Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(knopke* @ 2014 05 06, 19:36)
biggrin.gif aga, ir as pagalvojau ta pati, tik vat smalsumas moteriskas suveike, kokiais kiekiais ir kaip daznai jie buvo lepinami biggrin.gif



tas moteriškas smalsumas blush2.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mulate* @ 2014 05 06, 19:25)

sis tik porelems ir skirtas hihihi.gif
Atsakyti
Ir man idomu kiek ir kam kas duoda biggrin.gif Mes tai kambarinei po 1-2 baksus kasdien paliekam, vakarienes meru po kokius 5 baksus(ne kasdien) nuo 5 zmoniu paliekam, aisku lagaminu nesikui kokius 5, masazuotojam spa irgi po kokius 5. iskio klausimas ar jus mini klubo mergaitem paliekat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kuzyte @ 2014 05 06, 20:49)
Ir man idomu kiek ir kam kas duoda biggrin.gif Mes tai kambarinei po 1-2 baksus kasdien paliekam, vakarienes meru po kokius 5 baksus(ne kasdien) nuo 5 zmoniu paliekam, aisku lagaminu nesikui kokius 5, masazuotojam spa irgi po kokius 5. iskio klausimas ar jus mini klubo mergaitem paliekat? blush2.gif


Na neblogai jus cia.. Tai jei mes 10 dienu ir kambarinei po 2$ kasdien tai jau 20$, 10 vakarieniu po 5$ jau 50$ tai jau 70$, dar kitiems... Na jau ne, nesiruosiu 200$ palikti "ore" doh.gif schmoll.gif mano tevai praeitais metais delphin delux viesbutyje buvo, tai palikdavo tik arbatpinigiu po valgio jei patikdavo aptarnavimas ir nebuvo problemu nei su stalais, nei su maistu.. Nemanau kad vakarieciai tiek arbatpinigiu kisa, cia daugiau rytu europos saliu pilieciai taip elgiasi blink.gif
Atsakyti
Kambarinei paliekam po 1$, ne daugiau. Bare paliekam po 1-pora, ne itin daznai ax.gif Na, po kikvieno kokteilio tikrai nekisam smile.gif
Atsakyti
as kambarinems dazniausiai palieku isvaziuojant, tiek viesbuciuose, tiek keltuose, jei buna uz ka palikt biggrin.gif dazniausiai smulkius kiek turiu ir zinau, kad nebereikes smile.gif vakarienes metu irgi paliekam, bet kitur ne schmoll.gif dar duodam, jei sugalvojam valgyt kambaryje ir mums atnesa i kambari smile.gif
ne i tema, bet teko su kolege 3 men pabuti komandiruoteje ir gyventi viesbutyje... personalas mus pazinojo itin gerai: nuo administracijos iki padaveju biggrin.gif aptarvanimas buvo idealus, dovaneles kambariuose kas 3-4 dienas, patalyne keiciama, pusryciu metu ieinant padavejas jau pasakydavo, kur sedi mano kolege, nuvesdavo iki jos biggrin.gif nespejus atsisesti, zinojo, ka geriam, viskas buvo patiekta, nereikejo net klausti musu biggrin.gif isvaziuojant kambarinems negailejom arbatpinigiu, palikau lyg ir 30 euru, o pusryciu personalui nunesem didziule lietuvisku saldainiu deze... nepatikesit, kokio dekingumo ir laimes akyse sulaukem bigsmile.gif thumbup.gif jei grizciau kada i ta miesta, nedvejodama ten apsistociau, nebuvo prie ko prikibti wub.gif na gerai, buvo, bet ne ilsetis vaziavau, o i darbine komandiruote, tad del baseino nesiskusiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ?angeliux?: 07 gegužės 2014 - 00:13
QUOTE(katune @ 2014 05 06, 15:18)
Sveikutes  smile.gif  11d isskrendame i Alanija,Drita viezbuti. Neteko jame atostogauti,o ir komentaru is buvusiu nelabai radau. Kadangi vykstame atsipusti nuo darbu ir ilsetis del nieko nesukant galvos,tai manau liksime patenkinti rolleyes.gif Tik va del oro truputuka neramu,lietaus uztenka ir LT,ten noretusi tik saules smile.gif



Labas visoms pirmiausiai 4u.gif

Labai labai lauksiu issamios info (jei nebus sunku aisku smile.gif ) apie si viezbuti .. kas kaip kur ir kame smile.gif mes vaziuojame spali
Atsakyti
QUOTE(arielė26 @ 2014 05 05, 22:07)
Gal kas buvote Rixos Sungate 5*(Beldibis, Antalija)? Gal galit pasidalinti atsiliepimais? Esu girdėjus labai prastų atsiliepimų, bet paskutiniai (šių metų keliautojų) jau lyg ir lab ai geri... g.gif Atšaukė mūsų rezervaciją į Rixos Tekirova (nespėjo baigti renovacijos)  schmoll.gif  doh.gif Siūlo Rixos Sungate  g.gif


O kada Jus turejote vaziuoti i Rixos Tekirova blink.gif
Nes mums dar kol kas niekas nieko neatsauke ir apie jokia renovacija neinformavo blink.gif
Atsakyti
Kvieskim siluma ir saule i turkija.paziurejau orus,visai nekokie nuo 17d.
Atsakyti
idomu butu gauti komentaru is ten, gal tik internetas rodo toki ora biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 07, 12:03)
idomu butu gauti komentaru is ten, gal tik internetas rodo toki ora biggrin.gif


jo tikrai butu idomu. Vakar gismeteo rode kitai savaitei dienom 30 laipsniu, siandien jau ti 22 :-( :-( :-(
Atsakyti
Labas, norėjau paklausti apie orus birželio mėnesį, nes kelintas žmogus (ne forume) mano pasirinkimą vykti birželio pabaigoj pakomentuoja, "oi iškepsit" blink.gif
Atsakyti