Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

pries savaite grizom is ten, paskaitykite kelis psl atgal apie prognozes ir realius orus...
Atsakyti

labukas,
nu ka pagaliau ir mes uzsisakem kelione i Turkija doh.gif ilgai svarste ir rinkesi pasirinkom Grand Yazi Mares viesbuti. atsiliepimu labai daug geru , bet buvo keli ir labai prasti, bet visiems neitiksi. svarbupasiimt gera nuotaika ir viskas bus ciki biggrin.gif
taigi keliam sparnus geguzes 27 diena thumbup.gif jau kaip lauuuukiu tai sakes biggrin.gif
QUOTE(IngaMigal @ 2014 05 07, 11:38)
Mes skrendam geguzes 27 d.,as irgi jau pradejau nerimauti del oro  wub.gif ,nors mes jau ilsejomes nuo birzelio pradzios ir buvo  thumbup.gif  vis tiek .......

ooo tai kaip ir mes . i koki viesbuti ir kokki regiona ? mes tai i Marmari
Atsakyti
QUOTE(IngaMigal @ 2014 05 07, 13:38)
Mes skrendam geguzes 27 d.,as irgi jau pradejau nerimauti del oro  wub.gif ,nors mes jau ilsejomes nuo birzelio pradzios ir buvo  thumbup.gif  vis tiek .......

mes irgi 27d isskrendam bigsmile.gif bilietus jau nusipirkom, tik viesbucio dar neuzsisakem ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 07 gegužės 2014 - 17:13
QUOTE(?angeliux? @ 2014 05 07, 19:13)
mes irgi 27d isskrendam  bigsmile.gif bilietus jau nusipirkom, tik viesbucio dar neuzsisakem  ax.gif

kiek atsiejo bilietai? per ka pirkote? as vis svarstau ar apsimoka toks variantas....
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 05 07, 18:28)
kiek atsiejo bilietai? per ka pirkote? as vis svarstau ar apsimoka toks variantas....

mes ne is LT skrendam, is Oslo, bet bilietai mums kainavo dviem zmonem i abi puses su mokesciais ir lagaminais 880 lt smile.gif skrisim su norwegian 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 05 07, 18:36)
mes ne is LT skrendam, is Oslo, bet bilietai mums kainavo dviem zmonem i abi puses su mokesciais ir lagaminais 880 lt  smile.gif  skrisim su norwegian  4u.gif

Super kaina 4u.gif Gaila, kad is LT tik su agenturom kolkas apsimoka...
O del oru, mums jau irgi treciadieni kelione, bet tikrai nepatiksesiu kad bus toks oras kaip rodo gismeteo. Kailiniu ir skeciu neimu biggrin.gif
Atsakyti
I "davimu" tema smile.gif turkijoj nepalieku jei reikalauja. Kambarinei palieku po doleri pirma diena, paskui arba palieku arba ne biggrin.gif priklauso nuo to, ar nusipelno,kai gryzti i kambari. Lagamina, kai nesa, duodu max 2 USD, autobuso vairuotojui, jei malonus. Viskas. Jokiems barmenams, padavejams visbutyje nedalinu - bet jie puikiai bendrauja, sypsosi ir yra tikrai labai malonus smile.gif be stakliskiu, stumbro, pergales, ar karunos g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukepuke @ 2014 05 07, 20:46)
Super kaina 4u.gif Gaila, kad is LT tik su agenturom kolkas apsimoka...
O del oru, mums jau irgi treciadieni kelione, bet tikrai nepatiksesiu kad bus toks oras kaip rodo gismeteo. Kailiniu ir skeciu neimu biggrin.gif

o as va kazkaip galvojau is LT apsimoka labiau, nes pvz pasiziuriu viesbucius, i kuriuos mergaites vaziuoja ir suprantu, kad tiek sumoket uz viesbuti negaliu... s kazkodel viesbuciu kainos mane isgasdino, renkames dabar ir esam pasimete, nesinori isleist labai daug unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(?angeliux? @ 2014 05 07, 20:17)
o as va kazkaip galvojau is LT apsimoka labiau, nes pvz pasiziuriu viesbucius, i kuriuos mergaites vaziuoja ir suprantu, kad tiek sumoket uz viesbuti negaliu... s kazkodel viesbuciu kainos mane isgasdino, renkames dabar ir esam pasimete, nesinori isleist labai daug  unsure.gif


Hmm bet norvegijoje 800€ yra man atrodo maziau nei minimalus atlyginimas.. Norint uz paketa t.y. skrydis su viesbuciu jums tikrai nebutu brangu g.gif o atskirai perkant skrydi ir jei dar aukstos klases viesbuti visada yra brangiau nei pirkti paketa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 07, 22:24)
Hmm bet norvegijoje 800€ yra man atrodo maziau nei minimalus atlyginimas.. Norint uz paketa t.y. skrydis su viesbuciu jums tikrai nebutu brangu g.gif o atskirai perkant skrydi ir jei dar aukstos klases viesbuti visada yra brangiau nei pirkti paketa smile.gif

norvegijoje tokio kaip minimalus atlyginimas nera, bet tema ne apie tai mirksiukas.gif issirinkom ir uzsisakem viesbuti 2 zmonems, 5* Antalijoje, viskas iskaiciuota 7d. 3100 lt smile.gif tikiuosi labai nenusivilsim, nes permetus keleta minetu viesbuciu man kainas ismete ir 5, ir10 tukstanciu litu biggrin.gif tiesiog tai pirmos atostogos, kai zadam gulet prie baseino, degintis ir pailseti... visada pasiimam tik pusrycius, o tada jau keliaujam ir uzkandziaujam vietiniuose restoraneliuose, bet cia turbut ne Turkijoj toks modelis tinkamas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 05 07, 21:12)
barmenams, padavejams visbutyje nedalinu - bet jie puikiai bendrauja, sypsosi ir yra tikrai labai malonus  smile.gif  be stakliskiu, stumbro, pergales, ar karunos  g.gif  g.gif


Zinoma Jus susimokate uz aptarnavima ir sypsenas pirkdama kelione 4u.gif Jei norite extra paslaugu galite susimoketi papildomai- viesbucio Spa, mokami kokteiliai ir pan.
As gaunu daugiau nei susimoku uz tai atsidekoju ir esu labai patenkinta mainais.

Bet siaip man nesuvokiama kaip galima nepalikti kambarinei, vairuotojui, pasiuntinukui g.gif Nors as ir arbata tiek Lt tiek TR palikineju uz aptarnavima net jei jis buna ir tik normalus, o ne super duper...
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 07, 22:40)
Bet siaip man nesuvokiama kaip galima nepalikti kambarinei, vairuotojui, pasiuntinukui  g.gif  Nors as ir arbata tiek Lt tiek TR palikineju uz aptarnavima net jei jis buna ir tik normalus, o ne super duper...

Paprastai ax.gif Arbata paliekama, jei zmogus kazka daro tikrai gerai ir nuosirdziai. O uz paprasta darba jis gauna atlyginima, kazkaip, jauciuosi jo atlyginimui prisidejusi mokedama uz kelione ax.gif
Atsakyti