Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Nu ka, lagaminai supakuoti thumbup.gif 21val turim buti aerouoste tongue.gif
Tikuosi viskas bus gerai, nes skrendam pirma karta i Turija, siap visada keliavom su masina i Kroatija, Italija ir daug kur dar ... tai siais metai nusprendem siek tiek pakeisti keliones tikslus ir nevaziuoti , o skristi, paciai idomu kaip viskas bus g.gif be nuotaika puiki , anau viskas bus SUPER thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 01, 13:22)
Aš tikiuosi, ilgai važiuot neteks, pažiūrėjau žemėlapy atstumus, tai nieko baisaus. Ilgiausiai teko važiuot į Marmarį, o dar vėlai vakare per liūtį, tai gal tris valandas užtrukom. Na bet ten buvo labai pigi paskutinė minutė biggrin.gif
Dabar skrendam ankst ryte, tai tikiuosi apturėt visą gražią dieną jau vietoje thumbup.gif


mes i Marmari apie 2 val vaziavom (kelius remontavo) vienus pirmu paleido. O vat i Kusadasi 4val dardejom, nakty doh.gif is rytinio skrydi perkele i vakarini (informavo pries para) turejom isskristi 19 val isskrido 22:30 ir tai su turkish airlains doh.gif praradom visa diena plezo, tiesa namo isskridom irgi gal 18 val. nors 12 jau is viesbuciu paeme. unsure.gif bet vistiek man Kusadasi pats paciausias wub.gif
Pries kelis metus iki Alanijos Oba rajono irgi beveik 4val gavosi blink.gif paskutinius paleido ax.gif

QUOTE(Akimirkos @ 2014 05 01, 18:35)
Tai gal galite pasidalinti informacija, kur galima nusipirkti pigiau  4u.gif


ko gero visos agenturos gali pasiulyti geras kainas, tik visi nori uzdirbti... ikeltoje nuorodoje kainos beveik kaip per musu tezus ar novatura doh.gif Nuoroda tik gera,kad puikiai matosi asortimentas smile.gif
gal UK ar Norgei paruostos g.gif
realios kainos (svyruoja nuo-iki nes priklauso nuo to kiek pirksit, keliu zm kompanija ir kiek su jais alaus/arbatos isgersit besiderint ir apie LT pasakojant blush2.gif)

Turkiska pirtis 15-30$ (priklauso nuo programos, vietos )
Turkiska naktis 20-25 $
Jachtos 15-35$ (priklausomai nuo paketo, buna su gerimais buna be, laikas ivairus)
Raftingas 20-25 $ (pastaraji karta suderejom uz 17,5$ bet emem ir Kapadokija)
Turai po Alanija 10 $ (veza ir i visokias gamyklas aukso, odos, kailiu, lengva susitarti ir uz dyka, tik jau pusdieni prarasite geriausiu atveju. Tikrai verta, jei planuojate apsipirkti tik jau deretis deretis ir dar karta deretis reikes. Siaip is patirties geriausia deryba, sakyti o pas mus LT kainuoja tiek ir tiek, o pas jus... lotuliukas.gif na ir prasideda, bet vel reikia jausti kainas, as isigiju viskas mazdaug 30 proc pigiau nei LT, kartais ir is vis uz juokinga kaina )
Pamukale 40-45$ (mes is Kemero po 35 $ vaziavome)
Kapadokija 60-70$ (2-3 d)
Dzipai, keturraciai, zvejyba - apie 20-25 $
Zaliasis kanijonas 30-35 $ (siemet mastau aplankyti, ziuresiu kiek suderesiu smile.gif )

oksan Gero skrydzio ir geru atostogu 4u.gif atsipalaiduokit ir pamilkit Turkija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(oksan @ 2014 05 01, 19:36)
Nu ka, lagaminai supakuoti  thumbup.gif 21val turim buti aerouoste  tongue.gif

Geru atostogu 4u.gif
Mes jau irgi ruosiames po biski bigsmile.gif




Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2014 05 01, 22:30)

realios kainos (svyruoja nuo-iki nes priklauso nuo to kiek pirksit, keliu zm kompanija ir kiek su jais alaus/arbatos isgersit besiderint ir apie LT pasakojant  blush2.gif)


Ohoho, na, bet pagalvojus, kad, tarkim, diena musu seimai kainuoja beveik 1000Lt, del keliu $ nuolaidos, pasakoti apie LT ir gerti arbata, yra brangus malonumas, nes ta laika galima prasmingiau (maloniau) praleisti bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 05 01, 22:44)

Ohoho, na, bet pagalvojus, kad, tarkim, diena musu seimai kainuoja beveik 1000Lt, del keliu $ nuolaidos, pasakoti apie LT ir gerti arbata, yra brangus malonumas, nes ta laika galima prasmingiau (maloniau) praleisti bigsmile.gif  biggrin.gif


Na man diena kainuoja apie 150lt cool.gif diena naudojuosi jura ir AI, po vakarienes porai val einu i 'medziokle' prisirenku geru kainu, nes time sou nebuna arba buna kazkokia parodija, tai per tas pora val 'atidirbu' puse keliones, nors man su turkais smagu bendrauti ir deretis ir gerti ir kalijana rukyti ax.gif
Ir dar paskui nemiegu , nors uz lova susimokejus bunu, bet varau i kluba ar bara, na as namie atsimiegu, man atostogos yra atostogos cool.gif nepriklausomai uz ka mokejau, o uz ka ne- svarbu jaustis gerai ir parsivesti pilna bagaza ispudziu, smutkiu, o ne pora lysnu kg nuo UAI ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 01, 22:15)
Na man diena kainuoja apie 150lt  cool.gif diena naudojuosi jura ir AI,  po vakarienes porai val einu i 'medziokle' prisirenku geru kainu, nes time sou nebuna arba buna kazkokia parodija, tai per tas pora val 'atidirbu' puse keliones, nors man su turkais smagu bendrauti ir deretis ir gerti ir kalijana rukyti  ax.gif
Ir dar paskui nemiegu , nors uz lova susimokejus bunu, bet varau i kluba ar bara, na as namie atsimiegu, man atostogos yra atostogos  cool.gif  nepriklausomai uz ka mokejau, o uz ka ne- svarbu jaustis gerai ir parsivesti pilna bagaza ispudziu, smutkiu, o ne pora lysnu kg nuo UAI  ax.gif


As nelabai moku deretis g.gif idomu ar ten kur amara dolce vita yra- ar ten visos pramogos vietoje ar vis tik vakare galima is ten pabegti ir klausimas ar tame tekirove yra kur nueiti g.gif

Rasot kad I pamukale is kemero vaziavote, kiek laiko truko si kelione?
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 02, 02:26)
As nelabai moku deretis g.gif idomu ar ten kur amara dolce vita yra- ar ten visos pramogos vietoje ar vis tik vakare galima is ten pabegti ir klausimas ar tame tekirove yra kur nueiti g.gif

Rasot kad I pamukale is kemero vaziavote, kiek laiko truko si kelione?


tai gal labai ir nereikes, niekada nesu gavusi lankstinuko su tokiom kainom. mano turimuose lankstinukuose kainos mazdaug tokios kaip parasiau 4u.gif +/- 10$ skirtinguose vietuose.

Neisivaizduoju, bet man butinas tas isbegimas, todel visada kreipiu dideli demesi i lokacija. Pernai Duvom Daima Biz, tai visai uzteko man Kiriso, bet su leliuku buvau blush2.gif

Kelione i pamukale ilgaaaa, isvaziavom apie 4 val ryto (kilimu fabrike, gal 2 val buvom, tuomet tekstiles parduotuveje apie 1 val. pries pamukle uzveve pavalgyti, tai dar beveik valanda) Pacioje pamukaleje buvome 3 val (ryskiai per mazai laiko, nes apziureti ir pasivaikscioti yra kur, Kleopatros baseine nesimaudem, nes uzteko laiko. Karsta ten, viskas po atviru dangum ir pats vidurdienis gaunasi cool.gif po pamukales aplankem onikso dirbtuves ir dar i vyno degustacija uzveze. Grizom i kemera jau po 22 val val
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 01, 23:15)
o ne pora lysnu kg nuo UAI  ax.gif


Zinoma, kiekvienam savo.
Del tu poros kg tai prajuokinot biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2014 05 02, 08:36)

Kelione i pamukale ilgaaaa, isvaziavom apie 4 val ryto (kilimu fabrike, gal 2 val buvom, tuomet tekstiles parduotuveje apie 1 val. pries pamukle uzveve pavalgyti, tai dar beveik valanda)  Pacioje pamukaleje buvome 3 val (ryskiai per mazai laiko, nes apziureti ir pasivaikscioti yra kur, Kleopatros baseine nesimaudem, nes uzteko laiko. Karsta ten, viskas po atviru dangum ir pats vidurdienis gaunasi  cool.gif po pamukales aplankem onikso dirbtuves ir dar i vyno degustacija uzveze. Grizom i kemera jau po 22 val val

Taip, mes Pamukale specialiai taikeme kai buvome Marmaryje, is ten daug arciau. Aisku, nebutu isvis tokios varginancios tos keliones, jei netampytu po savo prekybos vietas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 05 02, 08:30)
Zinoma, kiekvienam savo.
Del tu poros kg tai prajuokinot biggrin.gif


Juokas juokais, o mano pažįstama taip skrido grynai pasyviam poilsiui ir visą savaitę valgė, deginosi, maudėsi ir miegojo... ir grįžo su visais +5kg bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2014 05 02, 07:36)
Neisivaizduoju, bet man butinas tas isbegimas, todel visada kreipiu dideli demesi i lokacija. Pernai Duvom Daima Biz, tai visai uzteko man Kiriso, bet su leliuku buvau  blush2.gif


Tai va, aš pirmą kartą būsiu viešbučio teritorijoje, visą laiką keliaudama prie viešbučių nesirišdavau, nes ten beveik ir nebūdavau ax.gif na žiūrėsiu ką čia rasiu, bet bijau kad teks atsisakyti 2-3 dienų kelionių, nes bus kartu žmogus, negalintis tiek judėti... Gal kartais rasiu neilgų ekskursijų ar šiaip autobusiukais pavažinėsiu po apylinkes g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 02, 09:41)
Juokas juokais, o mano pažįstama taip skrido grynai pasyviam poilsiui ir visą savaitę valgė, deginosi, maudėsi ir miegojo... ir grįžo su visais +5kg bigsmile.gif
Papildyta:
Tai va, aš pirmą kartą būsiu viešbučio teritorijoje, visą laiką keliaudama prie viešbučių nesirišdavau, nes ten beveik ir nebūdavau ax.gif na žiūrėsiu ką čia rasiu, bet bijau kad teks atsisakyti 2-3 dienų kelionių, nes bus kartu žmogus, negalintis tiek judėti... Gal kartais rasiu neilgų ekskursijų ar šiaip autobusiukais pavažinėsiu po apylinkes g.gif

Na cia nuo poziurio priklauso, jei biski padalyvauji animacijoj ir neturi tikslo prisikimsti metams i prieki, 5 kg tikrai nebus. Na as griztu su 1-2, per savaite ir nusimeta, grizus prie iprasto gyvenimo ritmo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 02 gegužės 2014 - 09:01
QUOTE(bruc @ 2014 05 02, 07:36)
tai gal labai ir nereikes, niekada nesu gavusi lankstinuko su tokiom kainom. mano turimuose lankstinukuose kainos mazdaug tokios kaip parasiau  4u.gif +/- 10$ skirtinguose vietuose.

Neisivaizduoju, bet man butinas tas isbegimas, todel visada kreipiu dideli demesi i lokacija. Pernai Duvom Daima Biz, tai visai uzteko man Kiriso, bet su leliuku buvau  blush2.gif

Kelione i pamukale ilgaaaa, isvaziavom apie 4 val ryto (kilimu fabrike, gal 2 val buvom, tuomet tekstiles parduotuveje apie 1 val. pries pamukle uzveve pavalgyti, tai dar beveik valanda)  Pacioje pamukaleje buvome 3 val (ryskiai per mazai laiko, nes apziureti ir pasivaikscioti yra kur, Kleopatros baseine nesimaudem, nes uzteko laiko. Karsta ten, viskas po atviru dangum ir pats vidurdienis gaunasi  cool.gif po pamukales aplankem onikso dirbtuves ir dar i vyno degustacija uzveze. Grizom i kemera jau po 22 val val

Ar įmanoma važiuoti iš Kemero į Pamukalę su nuomota mašina? Ar saugūs keliai, ir turkų važiavimas?Gal būtų daug greičiau patiems?
Atsakyti
Aš tai grįžtu ne su pliusu, o su minusu, kas šiek tiek stebina, nes valgau nesivaržydama, skanu man labai ir saldėsiai, ir vaisiai, ir mėsytė, viskas žodžiu biggrin.gif
Kita vertus - dažniausiai pusę dienos pravaikštom, vėlyvoj popietėj tik nusėdam pliaže, bet ir tada daug plaukioju, tai matyt susidegina visos kalorijos smile.gif
Et, dar penkios savaitės, o aš jau nekantrauju... rolleyes.gif
Atsakyti
ui, as to UAI bijau biggrin.gif ir taip esu apvali, reikia maista ziureti, reguliuoti saldumynus, o jie man kaip narkotikas biggrin.gif tai bijau, akd ten gyva busiu ju saldumynais, kurie man dievisko skonio blush2.gif blush2.gif tad gristi galiu ir stora biggrin.gif valia, tikriausiai, paliksiu namie biggrin.gif
Atsakyti