Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(mamullia @ 2014 05 11, 15:57)
uj kaip bebutu gaila, bet oro neuzsisakysi smile.gif
kiekvienais metais orais kitokie,kad ir pas mus lietuvelej:)
va pries 2 sav buvo puikiausi orai, odabar geguzes vidurys ir salta smile.gif nenorit lietaus bet kuriuo sezonu, tai skristi tuomet reik i Egipta:)

Egipte sausi buvo gerokai per salta man biggrin.gif
O orai visai numatomi - geguze - rizikuoji gauti lietaus, vasara - karsta, rugseji, bent man, tobula wub.gif Spalio pirma savaite gavome lietaus viena vakara per 8 dienas, diena - tobulas oras, siltutele jura - uzskaitau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 05 11, 16:08)
Egipte sausi buvo gerokai per salta man biggrin.gif
O orai visai numatomi - geguze - rizikuoji gauti lietaus, vasara - karsta, rugseji, bent man, tobula wub.gif Spalio pirma savaite gavome lietaus viena vakara per 8 dienas, diena - tobulas oras, siltutele jura - uzskaitau biggrin.gif

Būtent - renkamės pagal galimybes ir tikrai žinom, ko maždaug tikėtis smile.gif
Aš jau taip išsiilgus atostogų šįmet, bet tuo pačiu žinau, kad balandis - gegužė Turkijoje man nelabai patiks, tai nutariau geriau pakentėt, bet sulaukt šiltesnio mėnesio. Aišku, man nereikia prie nieko derintis ir atostogas galiu rinktis kada noriu, čia irgi pliusas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 11, 16:42)
Būtent - renkamės pagal galimybes ir tikrai žinom, ko maždaug tikėtis smile.gif
Aš jau taip išsiilgus atostogų šįmet, bet tuo pačiu žinau, kad balandis - gegužė Turkijoje man nelabai patiks, tai nutariau geriau pakentėt, bet sulaukt šiltesnio mėnesio. Aišku, man nereikia prie nieko derintis ir atostogas galiu rinktis kada noriu, čia irgi pliusas biggrin.gif

Mes darbe planuojames metams. Galejau drasiai rinktis rugseji, bet siais metais noriu anksciau. Ir be to, kazkodel, isitikinus kad su orais bus viskas gerai bigsmile.gif biggrin.gif Nzn net kodel esu tokia tikra biggrin.gif
Atsakyti
Norejau paklausti mamyciu, kurios i kelione ruosiasi su vaikuciais. Ar labai svarbu atkreipti demesi i atstuma nuo aerouosto iki viesbucio? Tiesiog pradzioje apie tai nepagalvojau g.gif

Ir dar, gal kas esate neseniai buve viesbuciuose Saphir Resort, Simena Sun ar Beach Club Doganay? Butu labai aktualu "sviezus" atsiliepimai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2014 05 11, 21:45)
Norejau paklausti mamyciu, kurios i kelione ruosiasi su vaikuciais. Ar labai svarbu atkreipti demesi i atstuma nuo aerouosto iki viesbucio? Tiesiog pradzioje apie tai nepagalvojau  g.gif


Na sakyciau, priklauso nuo vaiku. Mums nera esminis dalykas tas atstumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2014 05 11, 20:45)
Norejau paklausti mamyciu, kurios i kelione ruosiasi su vaikuciais. Ar labai svarbu atkreipti demesi i atstuma nuo aerouosto iki viesbucio? Tiesiog pradzioje apie tai nepagalvojau  g.gif

Ir dar, gal kas esate neseniai buve viesbuciuose Saphir Resort, Simena Sun ar Beach Club Doganay? Butu labai aktualu "sviezus" atsiliepimai  ax.gif

Pernai buvom Simenoj Sun, viskas labai patiko. Jei apie atstumą nuo oro uosto iki viešbučio, tai į priekį važiavom 1,5 h , nes vairuotojas niekaip negalėjo rasti vieno viešbutuko, o iš viešbučio į oro uostą, t.y. atgal , nuvažiavom per 50 min.
Atsakyti
merginos, o jus visos imat paketus, kur pristatymas ikiviesbucio iskaiciuotas? g.gif mes skrendam atskirai ir db klausimas iskilo, kaip surast ir nusigaut iki viesbucio biggrin.gif
Atsakyti
o kiek trunka pats skrydis vilnius - alanija? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepamenuu @ 2014 05 11, 21:42)
o kiek trunka pats skrydis vilnius - alanija? smile.gif

Vilnius- Antalija 3h.
Atsakyti
sveikos
vakar mūsų kompanija grįžo iš Amara club marine nature. Viskuo patenkinti, viešbučiui nusiskundimų neturim thumbup.gif . Tad ten važiuojantiems - gero poilsio!!!
Atsakyti
QUOTE(Pinta @ 2014 05 11, 23:52)
sveikos
vakar mūsų kompanija grįžo iš Amara club marine nature. Viskuo patenkinti, viešbučiui nusiskundimų neturim  thumbup.gif . Tad ten važiuojantiems - gero poilsio!!!

koki ora palikote? :-)
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 05 11, 21:08)
merginos, o jus visos imat paketus, kur pristatymas ikiviesbucio iskaiciuotas?  g.gif  mes skrendam atskirai ir db klausimas iskilo, kaip surast ir nusigaut iki viesbucio  biggrin.gif

turkija niekuo nesiskiria nuo kitu saliu. pasirinkimas toks pat: viesasis transportas, taksi ir transfer firmeles. na ir auto nuoma, tada vaziuosite savarankiskai. rinkites pagal pinigine. galite dar klausti viesbucio, gal suteikia tokia paslauga.
Atsakyti