Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(inrinke @ 2014 04 28, 21:01)
Sveiki. 4u.gif Ar maitinimas kažkoks priklauso už šią kainą? Gal žinote iki kokio amžiaus kelionės nemokamos ir ar pilną kainą skaičiuoja 6 metų vaikams?
Ačiū. 4u.gif


Maitina- 2 dienu kelioneje priklause viena vakariene ir pusryciai (viesbutuke).
Pirmos dienos pietus galima isigyti uz 10$ papildomai mokama, veza i restorana oloje, susimokeja valgo (buvo 3 patiekalu maitinimas uzkandziai, sriuba, karstas, viskas patiekiama lekstese, ne svediskas stalas uz papildoma kaina gerimai) nesusimokeja laukia prie restorano autobuse arba kiemelyje. Mes valgem, nepasakyciau, kad suzavejo, bet siaip patiekalai idomus, nacionaliniai, tam regionui budingi. Antros dienos pietus buvo laisvi, kas is degalines, kad is vietiniu kioskeliu visokio gerio prisipirko.

Teoriskai turetu buti nemokamai, galesiu susizinoti kita sav tiksliai, bet iki 7m uz tokias keliones vaikai lyg ir nemoka, su mumis keliovo 7 metu airijos lietuve, tai nemokejo, bet keliavo su 4 suaugusiais,tai gal ant ju kaina isdalino g.gif

Is Marmario plaukem i Kaunos, vezliu papludimi, tai busima pirmoke visur pilna kaina skaiciavo, ties jivisur tik su mamyte keliavo 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(kissia @ 2014 04 28, 21:24)
Oho, tai paima 3 nakties, visa ta diena kelyje ir dar kita diena vaziuokite atgal? O kaip nakvyne ir maistas tos keliones metu? g.gif


paima apie 3val is viesbucio,gali 4 priklauso nuo lokacijos (kuo arciau Sides tuo veliau ima is viesbucio),pradzioje aplankomas pozeminis miestas (iki 8 a po zeme, isties ispudingai israustas) apie 12 val buna mokami pietus (10$ kas valgo) ir tada jau visi groziai prasideda, nuveza i viena sleni - laisvas laikas, nuveza i kita ir tt. Vakare apie 19 val atvaziuojama i miesteli apsigyvendinama viesbutuke vakariene svediskas stalas iskaiciuota i keliones kaina ir laisvas laikas iki 7 ryto, aplink yra tu 'grybu' yra kabakeliu, netoli ir klubas yra, daug paslaugiu vietiniu, norintiems organizuojama 'Turkiska naktis' uz papildoma kaina. apie 4:30 val isskrenda oro balionai uz papildoma kaina (berot 100 euru zmogui), visi susitinka po pusryciu, iskaiciuoti i paketa kava/arbata, svediskas stalas. ir toliau groziai groziai groziai 4u.gif apie pietus pajuda atgal, stabteli (karavan saraj) angaras su daug parduotuveliu, restoraneliu ir kabakeliu ir kelione per Tauro kalnus namo cool.gif mes Alanija pasiekeme apie 19:30
Atsakyti
Del ekskursijos i Kapadokija: imant 3-iju dienu ekskursija, dar buna aplankomas Mevlana muziejus. Ar kas nors buvo? Kaip ispudziai?
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 04 28, 22:47)
Maitina- 2 dienu kelioneje priklause viena vakariene ir pusryciai (viesbutuke).
Pirmos dienos pietus galima isigyti uz 10$ papildomai mokama, veza i restorana oloje, susimokeja valgo (buvo 3 patiekalu maitinimas uzkandziai, sriuba, karstas, viskas patiekiama lekstese, ne svediskas stalas uz papildoma kaina gerimai) nesusimokeja laukia prie restorano autobuse arba kiemelyje. Mes valgem, nepasakyciau, kad suzavejo, bet siaip patiekalai idomus, nacionaliniai, tam regionui budingi. Antros dienos pietus buvo laisvi, kas is degalines, kad is vietiniu kioskeliu visokio gerio prisipirko.

Ačiū. 4u.gif Matyt, nuo nuotaikos, firmos ar žmogiškųjų faktorių priklauso, mokėti už vaiką ar ne... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inrinke @ 2014 04 28, 20:01)
Sveiki. 4u.gif Ar maitinimas kažkoks priklauso už šią kainą? Gal žinote iki kokio amžiaus kelionės nemokamos ir ar pilną kainą skaičiuoja 6 metų vaikams?
Ačiū. 4u.gif


Nežinau dėl Kapadokijos, bet paprastai vaikams iki 6 m. imtinai ekskursijos ir įėjimas į objektus, kur reikia papildomai mokėti, būna nemokamai.
Atsakyti
na, labai noreciau ir as pamatyti ta grozi, bet manau, kad mano kompanija, apie vyrus cia, nenores niekur eiti, juk UAI biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 04 29, 12:03)
na, labai noreciau ir as pamatyti ta grozi, bet manau, kad mano kompanija, apie vyrus cia, nenores niekur eiti, juk UAI biggrin.gif


as planavau viena keliauti, tada jau ir mb prisijunge lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 04 28, 20:47)
Maitina- 2 dienu kelioneje priklause viena vakariene ir pusryciai (viesbutuke).
Antros dienos pietus buvo laisvi, kas is degalines, kad is vietiniu kioskeliu visokio gerio prisipirko.

paima apie 3val is viesbucio,gali 4 priklauso nuo lokacijos ( mes Alanija pasiekeme apie 19:30


dar vienas klausimas - ar ši kelionė labai fiziškai sunki? Ar pakeliama vyresnio amžiaus žmogui? Kiek laiko maždaug tenka per dieną praleisti sėdint autobuse? Ar išlipus leidžia pavedžioja ir paleidžia, ar visiems kartu reikia visur "varyti"? ax.gif

Mano svajonė buvo Kapadokija ir Pamukalė, tai pagal atstumą išeitų tik į Kapadokiją šį kartą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 29 balandžio 2014 - 12:53
Sveikos,

Bandau ir aš prisijungti 4u.gif Ieškau kelionės rugsėjo mėnesiui, gal galit ką patarti dėl viešbučių, kaip pigiausia pirkti keliones ir t.t. Ar per agentūra, ar atskirai patiem skrydžius ir viešbučius?

Gal pas kąnors poreikiai panašūs: norim all inclusive ir kad penkiamečiui būtų daug atrakcijų, kiek skaičiau tai nemažai rekomenduojančių delphin botanik hotel... Gal dar kažką pasiūlyt galėtumėt 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 04 29, 13:51)
dar vienas klausimas - ar ši kelionė labai fiziškai sunki? Ar pakeliama vyresnio amžiaus žmogui? Kiek laiko maždaug tenka per dieną praleisti sėdint autobuse? Ar išlipus leidžia pavedžioja ir paleidžia, ar visiems kartu reikia visur "varyti"?  ax.gif

Mano svajonė buvo Kapadokija ir Pamukalė, tai pagal atstumą išeitų tik į Kapadokiją šį kartą..


Na nuo zmogaus priklauso, bet per diena apie 12-14 val praleidziava autobuse, aisku vis yra sustojimai prasimankstinimui, neatsimenu kiek bet kas kokiu pora val tai tikrai.
Galima vaikscioti su grupe, arba pvz turi 40-60 min ir varyk, lipk kur nori smile.gif tik pozeminiame mieste visi su gide ejome, kitur mes savarankiskai ir savo tempu 4u.gif
Mums buvo didelis privalumas, nes keliavome geguze, nebuvo varginancio karscio.

Pamukele man gal net labiau varginanti kelione buvo, ir tie visi kilimu fabrikai, tekstiles, odos erzino, o pacioje pamukaleje buvom tik 3 val, is Kemero isvaziavom gal 4 ryto grisom apie 23 val...

QUOTE(jova @ 2014 04 29, 14:08)
Sveikos,

Bandau ir aš prisijungti 4u.gif Ieškau kelionės rugsėjo mėnesiui, gal galit ką patarti dėl viešbučių, kaip pigiausia pirkti keliones ir t.t. Ar per agentūra, ar atskirai patiem skrydžius ir viešbučius?

Gal pas kąnors poreikiai panašūs: norim all inclusive ir kad penkiamečiui būtų daug atrakcijų, kiek skaičiau tai nemažai rekomenduojančių delphin botanik hotel... Gal dar kažką pasiūlyt galėtumėt 4u.gif  4u.gif


Beveik 100 proc esu tikra,kad pigiau gautusi pirkti per agentura pasigavus gera kaina... nes skrydis vienam kainuoja 800 lt + viesbutis...

Yra daug viesbuciu, rinkites pagal regiona, lankytinus objektus ka norite aplanyti ir galu gale suma, kuria planuojate isleisti, Delfinai turetu kainuoti nuo 6 iki 10 tuks priklausys kada pirksite ir kada tiksliai keliausite, nes kartais ir viena diena laaaabai keicia kaina 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, mes kaip tik birželį važiosime su šeima i Delphin Delux, mes buvom pernai tai viskas patiko tai ir šiemet pasirinkom šį viešbutį.
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 04 29, 14:16)
as planavau viena keliauti, tada jau ir mb prisijunge  lotuliukas.gif

Mano vyras, manau, taip pat gana dažnai atsisako vykti į ekskursijas, tai aš važiuoju viena arba su vaiku. ax.gif Pamukalėje esam buvę, tai ir vyras sužavėtas liko, sakė, dar kartelį norėtų sugrįžti. wub.gif Aš labai norėčiau į Kapadokiją, wub.gif bet nesu tikra ar pavyks, nes 2 dienom...
Atsakyti
QUOTE(Juny @ 2014 04 27, 21:55)
Gal kas esat atostogavę Bone Club SVS 4* viešbutyje, Machmutlare? Ar kokiam kitame Machmutlaro viešbutyje. Mane domina pati vieta, ar yra ten kur pasivaikščioti, ar turgus koks būna?


Ir man butu idomu:) Po dvieju savaiciu skrendam butent i sita viesbuti.
Pernai irgi atostogavom siame miestelyje Sun fire beach viesbutyje. Skridom su ecotravel. Likom patenkinti.
Miestelis nedidelis, viesbuciai palei kelia. Parduotuves pagrindineje gatveje. Turguj nebuvom, bet sako, kad buna karta per savaite. Jei nuobodu, galima nuvaziuoti i Alanija. Dolmusai vaziuoja tikrai daznai. Nebeprisimenu, kiek kainavo, bet atrodo, kad 2.5 liros. Parduotuvese kainos mazesnes, nei Alanijoje. Yra nedidelis parkelis su fontanu. Yra keletas prekybos centru, kazkas panasaus i mazyte maxima ar norfa.
Pirkom is vietiniu ekskursija i Sapadere su dzipais. Labai patiko:)
Atsakyti