4kg parsiveziau po Daimos UAI. Kai maisto yra as negaliu neesti, suku ir suku ratus, tai prie vieno tai prie kito restorano doh.gif o jau snack baras isvis pagundu zona...

QUOTE(gimke @ 2014 05 02, 10:08)
Ar įmanoma važiuoti iš Kemero į Pamukalę su nuomota mašina? Ar saugūs keliai, ir turkų važiavimas?Gal būtų daug greičiau patiems?


Greiciau ir idomiau ir laiko niekas neribotu, kur idomiau pazioplinet galetumet, isvengsit visu fabriku.
as vaikams paaugus planuoju i Kapadokija su auto vaziuoti (gal net is LT ax.gif )

QUOTE(knopke* @ 2014 05 02, 12:09)
gyva busiu ju saldumynais, kurie man dievisko skonio


Ech likimo drauge friends.gif

QUOTE(knopke* @ 2014 05 02, 12:48)
egipte, tai net dantu valytis negalima su ju vandeniu, o kaip turkijoje?
geriamo vandens, mineralinio bus kur isigyti viesbutyje?


I kambarius water boy turetu kasdiena po 1,5l atnesti, mes ji ir naudojam burnos skalavimui. Teoriskai gal nieko ir neatsitiktu, bet aj negi gaila to vandens ax.gif as vaikui ir rankas su tuo vandeniu net plaudavau,nes dantis augino, tai pirstai nuolat burnoje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 02, 16:09)
Jei kada teks vairuoti Sicilijoje tai va ten bus tikras adrenalinas:)  nereikes ir kalnu smile.gif tikiuosi Turkijoje normaliau:)


Nieko ten baisaus toj Sicilijoj smile.gif Maliausi ir po miestus, ir serpantinais, ir autostradom. Baika cool.gif Odesoj blogiau pasirodė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 02, 17:05)
Greiciau ir idomiau ir laiko niekas neribotu, kur idomiau pazioplinet galetumet, isvengsit visu fabriku.
as vaikams paaugus planuoju i Kapadokija su auto vaziuoti (gal net is LT  ax.gif )

Man saldumynu kazkaip nesinori, tai ir bedos ner bigsmile.gif As jauciu kalorijas labiausiai kokteilius gerdama susiurbiu lotuliukas.gif

Jo, su auto tikrai privalumas, kad pats laika planuoji, as irgi visai vaziuociau, juolab, su MB vairuojame gerai, nebaisu bigsmile.gif

Tik kazkaip atrodo, kai paaugs jie, varysim nebe i Turkija, o i Europa, ta pati Ispanija, Italija, juk ta Turkija jau ir apvazineta nemazai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 02 gegužės 2014 - 16:21