Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(plunksnyte_irl @ 2014 05 14, 15:39)
Kaip kitaip reguot, jeigu i tavo klausima atsakoma juoku 4u.gif

O pigiau kelione gavosi 1000 lituku cia jau iskaitant skrydi is Lt.

gal galima nuoroda, is kur rezervavot viesbuti?
Atsakyti
QUOTE(MMVK @ 2014 05 14, 15:20)
Laba diena,
gal kuri turi lankytinų objektų( muziejų, akvariumų, istorinių objektų ir pan)  kokį žemėlapį Antalijoje?(Ne regione, o mieste) 4u.gif Ta prasme elektroninį, ar nuorodą į jį?


Sveiki,
ir man labai reikia 4u.gif Ryt jau kylam į Antaliją thumbup.gif
Atsakyti
sveikos wink.gif

kita savaite isskrendam ir mes i alanija.. paziurejau orus, tai eina peklon-visas dienas rodo lietu ir dar su perkunija... nzn, labai tikiuosi kad dar iki antrad pasikeis, nes jei tikrai taip, tai eina sau, desimt tukstanciu kaip i bala sad.gif
sakykit, gal tie lietus nebuna tokie kaip pas mus -nuo ryto iki vakaro... ?(?) ir ar buvo kam, kad gismeteo rode blogai, kai atvykus buvo visai kitaip? ieskau nusiraminimui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2014 05 14, 17:12)
sveikos wink.gif

kita savaite isskrendam ir mes i alanija.. paziurejau orus, tai eina peklon-visas dienas rodo lietu ir dar su perkunija... nzn, labai tikiuosi kad dar iki antrad pasikeis, nes jei tikrai taip, tai eina sau, desimt tukstanciu kaip i bala sad.gif
sakykit, gal tie lietus nebuna tokie kaip pas mus -nuo ryto iki vakaro... ?(?)  ir ar buvo kam, kad gismeteo rode blogai, kai atvykus buvo visai kitaip? ieskau nusiraminimui smile.gif

radot kur ziuret orus lotuliukas.gif

orai bus geri, paziurek

ir cia
Atsakyti
QUOTE(angeliukkkeee @ 2014 05 14, 18:12)
sveikos wink.gif

kita savaite isskrendam ir mes i alanija.. paziurejau orus, tai eina peklon-visas dienas rodo lietu ir dar su perkunija... nzn, labai tikiuosi kad dar iki antrad pasikeis, nes jei tikrai taip, tai eina sau, desimt tukstanciu kaip i bala sad.gif
sakykit, gal tie lietus nebuna tokie kaip pas mus -nuo ryto iki vakaro... ?(?)  ir ar buvo kam, kad gismeteo rode blogai, kai atvykus buvo visai kitaip? ieskau nusiraminimui smile.gif


Dėl oro, mes nuo šeštadienio Alanijoje, oras pasakiškas thumbup.gif nusvilę kaip reikiant biggrin.gif pirmadienį buvo labiau debesuota diena, bet lietaus tik keli lašiukai nukrito... Puikus oras atostogoms! O orų prognozės irgi nežadėjo, kad bus idealus oras....

Šiandien plaukėm piratų laivu iš senosios prieplaukos, rekomenduoju thumbup.gif bilietą pirkom prie laivo, ir nebrangu, ir tikrai smagi išvyka smile.gif
Atsakyti
Buna buna kad lyja kiauras dienas. Gegžės 5-6 dienomis juodas dangus ir biski lijo treciadieni geras oras o 8 diena juodas dangus ir beveik visa diena lijo kartais labai smarkiai kartais biski, o 9 diena buvo uraganas iss viesbucio nei kojos neiskelem. Kas gyveno i juros puse tai skundesi kad nakti miegoti negalejo vetra svilpe per langus kiaurai , pontonini tilta ismete i kranta. taip kad man per 12 naktu pasitaike keturios bjaurios dienos.
Atsakyti
QUOTE(MMVK @ 2014 05 14, 15:20)
Laba diena,
gal kuri turi lankytinų objektų( muziejų, akvariumų, istorinių objektų ir pan)  kokį žemėlapį Antalijoje?(Ne regione, o mieste) 4u.gif Ta prasme elektroninį, ar nuorodą į jį?


Sveiki,
Ir man labai reikia 4u.gif ax.gif Ryt jau kylam į Antaliją thumbup.gif
Atsiliepkit kas nors 4u.gif
Atsakyti
Buna buna kad lyja kiauras dienas. Gegžės 5-6 dienomis juodas dangus ir biski lijo treciadieni geras oras o 8 diena juodas dangus ir beveik visa diena lijo kartais labai smarkiai kartais biski, o 9 diena buvo uraganas iss viesbucio nei kojos neiskelem. Kas gyveno i juros puse tai skundesi kad nakti miegoti negalejo vetra svilpe per langus kiaurai , pontonini tilta ismete i kranta. taip kad man per 12 naktu pasitaike keturios bjaurios dienos. Orai pasitaise tik sestadieni po pietu.
Papildyta:
Buna buna kad lyja kiauras dienas. Gegžės 5-6 dienomis juodas dangus ir biski lijo treciadieni geras oras o 8 diena juodas dangus ir beveik visa diena lijo kartais labai smarkiai kartais biski, o 9 diena buvo uraganas is viesbucio nei kojos neiskelem. Kas gyveno i juros puse tai skundesi kad nakti miegoti negalejo vetra svilpe per langus kiaurai , pontonini tilta ismete i kranta. taip kad man per 12 naktu pasitaike keturios bjaurios dienos. Orai pasitaise tik sestadieni po pietu.
Atsakyti
QUOTE(uta1 @ 2014 05 14, 17:47)
Sveiki,
Ir man labai reikia  4u.gif  ax.gif  Ryt jau kylam į Antaliją  thumbup.gif
Atsiliepkit kas nors  4u.gif

na google pasinaudokite. as dirstelejau, tai tikrai ismeta zemelapiu, bet jus pabandykite pati ir issirinkite toki, kuris jums tinkamiausiais atrodys
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 05 14, 19:31)
na google pasinaudokite. as dirstelejau, tai tikrai ismeta zemelapiu, bet jus pabandykite pati ir issirinkite toki, kuris jums tinkamiausiais atrodys

drinks_cheers.gif
Aš atsispausdinu konkrečias vietas, pvz., kelią iki artimiausio bankomato biggrin.gif , o žemėlapį pasiimu jau vietoje, turistų info centre arba vietinėje ekskursijų agentūroje... Praeitą kartą tokia faina agentė pasitaikė, ne tik žemėlapį davė, bet ir papaišė, kas kur, kuo nuvažiuot, kuri mečetė įdomesnė apžiūrėt thumbup.gif , paskutinę dieną nešėm jai šokoladų už visus patarimus biggrin.gif
Atsakyti
Na kadangi vietoj jau, o visoms idomu orai- kolkas puikus, vakare dejau trums sukne ir lengva svarka, taciau ir be jo nebutu labai salta thumbup.gif
QUOTE(linamog @ 2014 05 14, 10:49)

Juokaujate gal. Kok skitumas ka ten jie tada registravo, ikeliau nulrldas kad ka tik pradejo vykduti konkecia veikla biggrin.gif
Atsakyti
AČIŪ visoms už informaciją 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Viską jau radau
Atsakyti