Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(?angeliux? @ 2014 05 09, 09:05)
o jei neisleidzia atostogu taip staigiai? arba pasiimi atostogas ir nebuna tuo laikotarpiu gero pasiulymo?  biggrin.gif  paskui susimoki dvigubai daugiau nei is anksto pirkdamas  smile.gif



drinks_cheers.gif

Atsakyti
sveikutes wink.gif

naujoke as cia butent sitoj temutej, bet labai jau rupi keli klausimai... mes irgi 20d isskrendam i alanija, eina sau kaip pergyvenu del oru sad.gif idomu ir man-ar atitinka ka raso gismeteo. butu idomu isgirsti kurios nuskridusios ar grizusios (?)

dar vakar sudiskutavom su pazistama, tai paklausiu jusu-sakykit-mes visuomet perkam pigu kambari, o nuvaziavus duodam 5-10dolcu ar euru kad duotu geresni kambari, t.y. su vaizdu i jura.drayge va vakar gincinasi, kad tokiu bajeriu jau nebera ir jei imi is lt pigu, tai ir gauni pigu, o tipo su delphinais tai tikrai taip grieztai. ka manote? neduodate niekas arbatos del geresnio kambario ir kaip-ar tuomet duoda tikrai su vaizdu i jura? wink.gif
Atsakyti
na , uz 5/10 dol ar eu jus tikrai negausite geresnio kambario, ty, sumokoje uz paprasta, su vaizdu - nemanau, kad pavyktu gauti, juk realiai ju kaina tikrai didesne 4u.gif
pakeisti i kita tokio tipo, gal, bet ir nemanau, akd tokios sumos uztektu 4u.gif
orai gal ir gasdina, bet kaip ir pas mus Lietuvoje, nuvaziuoji prie juros, deginiesi, o namuose lietus lyja, nieko negali zinoti, o Turkijoje, juk jau sezonas, tad nemanau, kad bus tokiu dienu kaip pas mus siandien 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 09, 10:31)
na , uz 5/10 dol ar eu jus tikrai negausite geresnio kambario, ty, sumokoje uz paprasta, su vaizdu - nemanau, kad pavyktu gauti, juk realiai ju kaina tikrai didesne 4u.gif
pakeisti i kita tokio tipo, gal, bet ir nemanau, akd tokios sumos uztektu 4u.gif
orai gal ir gasdina, bet kaip ir pas mus Lietuvoje, nuvaziuoji prie juros, deginiesi, o namuose lietus lyja, nieko negali zinoti, o Turkijoje, juk jau sezonas, tad nemanau, kad bus tokiu dienu kaip pas mus siandien 4u.gif


dekui knopke uz ats 4u.gif del 5/10 euru ar dol, tai biskuti pamazinau, prieskokius 10metu, jo, duodavom po 5eurus, dabar nepamenu kad maziau 10euru dave, bet visuomet gaudavom gera kambari. bet delphinuose niekad nebuve, uztai tap sudvejojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2014 05 08, 19:48)
malonaus skrydzio, gero oro 4u.gif  smile.gif 

bet koks velus skrydis, 22;50,ane ? cia gal su eco travel?

nezinau su kuo isskrido pazystamos mano, bet ir del gedimu tik apie 24.00 pakilo doh.gif

QUOTE(Alara @ 2014 05 09, 08:02)
Bet oras tai ne koks Alanijoje. Ar tikrai taip salta ie lyja, kaip rodo oro prognozes? Jau neramu...
.Ne man vienai pasirodo.... smile.gif

ir nuskridus i ten del audros po 3 bandymu leistis nuskrido i kita aerouosta, tada is ten, nurimus audrai vel atgal i antalija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2014 05 09, 10:58)
nezinau su kuo isskrido pazystamos mano, bet ir del gedimu tik apie 24.00 pakilo doh.gif
ir nuskridus i ten del audros po 3 bandymu leistis nuskrido i kita aerouosta, tada is ten, nurimus audrai vel atgal i antalija  doh.gif

O tu siaubelis doh.gif baimes pilnas kelnes tureciau
Atsakyti
vaje, na ir nuotykiai su tais skrydžiais g.gif Mes išskridom laiku (5.30) ir grįžom laiku, tegu ir su kratymais. Labai nesmagu prarasti 1 dieną aqtostogų, juk niekas 1 dieną ilgaiu viešbuty nelaikys.

Dėl oro prognozių, tai kiek pastebėjau, jos nebūna tikslios. Mums irgi vis rodė, kad Alanijoj bus aspie +21 šilumos, o noėjosi daugiau. Bet nuskridus - ką norėjom, tą ir gavom - karštį (man pakankamai karšta, nes didelių ksrščių aš nemėgstu) +26, gerą orą (palijo pusdienį tik), malonų vandenį. Va pirmadinį(šį), paskutinę dieną, oras jau apsniuko, karapnojo keli lašai, bet saulė dingusi buvo. Oras ten labai permainingas, tad nenusiminkit - gal bus gerai.
Atsakyti
Turi buti gerai su tuo oru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užmirstuole @ 2014 05 09, 11:58)
nezinau su kuo isskrido pazystamos mano, bet ir del gedimu tik apie 24.00 pakilo doh.gif
ir nuskridus i ten del audros po 3 bandymu leistis nuskrido i kita aerouosta, tada is ten, nurimus audrai vel atgal i antalija  doh.gif

Ziauru doh.gif
Bet manau visa savaite nebus blogas oras rolleyes.gif
Atsakyti
http://www.worldweat.../TR.aspx?day=20
pagal sita ziurint tai siandien kiek apniukes, o paskui geras bus biggrin.gif

http://m.accuweather...orecast/1287636
o pagal sita jau nuo kitos is vis superinis thumbup.gif thumbup.gif vacation4.gif vacation1.gif
Atsakyti
na ką, kelionės dokumentai jau visi pas mane, belieka neramiai laukti skrydžio ir su nekantrumu gero poilsio bigsmile.gif vacation4.gif nors dar visa savaitė bet jau bijau dėl skrydžio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnikiii @ 2014 05 09, 11:52)
na ką, kelionės dokumentai jau visi pas mane, belieka neramiai laukti skrydžio ir su nekantrumu gero poilsio  bigsmile.gif  vacation4.gif nors dar visa savaitė bet jau bijau dėl skrydžio  lotuliukas.gif

kada jus skrendat? mes 18 4u.gif
Atsakyti