Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Gyvačiukas @ 2014 05 16, 08:15)
Labas rytas biggrin.gif  aš su tokiu žemišku klausimu,kas keliaujat su vaikais,aš verta temtis skėtuką merginai,bent jau pamiegojimui,jau ji visai nemaža :-) rugpjūčio 30 bus trys metukai....

mes tokio amziaus skolinomes is viesbucio,nes buvo tokia paslauga. Kitaip aisku imtumem savo, nes vaika labai patogu ir pamigdyt ir ilgiems pasivaiksciojimams po miesteli,nes kitaip kai pavargsta teciui tektu visa kelia nest smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvačiukas @ 2014 05 16, 09:15)
Labas rytas biggrin.gif  aš su tokiu žemišku klausimu,kas keliaujat su vaikais,aš verta temtis skėtuką merginai,bent jau pamiegojimui,jau ji visai nemaža :-) rugpjūčio 30 bus trys metukai....

mes tai planuojam imti (musiskei bus 2.5m). nes vaiksciojant nenusiteikus as jos tampyt ant ranku biggrin.gif o man panasus klausimas... sakykite, o vaiko vardu bagaza kazkoki imate? na mes du suauge imam rankini ir registruojama bagaza, o mazajai kazkokius krepsius dar krausit atskirai ar sudesit jos daiktus i savus lagaminus? (vaziuojam su Tez tur'u)
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 05 15, 20:12)
Sveikos 4u.gif
Mes trečiadienį išskrendam į Kemerą, tik labai neramina orai, gal kažkas dabar ten atostogaujat? smile.gif

Beje, buvusieji Amara Dolce Vita Luxury -kaip ten su vaikų baseinais, šildomas vanduo? ir kokia situacija su internetu? 4u.gif

vaiku baseinas nesildomas, yra sildomas baseinas su juros vandeniu.
Papildyta:
QUOTE(Apola @ 2014 05 16, 10:40)
mes tai planuojam imti (musiskei bus 2.5m). nes vaiksciojant nenusiteikus as jos tampyt ant ranku biggrin.gif o man panasus klausimas... sakykite, o vaiko vardu bagaza kazkoki imate? na mes du suauge imam rankini ir registruojama bagaza, o mazajai kazkokius krepsius dar krausit atskirai ar sudesit jos daiktus i savus lagaminus? (vaziuojam su Tez tur'u)

as visada maximaliai isnaudoju bagaza, ir tai gaunasi virsvoris doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gyvačiukas @ 2014 05 16, 08:15)
Labas rytas biggrin.gif  aš su tokiu žemišku klausimu,kas keliaujat su vaikais,aš verta temtis skėtuką merginai,bent jau pamiegojimui,jau ji visai nemaža :-) rugpjūčio 30 bus trys metukai....

as saviskei beveik 4 imsiu, nes ji labai tingi ilgai vaikscioti blush2.gif , o mes tingim nesiot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 05 16, 09:43)
as visada maximaliai isnaudoju bagaza, ir tai gaunasi virsvoris  doh.gif

aha.... smile.gif o sakykite, kas tokiam kleckui bagazo priklauso? toks pats kaip suaugusiu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Apola @ 2014 05 16, 09:52)
aha.... smile.gif o sakykite, kas tokiam kleckui bagazo priklauso? toks pats kaip suaugusiu?  ax.gif

Mums sakė,kad visiems vienodai-po 20 registruojamo plius rankinis.
Atsakyti
QUOTE(Asortea @ 2014 05 15, 23:37)
Sveiki,
Matau ne vienai man susuko galvą beta.lt pasiūlymai į Turkiją smile.gif Kaina nereali. Aišku, ne 7 naktys, o tik 6, bet užtektinai, keliaujant su vaikais (1,5 m ir 3,5 m). Bet kas labiausiai neramina, tai skrydžių laikas - iš Vilniaus 3:45, Antalijoj 7 val ryto, o į visšbutį kaip suprantu tik 14 val galėtume atvykti? Tas pats ir su išvykimu. Iš Antalijos 23:30 val, na iki oro uosto kelionė, įsiregistravimai ir t.t. Bet iš viešbučio su visais vaikais ir manta tektų išsikrapštyti jau nuo 12 val dienos?
Ar aš teisingai mąstau? Bijau, kad atostogos netaptų katastrofa... sad.gif


Apie galinčius iškilti nepatogumus.

Taip, jei skrydis 3.45, tai oro uoste vėliausiai reikia būti 2.45.
Atskridus 7 ryto iš oro uosto autobusu į Alaniją pajudėsite tik kokią 8-tą, jei ne vėliau. Priklausomai nuo to, kiek reikės turistų pakeliui išleisti, kelionė iki Oba star užtruks 2-4 valandas. Jei bus laisvų kambarių, apgyvendins iš karto, jei ne - tik nuo 14 valandos.
Išvykimo dieną kambarius reikės atlaisvinti iki 12 val., bet paprastai viešbučiai savo paslaugomis leidžia naudotis. Jei skrydis 23.30, tai oro uoste jau būsite 21.30. Vadinasi, iš viešbučio paims apie 18-19 val.

Ir visi tie nepatogumai dažniausiai vargina tik susaugusiuosius, vaikams dzin, jie prie bet kokių sąlygų prisitaiko
Papildyta:
QUOTE(Gyvačiukas @ 2014 05 16, 09:14)
Mums sakė,kad visiems vienodai-po 20 registruojamo plius rankinis.


jei kūdikis skrenda nemokamai, dėl bagažo sąlygos kitokios, skaitykite sutartyje
Atsakyti
Sveikos,
mes siandien kylam i Bodruma wub.gif
Smurka - gal Jus galit duot patarimu, ka verta aplankyti Bodrumo apylinkese, keliaujant savarankiskai automobiliu.
Skrendam 14d, tad laiko turesime smile.gif
Bodrume ne pirma karta, su Smurka esam keliave i Kosa thumbup.gif Tikrai super gide 4u.gif
Dar Cobre balionelis uz pasidalinima patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 16, 07:32)
Klausimai apie orą man visada kelia šypseną. Per mano praktiką dar nė vienam turistui oras visų atostogų nesugadino

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tuo labiau vaziuojam ne tik degintis bet ir apskritai pailseti nuo rutinos, tad ir vesesne diena galima idomiai praleisti laika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smailiukexxx @ 2014 05 16, 09:44)
Sveikos,
mes siandien kylam i Bodruma wub.gif
Smurka - gal Jus galit duot patarimu, ka verta aplankyti Bodrumo apylinkese, keliaujant savarankiskai automobiliu.
Skrendam 14d, tad laiko turesime  smile.gif
Bodrume ne pirma karta, su Smurka esam keliave i Kosa  thumbup.gif Tikrai super gide  4u.gif
Dar Cobre balionelis uz pasidalinima patirtimi  4u.gif

Mes po 2 savaiciu i Didima su go planet smile.gif Gal jus man galit papasakot apie kelione i Kosa, kiek kainuoja, kiek trunka ar labai supa laive? Ir aisku lauksiu atsiliepimu apie orus ir vandens temperatura
Atsakyti
QUOTE(smailiukexxx @ 2014 05 16, 09:44)
Sveikos,
mes siandien kylam i Bodruma wub.gif
Smurka - gal Jus galit duot patarimu, ka verta aplankyti Bodrumo apylinkese, keliaujant savarankiskai automobiliu.
Skrendam 14d, tad laiko turesime  smile.gif
Bodrume ne pirma karta, su Smurka esam keliave i Kosa  thumbup.gif Tikrai super gide  4u.gif
Dar Cobre balionelis uz pasidalinima patirtimi  4u.gif


Galima automobiliu visą pusiasalį aplėkti, yra keletas superinių apžvalgos aikštelių. Užsukite į Triušių salą, kuri yra tarp Yalikavako ir Turgutreiso.

Jei nebuvot Kleopatros saloj, galit savarankiškai iki jos nuvažiuot, o paskui persėst į jachtą ir iki jos nuplaukt.

Iki Didimo galit palėkt, ten yra istorinių objektų
Papildyta:
QUOTE(kuzyte @ 2014 05 16, 10:17)
Mes po 2 savaiciu i Didima su go planet smile.gif Gal jus man galit papasakot apie kelione i Kosa, kiek kainuoja, kiek trunka ar labai supa laive? Ir aisku lauksiu atsiliepimu apie orus ir vandens temperatura


Iš Didimo į Kosą tolokai. Nes vien iki Bodrumo yra apie 120 km. Tad vargiai ar pavyks.

Orai bus geri smile.gif vanduo nelabai - apie 18-20 laipsnių
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 16, 10:20)


Iki Didimo galit palėkt, ten yra istorinių objektų
Papildyta:
Iš Didimo į Kosą tolokai. Nes vien iki Bodrumo yra apie 120 km. Tad vargiai ar pavyks.

Orai bus geri smile.gif vanduo nelabai - apie 18-20 laipsnių

Aciu 4u.gif O ka aplink Didimą galima aplankyt? Ir kodel vanduo toks saltas? blink.gif
Atsakyti