Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Daivule123 @ 2014 04 29, 16:34)
Ir man butu idomu:) Po dvieju savaiciu skrendam butent i sita viesbuti.
Pernai irgi atostogavom siame miestelyje Sun fire beach viesbutyje. Skridom su ecotravel. Likom patenkinti.
Miestelis nedidelis, viesbuciai palei kelia. Parduotuves pagrindineje gatveje. Turguj nebuvom, bet sako, kad buna karta per savaite. Jei nuobodu, galima nuvaziuoti i Alanija. Dolmusai vaziuoja tikrai daznai. Nebeprisimenu, kiek kainavo, bet atrodo, kad 2.5 liros. Parduotuvese kainos mazesnes, nei Alanijoje. Yra nedidelis parkelis su fontanu. Yra keletas prekybos centru, kazkas panasaus i mazyte maxima ar norfa.
Pirkom is vietiniu ekskursija i Sapadere su dzipais. Labai patiko:)

Mes irgi planuojam su eco travel, tik i kita viesbuty. Esu buvus turkijoj, tik jau senai. Man iskilo keli klausimai - viesbucio informacijoje parasyta - kad papludimio ranksluosciai yra mokami g.gif Kai buvau prie 4-5 metus, ranksluosciai buvo uz uzstata, palieki ten 20 doleriu uz viena, kasdiena juos keicia viesbutyje nustatyta valanda. Paskui lyg grazino ta uzsatata? g.gif
O dabar ka reiskia mokami? g.gif Kasdien susimoki, ar kaip?

Ir del seifo kaip darot? Mes kazkada mokejom uz seifa kambaryje, nes prigrasino, kad ten vietiniai vagia. nelabai ten bus ka vogt biggrin.gif vaziuosim ilsetis, neislaidaut, bet nesinori tampytis su savim dokumentu ar kreditkiu. biggrin.gif kaip daret, kokios kainos seifu dabar?
Atsakyti
QUOTE(Juny @ 2014 04 29, 17:24)
Oi kaip lauksiu Jūsų grįžtant su atsiliepimais apie Bone Club SVS 4 biggrin.gif Mes rugpjūtį skrisim ten.
O pernai su ecotravel ėmėt ankstyvą apgyvendinimą ir vėlyvą išsiregistravimą? Mane domina, jei neimant jų, ar tik kambario negauni ar ir valgyt neduoda mastau.gif



Man irgi idomu su tuo issiregistravimu, as kaip suprantu, kambary atlaisvinai, lagaminus susidejei receptione, ir lauki sau viesbucio teritorijoje g.gif . Ankstyva tai emem, o velyvo neemem blush2.gif

O kelinta buvo skrydis is to Gasipasos oro uosto,kada paeme is viesbucio, vis tiek tas Eco panasiai reisus panasiai daro manau?
Atsakyti
o mergaites, kurios keliavo i Dolce vita, kaip su tuo isiregistravimu ir issiregitravimu?
agente nieko neminejo apie tai
Atsakyti
Mums dar liko 1,5menesio iki atostogu Bodrume, laukiu nesulaukiu, atokvepis 14 dienu wub.gif gal kad sia vasara daug keliausime, nebenoriu ekskursiju, tik relaksuoti, ilsetis,skaityti knyga wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 30, 20:48)
o mergaites, kurios keliavo i Dolce vita, kaip su tuo isiregistravimu ir issiregitravimu?
agente nieko neminejo apie tai

gide papasakos, vietoje pasitiks vaikinas, isdalins anketas, lieps pasivaikscioti papietau,po kurio laiko grisite ir pasiimsite raktus i numerius, issiregistravimas, tiesiog paliksite raktus ( korteles) ir viskas
labiausiai mane nemaloniai nustebino, kad viesbutis nesuruosia pusryciu issinesimui. t.y jei anksti iskeliaujame ir nepapusryciaujame, pasiule nueiti i visa paa veikianti restorana ar mokamai uzsisakyt pusryciui issinesimui paslauga doh.gif
Atsakyti
o daiktus kur paliekate?
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 30, 14:55)
o sakykite, su smallplanet skrendant nebuna nesusipratimu?
girdejau, kad reisus atideda


Taip buna, kad atideda. Mum paskutini karta atidejo valanda ar 1.5 g.gif
Atsakyti
o jetus, tai teks nusiteikti, kad visko gali buti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 30, 21:17)
o jetus, tai teks nusiteikti, kad visko gali buti verysad.gif

Nusiteikit, kad tikrai nieko baisaus nenutiks jei jau ir teks palaukti 1.5 val 4u.gif
Atsakyti
tikrai taip, net kai zinai, kad gali taip buti, maziau streso ir nervu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 30, 21:24)
tikrai taip, net kai zinai, kad gali taip buti, maziau streso ir nervu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 04 30, 19:04)
Mes irgi planuojam su eco travel, tik i kita viesbuty.  Esu buvus turkijoj, tik jau senai. Man iskilo keli klausimai - viesbucio informacijoje parasyta - kad papludimio ranksluosciai yra mokami  g.gif  Kai buvau prie 4-5 metus, ranksluosciai buvo uz uzstata, palieki ten 20 doleriu uz viena, kasdiena juos keicia viesbutyje nustatyta valanda. Paskui lyg grazino ta uzsatata?  g.gif 
O dabar ka reiskia mokami?  g.gif Kasdien susimoki, ar kaip?

Ir del seifo kaip darot? Mes kazkada  mokejom uz seifa kambaryje, nes prigrasino, kad ten vietiniai vagia. nelabai ten bus ka vogt biggrin.gif vaziuosim ilsetis, neislaidaut, bet nesinori tampytis su savim dokumentu ar kreditkiu.  biggrin.gif  kaip daret, kokios kainos seifu dabar?

Del ransluosciu, tai manau, jei parasyta, kad mokami, tai ir paims mokesti. Mes pernai prisipirkom taip vadinamu hamamu. Ju ten pilna po 2 USD. Pas mus viesbutyje daug atostogaujanciu naudojosi jais, o ne savais lietuviskais ranksluosciais. Kai svoris ribotas, tai labia patogu, nes jie yra lengvi. Jei ka, tai taupant svori galima is viso nesivesti ir vietoje nusipirkti hamama smile.gif
Kas del seifo, tai mes praeitais metais irgi nebeemem, tai negaliu pasakyt tikslios kainos. Bet gali buti mazdaug 2-3 USD uz para. Pas mus irgi nelabai yra ka vogt smile.gif O dokumentus ir pinigus mes sudedavom i lagamina ir ji uzrakindavom. Savotiskas seifas smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2014 04 30, 19:38)
O kelinta buvo  skrydis is to  Gasipasos  oro uosto,kada paeme is viesbucio, vis tiek tas Eco panasiai reisus panasiai daro manau?

Srydis buvo 2.50 val. Mes gyvenom Mahmutlare, tai is viesbucio mus paeme dvylikta vakaro. Ir vakarine programa spejom paziuret, ir bariuke pasedet:)
Oro uostas labai mazas. Kazin, ar per ji dar kas nors skraido:) Nematem nei daugiau lektuvu, nei zmoniu:) Labai greit praeini per patikra. O tada visi stoja i bendra eile. Ir stovi ilgai... Kadangi bilietai be vietu, nieks nenori buti paskutinis. Stoveti nakti tikrai buvo sunku...
Todel pernai nusprendem, jei siemet skrisim su ecotravel, tai imsim pirmenybini ilaipinima. Kai pradejom tuo dometis, tai pasirodo, kad su daily card kortele ecotravel duoda sia paslauga nemokamai. Apsiklausinejom draugus, susiveikem korteles ir pasiemem pirmenybinio ilaipinimo paslauga nemokamai:)
Atsakyti