Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(rootha @ 2014 05 13, 18:43)
jei jus ieskot tik skrydzio tai abejoju ar rasit tiesiogini is Lietuvos, keliauja visi per kelioniu agenturas  blush2.gif


Tai va, man reikia tik skrydzio, nes viezbuti pirkciau is Airijos, zymiai pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2014 05 13, 19:52)
Sveiki,

Ieskau keliones tevams i Turkija. Ar yra is Lietuvos tiesioginis skrydis i kuri nors Turkijos orouosta?


http://pliustravel.l...p;objectID=2340 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2014 05 13, 20:56)
Tai va, man reikia tik skrydzio, nes viezbuti pirkciau is Airijos, zymiai pigiau  blush2.gif

zymiai pigiau uz ka? biggrin.gif Galite pirkti skrydzius is tezu ar novaturo. skrydis bus tiesioginis, tik va bilieto kaina vargu ar dziugins. Taip, kad galutiniame variante klausimas, ar tikrai bus pigiau uz kazka.
P.S. viesas butas - vieSbutis. (tingiu srifta persijungti, tai ir as ne kokia mokytoja biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2014 05 13, 20:56)
Tai va, man reikia tik skrydzio, nes viezbuti pirkciau is Airijos, zymiai pigiau  blush2.gif



Mes šiemet pirkome tik skrydį + pervežimą iki viešbučio ir atgal, per novaturą, o viešbutį pirkome per vokiečių kompanija. smile.gif išėjo pigiau.... laukiam kelionės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pabėgusI: 14 gegužės 2014 - 08:24
QUOTE(pabėgusI @ 2014 05 14, 09:15)
Mes  šiemet pirkome  tik skrydį + pervežimą  iki viešbučio ir atgal, per  novaturą, o viežbutį pirkome  per  vokiečių  kompanija. smile.gif išėjo pigiau.... laukiam  kelionės

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 05 13, 19:29)
zymiai pigiau uz ka?  biggrin.gif  Galite pirkti skrydzius is tezu ar novaturo. skrydis bus tiesioginis, tik va bilieto kaina vargu ar dziugins.  Taip, kad galutiniame variante klausimas, ar tikrai bus pigiau uz kazka.
P.S.  viesas butas - vieSbutis. (tingiu srifta persijungti, tai ir as ne kokia mokytoja biggrin.gif )


Kaip jums cia kai kurioms merginoms viskas juokinga atrodo, aisku paprasciausia yra nueiti i agentura ir nupirkti kelione uz kosmine kaina ir nesukti sau galvos thumbup.gif

O reziumuojant ir paziurejus skrydzius is novaturo, galiu teigti kad pirkdama viezbuti is Airijos ir skrydi is lietuvos sutaupau 1000 lituku, kuriuos teveliai gales isleist pramogoms.

Aciu uz atsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
tik nereikia cia sarkazmo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(plunksnyte_irl @ 2014 05 14, 08:38)
Kaip jums cia kai kurioms merginoms viskas juokinga atrodo, aisku paprasciausia yra nueiti i agentura ir nupirkti kelione uz kosmine kaina ir nesukti sau galvos thumbup.gif

Na tik nereikia. As esu skridusi ir per teztura, o viesbuti rezervavusi savarankiskai, ir per lenkus pati keliones susirandu, pati nusiperku be jokiu lietuvisku agenturu pagalbu - dabar antra karta jau is ten skrisime. Tiesiog kai taip sakete, tai juk nezinojote bilietu kainu, o jau sakote, kad zymiai pigiau smile.gif tai as ir klausiu, su kuo lyginate, juk dabar ir geru kainu is Lietuvos padave, ir bilietai nepigus, tai ir idomu pasidare.
Gal galite nuoroda is kur viesbucius ziurite? Dukrai gal pravers, ji ne is Lietuvos skrenda ir jai dazniau prireikia atskirai uzsakomu viesbuciu, tai dar viena gera nuoroda tikrai nepamaisytu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Gal kas buvote apsistoję Alanijoje viešbutyje Saphir hotel 4*?
P.S. kokie ora šiuo metu Turkijoje - būtų gerai, jei brūkšteltų ką tik grįžusios iš ten smile.gif
Atsakyti
perskaitykite keleta puslapiu atgal, rasite ir psl su oro prognozemis ir komentarus grizusiu, nuskridusiu 4u.gif
Atsakyti
Labutis
As ir ziauriai norejau sutaupyti, bet visaip skaiciavau, viesbutis atskirai gerai gaunasi, nu bet skrydzio is lietuvos tai neradau pigiau nei 600 lt. g.gif taigi gaunasi vistiek man 2000 lt sezono metu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 05 13, 20:43)
Kelioniu organizatorius? Kaip matau, tik pradejo veikla. Zinoma, jei nebijoma rizikuoti, geri variantai smile.gif

user posted image
Atsakyti