Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(kuzyte @ 2014 05 15, 15:39)
As tai geriau apsidraudziu, akrta Ispanijoj geguzes vidury visa savaite atostogu su striukem ir megstukais pravaiksciojom doh.gif MB  tevas ejo net megztinio pirkt nes visai tam nepasiruose

Striukes ir megztinius vistiek turės, nes iš LT išvažiuojant jų reikės, mes kai išvažinėjom LT tą naktį buvo -1, tai tie 20 mums nepasirodė vėsu biggrin.gif Bet čia kiekvienas sprendžia pagal save ir savo vaikus, tik mama geriausiai žino ko reikia jos vaikui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iete @ 2014 05 15, 14:43)
O sakykit ar buna geru kainu paskutines minutes birzelio viduriui? Ar jau dabar per beta pirkt...nu negaliu taip greitai apsisprest  doh.gif


Nebūna gerų kainų birželiui. Liepai kartais iškrenta į kokią skylę prieinamos. rudenį irgi jau kelinti metai iš eilės prisipildo lėktuvai.

O į Obą iš Antalijos ne dvi, o keturias valandas gali tekti važiuoti
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 15, 16:00)
Nebūna gerų kainų  birželiui. Liepai kartais iškrenta į kokią skylę prieinamos. rudenį irgi jau kelinti metai iš eilės prisipildo lėktuvai.

O į Obą iš Antalijos ne dvi, o keturias valandas gali tekti važiuoti


Palaukite...neklaidinkite žmonių..."OBA STAR" viešbutis, o ne kurorto pav. 110 km iki Antalijos oro uosto. Dėl vaikų, tai mes daugiau pergyvenam, nei jiems iš tiesų būna sunku smile.gif Kita vertus, jei pasiryžote atostogauti su vaiku, tai reikėtų nusiteikti, kad ne bus tokios pat atostogos kaip kad be jų smile.gif
Dėl kainų nieko negaliu pasakyti.
Papildyta:
QUOTE(Smurka @ 2014 05 15, 16:00)
Nebūna gerų kainų  birželiui. Liepai kartais iškrenta į kokią skylę prieinamos. rudenį irgi jau kelinti metai iš eilės prisipildo lėktuvai.

O į Obą iš Antalijos ne dvi, o keturias valandas gali tekti važiuoti



Ar birželio vidurį nebus perkaršta?
Atsakyti
[quote=Smurka,2014 05 15, 12:05]
O aš nusprendžiau rizikuoti. Arba gersiu šampaną, arba kovosiu, kad atgaučiau pinigus.
Labutis,
Smurka,
Tiek apkeliavus turkija siemet nusprendei viesbutyje ramiai pasivoliot biggrin.gif labai patiko tavo pasakojimai ankstesni apie turkija smile.gif

Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2014 05 15, 15:10)
Palaukite...neklaidinkite žmonių..."OBA STAR" viešbutis, o ne kurorto pav. 110 km iki Antalijos oro uosto. Dėl vaikų, tai mes daugiau pergyvenam, nei jiems iš tiesų būna sunku smile.gif Kita vertus, jei pasiryžote atostogauti su vaiku, tai reikėtų nusiteikti, kad ne bus tokios pat atostogos kaip kad be jų smile.gif


Aš, Turkiją išmaišiusi skersai ir išilgai, trejus metus pradirbusi šioje šalyje gide, išmokusi kalbą ir net jos keiksmažodžius klaidinu žmones??? biggrin.gif

Oba star yra OBOJE ir taškas.
Važiuoti mažiausiai dvi su puse valandos, bet dažniausiai gerokai ilgiau, nes pakeliui tenka išleisti kitų viešbučių turistus (yra tekę 70 km įveikinėt per keturias valandas)

QUOTE(Tusinukas @ 2014 05 15, 15:25)
Tiek apkeliavus turkija siemet nusprendei viesbutyje ramiai pasivoliot biggrin.gif labai patiko tavo pasakojimai ankstesni apie turkija smile.gif


Aš niekada nesivolioju viešbutyje. Tiesiog naudojuosi proga pigiai pasibūt Turkijoje. Važiuoju su dukra ir jos tėčiu, kurie galės naudotis nemokama mamos patirtimi ir turės puikų laiką
Papildyta:
Dėl orų birželio pabaigoje. O ką gali apie juos pasakyti, būdama žmogus ir niekas daugiau? smile.gif Man atrodo, kad jie dar pakeliami. Kiek sunkiau liepą.

Bet, kaip sakoma, šiluma kaulų nelaužo. Svarbu per karščius būti pavėsyje ir net ten esant naudoti apsauginius kremus nuo saulės.

Patys karščiausi - liepa ir rugpjūtis. Tai mėnesiais gelbėja ekskursijos. Nes per didžiausius karščius sėdi kondicionuojame autobuse
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 15, 17:17)
Aš, Turkiją išmaišiusi skersai ir išilgai, trejus metus pradirbusi šioje šalyje gide, išmokusi kalbą ir net jos keiksmažodžius klaidinu žmones???  biggrin.gif

Oba star yra OBOJE ir taškas.
Važiuoti mažiausiai dvi su puse valandos, bet dažniausiai gerokai ilgiau, nes pakeliui tenka išleisti kitų viešbučių turistus (yra tekę 70 km įveikinėt per keturias valandas)
Aš niekada nesivolioju viešbutyje. Tiesiog naudojuosi proga pigiai pasibūt Turkijoje.  Važiuoju su dukra ir jos tėčiu, kurie galės naudotis nemokama mamos patirtimi ir turės puikų laiką

Tikiuosi neismesit jei paklausiu apie Kosa biggrin.gif
jei skrist i Graikijos Koso sala ar Kreta? Bus blogesnes salygos tokio pacio * lygio viesbutyje nei Turkijoje?
Dar paziuriu ecotravel ka siulo..tai ten naktiniai skrydziai ir kurortas Gazipasa? Atrodo arti oro uostas, kainos tokios..geros be mokesciu :-D gal kas pakomentuotu?
Aciu
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 05 15, 10:02)
sveiki, susitiksim, mes sestad (05,17)isskrendam. labai pergyvenu, nes pirma kart, ypac del mazosios, kaip skridi pakels ir tokiu tu drabuziu tokiam laikui ir tokiam orui detis doh.gif

Linoze, jus i delphin deluxe ...ooo, jega...pramuskit viska, mes greit pasivysim jus biggrin.gif
o del vaikucio, tai nepergyvenkit, mes varom su 2 tongue.gif vienai beveik 2metukai, kitam vos 6menesiukai, bet kazkaip nelabai del to pergyvenu, labiau gal del oro biggrin.gif
o rubu tai as lengva maniake, jei ne vyras, tai jauciu reiktu kiekvienam vaikui po dideli lagamina, bet reikia talpintis i 2 visiems, tai bandysim kazkaip tilpt. as imu mazei kelis megztukus, plona striukyte, is batuku tai batukus, basutes ir kroksus. o visa kita komplektukai vasariniai, vakarui kelias sukneles idedu. ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš Kose buvau N kartų (keliasdešimt, tiksliai nesuskaičiuosiu), bet be nakvynės. Sala nuostabi, poilsiui tinkama, o daugiau nieko pasakyt negaliu smile.gif
Papildyta:
Tiesa, dar vienas dalykas.

kelionių operatorius, per bet.lt pardavinėjęs keliones į Oba star viešbutį skelbia, kad šis viešbutis yra su UAI.

Man asmeniškai per savo darbo praktiką neteko susidurti su 4* viešbučiu, dirbančiu pagal UAI (nesakau, kad tokių visai nėra, tiesiog neteko).

Tačiau nuėjus į paties viešbučio svetainę paaiškėjo, jog ir Oba star viso labo dirba pagal AI ir jokiu būdu ne pagal UAI, ultra net nekvepia ir iš tolo
Atsakyti
na, tai kaip zinoti visus pasleptus kabliukus?
juk raso, tai idealiai, aprasymas, nuotraukos g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mes trečiadienį išskrendam į Kemerą, tik labai neramina orai, gal kažkas dabar ten atostogaujat? smile.gif

Beje, buvusieji Amara Dolce Vita Luxury -kaip ten su vaikų baseinais, šildomas vanduo? ir kokia situacija su internetu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 05 15, 16:38)
Aš Kose buvau N kartų (keliasdešimt, tiksliai nesuskaičiuosiu), bet be nakvynės. Sala nuostabi, poilsiui tinkama, o daugiau nieko pasakyt negaliu smile.gif
Papildyta:
Tiesa, dar vienas dalykas.

kelionių operatorius, per bet.lt pardavinėjęs keliones į Oba star viešbutį skelbia, kad šis viešbutis yra su UAI.

Man asmeniškai per savo darbo praktiką neteko susidurti su 4* viešbučiu, dirbančiu pagal UAI (nesakau, kad tokių visai nėra, tiesiog neteko).

Tačiau nuėjus į paties viešbučio svetainę paaiškėjo, jog ir Oba star viso labo dirba pagal AI ir jokiu būdu ne pagal UAI, ultra net nekvepia ir iš tolo

na mes važiuojam į Club Insula, realiai jo kategorija šalyje 4*, bet maitinimas UAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuxxx @ 2014 05 15, 18:12)
Sveikos 4u.gif
Mes trečiadienį išskrendam į Kemerą, tik labai neramina orai, gal kažkas dabar ten atostogaujat? smile.gif

Beje, buvusieji Amara Dolce Vita Luxury -kaip ten su vaikų baseinais, šildomas vanduo? ir kokia situacija su internetu? 4u.gif

nu viespatie doh.gif doh.gif tik apie orus kalbejo... paskaityk kelis psl atgal rolleyes.gif
Atsakyti