Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Smurka @ 2014 05 15, 12:05)
O aš nusprendžiau rizikuoti. Arba gersiu šampaną, arba kovosiu, kad atgaučiau pinigus.

Save programuoju ties šampanu biggrin.gif

Liepos 13 dieną būsiu Alanijos viešbutyje Oba star 4*AI. Kaina 2+1 - 2800 Lt be sveikatos draudimo, kuris dar kažkiek nedaug papildomai kainuos.

Pirkau per beta.lt, skrisiu su Plius travel

mes išskrendam į šį viešbutį gegužės 25 d. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Iete @ 2014 05 14, 12:07)
Sveikos merginos  4u.gif
susigundeme ir mes Turkija. Bet ieskome pigaus var. Ar imanoma gauti birzelio viduriui uz 2000lt 2zmonem ir kudikiui 4* viesbutyje su AI?
ar tokios kainos tik geguze?
Reikia pasu tad nezinau ar per menesi ar skubius daryt ir sumoket daugiau  rolleyes.gif

aciu  4u.gif

žiūrėkit beta.lt arba grupinis. Mes kaip tik dabar pirkome smile.gif 2000 dviems žmonėms, už kūdikį lyg nereik mokėti.
Atsakyti
QUOTE(ausryte.b @ 2014 05 14, 18:31)
Dėl oro, mes nuo šeštadienio Alanijoje, oras pasakiškas thumbup.gif  nusvilę kaip reikiant biggrin.gif pirmadienį buvo labiau debesuota diena, bet lietaus tik keli lašiukai nukrito... Puikus oras atostogoms! O orų prognozės irgi nežadėjo, kad bus idealus oras....

Šiandien plaukėm piratų laivu iš senosios prieplaukos, rekomenduoju thumbup.gif bilietą pirkom prie laivo, ir nebrangu, ir tikrai smagi išvyka smile.gif


Gal galiu paklaust kuriam viešbutyje buvot? kas per piratų laivas, mes dėl mažiaus teiraujamės smile.gif)
Atsakyti
ne ten parasiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugiene: 15 gegužės 2014 - 13:23
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gintare2009: 15 gegužės 2014 - 14:01
QUOTE(kuzyte @ 2014 05 15, 11:44)
Jau didele jusu mazoji, nepergyvenkit 4u.gif

man maza atrodo smile.gif mirksiukas.gif kai pradejau vakar lagamina detis, tai tiesiog ziauru, nei zalio supratimo, ka pvz vaikui is batu detis?idejau kroksiukus basutes ir vandens batus, o su kedukais vaziuos.uzteks?jei su striukyte ir nmegztuku vaziuos,tai uzteks dar kokio vieno megztuko?busim savaite. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 05 15, 14:22)
man maza atrodo smile.gif  mirksiukas.gif kai pradejau vakar lagamina detis, tai tiesiog ziauru, nei zalio supratimo, ka pvz vaikui is batu detis?idejau kroksiukus basutes ir vandens batus, o su kedukais vaziuos.uzteks?jei su striukyte ir nmegztuku vaziuos,tai uzteks dar kokio vieno megztuko?busim savaite. doh.gif

manau batu uzteks 4u.gif As irgi is tokiu kuri geriau paims daugiau nei maziau, paskui aisku puse rubu lieka nepanaudoti blush2.gif bet kaip svorio apribojimo ner tai...
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 05 15, 15:22)
man maza atrodo smile.gif  mirksiukas.gif kai pradejau vakar lagamina detis, tai tiesiog ziauru, nei zalio supratimo, ka pvz vaikui is batu detis?idejau kroksiukus basutes ir vandens batus, o su kedukais vaziuos.uzteks?jei su striukyte ir nmegztuku vaziuos,tai uzteks dar kokio vieno megztuko?busim savaite. doh.gif

Mūsų visos su basutėm važiavo, dar kroksiukus paėmėm ir viskas, gi tik savaitė kam apsikraut? Tikrai nepritrūko batų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 05 15, 16:31)
Mūsų visos su basutėm važiavo, dar kroksiukus paėmėm ir viskas, gi tik savaitė kam apsikraut? Tikrai nepritrūko batų biggrin.gif

bet jei vesu vakare ar kokia lietinga diena?
Atsakyti
QUOTE(linoze @ 2014 05 15, 14:37)
bet jei vesu vakare ar kokia lietinga diena?

As tai geriau apsidraudziu, akrta Ispanijoj geguzes vidury visa savaite atostogu su striukem ir megstukais pravaiksciojom doh.gif MB tevas ejo net megztinio pirkt nes visai tam nepasiruose
Atsakyti
Mes buvom gegužės 6-13 dienomis, 2 dienas lijo ir buvo vėsoka, bet panos basos po balas norėjom lakstyt, net kroksų nenorėjo biggrin.gif Ten tas vėsoka buvo apie 20 laipsnių, o jūs dar vėliau važiuojat, tai tikrai mažiau nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stirna_Liu @ 2014 05 15, 13:09)
mes išskrendam į šį viešbutį gegužės 25 d. smile.gif
Papildyta:

žiūrėkit beta.lt arba grupinis. Mes kaip tik dabar pirkome smile.gif 2000 dviems žmonėms, už kūdikį lyg nereik mokėti.

Ziurejau sita ir draugai lyg noretu i ta kur 5* mane tik neramina atstumas iki viesbucio nuo oro uosto, kad vaikams bus sunku po skrydzio dar vaziuot 2 valandas g.gif
O sakykit ar buna geru kainu paskutines minutes birzelio viduriui? Ar jau dabar per beta pirkt...nu negaliu taip greitai apsisprest doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 05 15, 16:31)
Mūsų visos su basutėm važiavo, dar kroksiukus paėmėm ir viskas, gi tik savaitė kam apsikraut? Tikrai nepritrūko batų biggrin.gif

o jei lietinga diena?
o jei nesu sukneliu megeja, turbut einamiausias rubas bridziukai ir maikutes?man paciai?aisku maudymukas blush2.gif glumina ta siluma, kad pranesa 24-25.butu 30 tai zinotum karsta ir viskas detums tiktai vasarinius rub us. doh.gif
Atsakyti