Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(emilsima @ 2014 05 07, 11:44)
Labas, norėjau paklausti apie orus birželio mėnesį, nes kelintas žmogus (ne forume) mano pasirinkimą vykti birželio pabaigoj pakomentuoja, "oi iškepsit" blink.gif


kiek kalbėjau su pažįstamais turkais, tai visi tvirtina kad nuo gegužės pabaigos prasideda "tikra" vasara.. tai aš ir nepergyvenu, jei ten ir bus kokią dieną vėsiau, tai nebus lietuviškas oras, o tikrai minimum 23-25 smile.gif
Atsakyti
Kas pergyvena dėl šalčio, o kas dėl karščio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emilsima: 07 gegužės 2014 - 12:02
Mes atostogavom nuo balandzio 16 iki 23 dienos ir nors gismeteo prognozavo 17-20 ir lietu beveik kasdien,lijo tik viena diena,pavesij buvo 20,pries saule 30 silumos.Megstuko reikejo tik vakarais 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi greitu laiku turim kelti sparnus, tai oru prognoze visai nezavi schmoll.gif Vyras sake, jei tokie orai ir bus, kokius zada, tai bus pirmas ir paskutinis kartas, kai vykstam geguze biggrin.gif O gal kiti puslapiai geresnius rodo? Kur pasieiskot? g.gif
Jau kaip ir reikia krautis lagamina, bet dabar reikia mastyti, kokiu cia rubu isideti ir dar sutalpinti i viena lagamina abieju su vyru g.gif

Emilsima, del karscio birzeli, tai ziurint, ka jus ruosiates veikti. Jei daug keliauti, gal ir karstoka, bet jei pasyviam poilsiui prie juros, tai ir liepa, rugpjutis gerai. Sakykit, ka norit, be ne veltui vasaros menesiai, na dar rugsejis buna kainu atzvilgiu brangesni.
Atsakyti
Mes skrendam geguzes 27 d.,as irgi jau pradejau nerimauti del oro wub.gif ,nors mes jau ilsejomes nuo birzelio pradzios ir buvo thumbup.gif vis tiek .......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngaMigal: 07 gegužės 2014 - 12:40
Optimistiškiausias orų puslapis wub.gif http://www.worldweat.../TR.aspx?day=20
Atsakyti
QUOTE(IngaMigal @ 2014 05 07, 12:38)
Mes skrendam geguzes 27 d.,as irgi jau pradejau nerimauti del oro  wub.gif ,nors mes jau ilsejomes nuo birzelio pradzios ir buvo  thumbup.gif  vis tiek .......


tikrai bus geras oras tokiu metu smile.gif)))))
Atsakyti
Matyt esme ta, kad tai vyksta 3-4 zv miesto viesbuciuose, kur zmoniu nedaug, greitai visi susipazista, beveik visus kartus kiek buvau, bent viena vakara tekdavo pabaliavoti ir su viesbuciu savininku ir su jais i kluba nulekti (Vital Beach Konaklyje , nerealus viesbutuko savininkai, net i LT buvo atkeliave po musu viesnages cool.gif )

Dovanu beveik visada gauname 1l Rakes su stikliukai, ir vaisiai kambaryje, beveik nuolat buna ax.gif buna sampano prie duru paieka ledu kibirelyje...


Isdalinam 4 butelius Lietuviskos degtinaites su grudu (Stumbro), kelias saldainiu dezes, sokoladu, pastaruoju metu ir skilandzius vezames, nes tie kurie nebijo Alacho labai vertina kiaulienos desras 4u.gif kai kurie bijo prie ju net prisiliesti blush2.gif barmenai ir aptarnaujantis personalas ir Malboro raudona lb vertina.

O Turkai bent man graziausi Kusadasyje Surtel viesbutyje buvo, nu visi kazkokie modeliai surinkti, ypac restorano bare blush2.gif lotuliukas.gif

Oras liepa pats paciausias, bent jauciasi vasara. Tik jos sulaukti baisiai sunku, tai dar ir geguzes kainom susigundau, o ten budama prisiekiu, kad paskutini karta, o kitais metais vel tas pats lotuliukas.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Tai čia tik gismeteo eilinį kartą nesąmones rodo ir kaitalioja prognozę kelis kartus per dieną. Yr.no, holidayweather rodo gerus orus.
http://m.accuweather...orecast/1287636 accuweather

o birželį, tai viskas priklauso ar mėgsti karštį. Man jau per karšta, bet gyvent galima. O va rugpjūtį daugiau niekada negrįšiu - ne man tokie orai. Bet yra žmonių, kurie kaifuoja.
Papildyta:
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 07, 13:06)
Matyt esme ta, kad tai vyksta 3-4 zv miesto viesbuciuose, kur zmoniu nedaug, greitai visi susipazista, beveik  visus kartus kiek buvau, bent viena vakara tekdavo pabaliavoti ir su viesbuciu savininku ir su jais i kluba nulekti (Vital Beach Konaklyje , nerealus viesbutuko savininkai, net i LT buvo atkeliave po musu viesnages  cool.gif )

Dovanu beveik visada gauname 1l Rakes su stikliukai, ir vaisiai kambaryje, beveik nuolat buna  ax.gif buna sampano prie duru paieka ledu kibirelyje...
Isdalinam 4 butelius Lietuviskos degtinaites su grudu (Stumbro), kelias saldainiu dezes, sokoladu, pastaruoju metu ir skilandzius vezames, nes tie kurie nebijo Alacho labai vertina kiaulienos desras  4u.gif  kai kurie bijo prie ju net prisiliesti  blush2.gif barmenai ir aptarnaujantis personalas ir Malboro raudona lb vertina.



Ot ia kaip ta viska iteikiat? blink.gif Kaip suzinot ar turkas Alaho nebijo? ax.gif
Atsakyti
Dar apie orus - žiūrėkit pojūtį. Jei rodo temperatūrą 22, tai pojūtis kaip 27. Tai manau užtektinai, kaip gegužę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 07, 13:06)
Matyt esme ta, kad tai vyksta 3-4 zv miesto viesbuciuose, kur zmoniu nedaug, greitai visi susipazista


dėl šios priežasties aš visada imu šeimyninius viešbučius kur bekeliaučiau (išskyrus komandiruotes, nes jų metu pas mus tik labai geri viešbučiai).. Turkijos pajūryje būsiu pirmą kartą, nors esu buvusi mano numylėtame Stambule n kartų.. realiai aš nerekomenduoju vežti lauktuvių skilandžių kai dar nežinai kam juos duosi, nes gali pataikyti ant tikinčiųjų, o jie gali ir įsižeisti smile.gif aš taip pat keliems draugams Stambule esu vežusi rūkytų dešrų, nes jie vietoje negaudavo, o ir niekam nesakydavo, kad jas valgo:)
Bet kokiu atveju, jei mano lagaminas nesigaus pernelyg sunkus, tai gal įsimesiu porą siuvenyrinių midaus buteliukų stakliškių jei kartais tektų kam duoti.. nemėgstu apsikrauti balastu papildomu važiuojant į keliones:) kadangi nesu buvusi Turkijos viešbučiuose, tai negaliu kol kas komentuoti nacionalinių turkų serviso ypatumų.. bet bent jau Graikijoje ir kitose šalyse, smagiai bendraujant ir be lauktuvių būdavo ir vaišinimo ir ėjimo į šeimos šventes ar vakarėlius ir panašiai.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kuzyte @ 2014 05 07, 13:28)
Ot ia kaip ta viska iteikiat? blink.gif  Kaip suzinot ar turkas Alaho nebijo? ax.gif


tai jau žino, kam duos smile.gif šiaip nerekomenduoju eksperimentuoti smile.gif
Atsakyti