Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(Realesne @ 2014 05 12, 20:08)
biggrin.gif negirdejau, kad nors viena isvarytu smile.gif is teritorijos....net ir apyrankes atsiveza,  biggrin.gif



aga, ir dar pardoda doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba diena, mes pirkome per Eco Travel, galime imti tik rankini bagaza prie saves 5kg. Ar galima vestis krema nuo saules, buteliukas 200ml. Ar labai ziuri svori? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2014 05 12, 17:37)
Laba diena, mes pirkome per Eco Travel, galime imti tik rankini bagaza prie saves 5kg. Ar galima vestis krema nuo saules, buteliukas 200ml. Ar labai ziuri svori?  4u.gif



I rankini teoriskai galima tik po 100 ml. skyscius. praktiskai nezinau, bet as nerizikuociau.
Atsakyti
mes skridome iš Vilniaus su Small Planet, tai rankinį bagažą svėrė, tikrino ar neviršija 5 kg
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 05 12, 20:08)
biggrin.gif negirdejau, kad nors viena isvarytu smile.gif is teritorijos....net ir apyrankes atsiveza,  biggrin.gif


O musu draugam Maljorkoje apyrankes nukirpo ir informavo kad negales naudotis viesbutyje jokiomis paslaugomis nebent palikti lagaminus, mums taip nera pasitaike visada issiregistrave pasiteiraujam del pietu ir pan. Niekada nepasake ne
Atsakyti
QUOTE(Akimirkos @ 2014 05 12, 20:37)
Laba diena, mes pirkome per Eco Travel, galime imti tik rankini bagaza prie saves 5kg. Ar galima vestis krema nuo saules, buteliukas 200ml. Ar labai ziuri svori?  4u.gif

Žiūri. Iš dukros atėmė net 150 ml buteliuką, kuriame buvo tik likutis, nes parašyta 150 ml ir viskas. Tiesa, tai Kaune, apie tą oro uostą įdomių įspūdžių girdėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2014 05 12, 21:47)
O musu draugam Maljorkoje apyrankes nukirpo ir informavo kad negales naudotis viesbutyje jokiomis paslaugomis nebent palikti lagaminus, mums taip nera pasitaike visada issiregistrave pasiteiraujam del pietu ir pan. Niekada nepasake ne

Oho, na mums irgi taip niekad nebuvo. Ir taip jautiesi be vietos kai kambari priduodi,m o dar sitaip isvaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 12, 20:52)
Žiūri. Iš dukros atėmė net 150 ml buteliuką, kuriame buvo tik likutis, nes parašyta 150 ml ir viskas. Tiesa, tai Kaune, apie tą oro uostą įdomių įspūdžių girdėjau biggrin.gif

Ir Kaune, ir Vilniuje siuo klausimu tvarka vienoda, kiek skraidziau, tiek nepamaciau skirtumo. Isimtis mazyliu gerimai, o stai iki keliu metu, tai nesidomejau, man neauktualu, mano jau ne toks mazas.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2014 05 12, 22:20)
Ir Kaune, ir Vilniuje siuo klausimu tvarka vienoda, kiek skraidziau, tiek nepamaciau skirtumo. Isimtis mazyliu gerimai, o stai iki keliu metu, tai nesidomejau, man neauktualu, mano jau ne toks mazas.

Aš iš Kauno neskridus, tik iš Vilniaus, tai niekad nėra liepę išmest skysčius iš rankinio, jei akivaizdu, kad ten nedaug ml, nepriklausomai nuo to, kas ant buteliuko užrašyta. O Kaune, kai dukra išskridinėjo, siautėjo kaip reikiant - purtė rankines, skysčius nagrinėjo, nu ir tas liepimas išmest, "nes parašyta 150 ml"... doh.gif Nežinau, gal mėnulio fazė kokia ne tokia buvo, nes ir dukra tik kartą iš Kauno skrido, tai pagal tą vieną atvejį sunku spręst apie visus, bet - būna ir taip, geriau nerizikuot.
Atsakyti
bet gi galima duty free tuos skyscius nupirkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 12, 21:28)
Aš iš Kauno neskridus, tik iš Vilniaus, tai niekad nėra liepę išmest skysčius iš rankinio, jei akivaizdu, kad ten nedaug ml, nepriklausomai nuo to, kas ant buteliuko užrašyta. O Kaune, kai dukra išskridinėjo, siautėjo kaip reikiant - purtė rankines, skysčius nagrinėjo, nu ir tas liepimas išmest, "nes parašyta 150 ml"... doh.gif  Nežinau, gal mėnulio fazė kokia ne tokia buvo, nes ir dukra tik kartą iš Kauno skrido, tai pagal tą vieną atvejį sunku spręst apie visus, bet - būna ir taip, geriau nerizikuot.

Vilniuje mane patikrina visada, kai buteliukas itartinas buna (o as turiu viena priemone, kuri atrodo nemenka, nors is tiesu tik 100 ml), tokios taisykles ir nieko cia nepadarysi, nebent uztaikysi, kad jiems tas buteliukas ir is paziuros atrodys 100 ml arba siaip atsainiai paziures. anksciau as aplamai skyscius tik isidedavau i maisiuka, bet atskirai neisimdavau. bet jau senokai to nebedarau, ypatingai po to, kai karta ispurte visa rankini lagamineli tame paciame Vilniuje. Kai viskas tvarkoje, kai darau pagal taisykles, tai neesu uzkliuvusi, o kai purte, tai ta karta viena buteliuka vyras uzsiziopsojes idejo atskirai ir jis liko lagaminelyje. Va tada tai "patvarke" jie mano rankini nuo dusios biggrin.gif
skyscius geriau jau pagal taisykles gabentis, nebent negaila bus ismesti, jei ka.
Atsakyti
Daug ko, ką vežuosi, duty free nėra biggrin.gif
Atsakyti