Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Užmirstuole, ačiū -nesu akla, skaičiau. Ir šiaip temą seku.
Nemačiau, kad kalboje apie orus Kemeras būtų paminėtas.
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 05 15, 19:49)
Užmirstuole, ačiū -nesu akla, skaičiau. Ir šiaip temą seku.
Nemačiau, kad kalboje apie orus Kemeras būtų paminėtas.

Aš tai jau nebesuku galvos dėl orų-bus ,kaip bus....kelionės tikrai neatšauksiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveiki,tik pries dvi dienas gryzau is atostogu,dvi dienas lijo,bet nebuvo salta,vaikui buvau prisidejus siltesniu rubu,tai realiai panaudojau vienas treningines kelnes ir bliuzona ilgom rankovem vakarais aprengti,ir tai vakarais daugiausia buvo su bridziukais,tai kaip visada pusia rubu liko nepanaudotu,tuo labiau kad ir is Lietuvos skrendi silciau apsirenge,buvome netoli Alanijos,man taip pat uzteko svarkelio ir skaros ant peciu uzsimesti.Atostogavom 4,tai galiu pasakyti,kad sudejus visu rubus kuriu nenaudojom gavosi visas lagaminas 4u.gif ir tai buvo pagrinde siltesni ,kuriu prisidejom prisiskaite prognoziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2014 05 15, 18:32)
Linoze, jus i delphin deluxe ...ooo, jega...pramuskit viska, mes greit pasivysim jus biggrin.gif
o del vaikucio, tai nepergyvenkit, mes varom su 2  tongue.gif  vienai beveik 2metukai, kitam vos 6menesiukai, bet kazkaip nelabai del to pergyvenu, labiau gal del oro  biggrin.gif
o rubu tai as lengva maniake, jei ne vyras, tai jauciu reiktu kiekvienam vaikui po dideli lagamina, bet reikia talpintis i 2 visiems, tai bandysim kazkaip tilpt. as imu mazei kelis megztukus, plona striukyte, is batuku tai batukus, basutes ir kroksus. o visa kita komplektukai vasariniai, vakarui kelias sukneles idedu. ir tiek  mirksiukas.gif

I ta pati smile.gif susidejau daug maz lagaminus doh.gif mano vyras irgi tas pats.kam tas,o kam anas doh.gif doh.gif daba galwoju dar o is vaistu,ibuprofenai paracetamoliai acc,ospamoksas ir panasus nedraudziama veztis?
Atsakyti
Sveiki,
Matau ne vienai man susuko galvą beta.lt pasiūlymai į Turkiją smile.gif Kaina nereali. Aišku, ne 7 naktys, o tik 6, bet užtektinai, keliaujant su vaikais (1,5 m ir 3,5 m). Bet kas labiausiai neramina, tai skrydžių laikas - iš Vilniaus 3:45, Antalijoj 7 val ryto, o į visšbutį kaip suprantu tik 14 val galėtume atvykti? Tas pats ir su išvykimu. Iš Antalijos 23:30 val, na iki oro uosto kelionė, įsiregistravimai ir t.t. Bet iš viešbučio su visais vaikais ir manta tektų išsikrapštyti jau nuo 12 val dienos?
Ar aš teisingai mąstau? Bijau, kad atostogos netaptų katastrofa... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ausreka @ 2014 05 15, 22:54)
Sveiki,tik pries dvi dienas gryzau is atostogu,dvi dienas lijo,bet nebuvo salta,vaikui buvau prisidejus siltesniu rubu,tai realiai panaudojau vienas treningines kelnes ir bliuzona  ilgom rankovem vakarais aprengti,ir tai vakarais daugiausia buvo su bridziukais,tai kaip visada pusia rubu liko nepanaudotu,tuo labiau kad ir is Lietuvos skrendi silciau apsirenge,buvome netoli Alanijos,man taip pat uzteko svarkelio ir skaros ant peciu uzsimesti.Atostogavom 4,tai galiu pasakyti,kad sudejus visu rubus kuriu nenaudojom gavosi visas lagaminas 4u.gif  ir tai buvo pagrinde siltesni ,kuriu prisidejom prisiskaite prognoziu doh.gif

Turbūt tuo pačiu lėktuvu grįžom mirksiukas.gif
Pritariu viskam ką parašėt, mes irgi vežėmės 2 lagaminus ir jeigu sudėtume nepanaudotus rūbus atskirai, tai gautųsi vienas nereikalingas lagaminas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 05 15, 18:49)
Užmirstuole, ačiū -nesu akla, skaičiau. Ir šiaip temą seku.
Nemačiau, kad kalboje apie orus Kemeras būtų paminėtas.

Kemere bus dar geresnis, ten juk kalnai arti cool.gif

QUOTE(Gyvačiukas @ 2014 05 15, 19:41)
Aš tai jau nebesuku galvos dėl orų-bus ,kaip  bus....kelionės tikrai neatšauksiu lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Einu kraut lagaminus biggrin.gif
Atsakyti
prisikroviau suknelių, nesvarbu ką prognozuoja, gal nesušalsiu biggrin.gif jei ką bėgsiu į turgų džinsų pirkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 05 16, 07:00)
prisikroviau suknelių, nesvarbu ką prognozuoja, gal nesušalsiu biggrin.gif jei ką bėgsiu į turgų džinsų pirkt  lotuliukas.gif

Aš, važiuodama į Turkiją gyventi nuo balandžio iki lapkričio, įsidėdavau tik vienus džinsus ir vieną megztinį. Klausimai apie orą man visada kelia šypseną. Per mano praktiką dar nė vienam turistui oras visų atostogų nesugadino
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 16, 07:32)
Aš, važiuodama į Turkiją gyventi nuo balandžio iki lapkričio, įsidėdavau tik vienus džinsus ir vieną megztinį. Klausimai apie orą man visada kelia šypseną. Per mano praktiką dar nė vienam turistui oras visų atostogų nesugadino

na aš manau bet kokiu atveju bus geriau nei LT smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 16, 08:32)
Aš, važiuodama į Turkiją gyventi nuo balandžio iki lapkričio, įsidėdavau tik vienus džinsus ir vieną megztinį. Klausimai apie orą man visada kelia šypseną. Per mano praktiką dar nė vienam turistui oras visų atostogų nesugadino

Man irgi juokingos tos baimės dėl drabužių, net keli žmonės rašė, kad beveik nereikia šiltų drabužių, užtenka tų, su kuriais atvažiuoja iš LT, tuo labiau, kad važiuoja vėliau ir oras tik šyla, vistiek netiki biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas biggrin.gif aš su tokiu žemišku klausimu,kas keliaujat su vaikais,aš verta temtis skėtuką merginai,bent jau pamiegojimui,jau ji visai nemaža :-) rugpjūčio 30 bus trys metukai....
Atsakyti