Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Sutinku, pardese atsiskaitant tikrai jokiu mokesciu nenuima schmoll.gif
O grynu lyru niekad neprireike, visad uztenka dolcu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(bruc @ 2014 05 05, 22:47)

Tikrai nei viena neprapulsit nei su doleriais nei su eurais- nesukit sau galvos  mirksiukas.gif

Tikrai taip drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 05, 21:47)

Buvo kazkada SM  skaiciuota, tai  laimejo TR liru issigrininimas bankomate (jei iki 1000 lt nusiimi) ir viska vienu kartu, nes taikomas min gryninias apie 10 LT

as nesigryninu per viena karta. nezinau, kiek man reikes. Na ir gryninuosi per kelis kartus. tuose skaiciavimuose senoviniuose esu dalyvavusi ir skaiciavusi su dviem nuemimais. man tada vistiek laimejo gryninimas vietoje, net ir gryninantis per pora kartu (o gal tris, jau net nebepamenu). Jei neklystu, po metu berods vel buvo skaiciuojama ir vel laimejo bankomatas turkijoje biggrin.gif Bet, tos sumos tokios, kad jei tu pinigeliu reikia tik vienai kitai lauktuvei, tai tikrai neverta sau galvos kvarsinti ir ieskoti liru lietuvoje ar begioti ieskant automato vietoje. neverta ir kaitalioti vietoje is vienos valiutos i kita, jei ka ir laimes, tai suma ispudinga nebus.
Va jei keliauji, pramogauji daznai uz viesbucio ribu, tada ne tik apsimoka liru vietoje nusiimti, bet kartais be ju tiesiog niekaip.
Atsakyti
QUOTE(arielė26 @ 2014 05 05, 22:07)
Gal kas buvote Rixos Sungate 5*(Beldibis, Antalija)? Gal galit pasidalinti atsiliepimais? Esu girdėjus labai prastų atsiliepimų, bet paskutiniai (šių metų keliautojų) jau lyg ir lab ai geri... g.gif Atšaukė mūsų rezervaciją į Rixos Tekirova (nespėjo baigti renovacijos)  schmoll.gif  doh.gif Siūlo Rixos Sungate  g.gif


Aš buvau, nežnau kas ten turėtų būti blogai... Gal žmonės ne nuotaikoje važiuoja tai ir kliūna viskas...
Atsakyti
QUOTE(bruc @ 2014 05 05, 23:47)
Kaip uz atsiskaityma? Visada moku kortele prekybcentriuose niekada jokio mokescio, o kursa labai gera pritaiko (jei pas mus lira kainavo apie 1,75lt, nuo korteles nuimdavo apie 1.51lt).

Buvo kazkada SM  skaiciuota, tai  laimejo TR liru issigrininimas bankomate (jei iki 1000 lt nusiimi) ir viska vienu kartu, nes taikomas min gryninias apie 10 LT

Ar LT pirkti liras ar eurus ar $ - itin mazas skirtumas, na gal nuo 500 lt, liks veinu ar kitu artveju 10-20 lt bet ar tai sudaro kazkokia esmine keliones suma?

Tikrai nei viena neprapulsit nei su doleriais nei su eurais- nesukit sau galvos  mirksiukas.gif Man pvz per visa miesta vaziuoti Liru (i citadele stotyje atsiimti) gausis brangiau, nei  vietoje pasikeisti  blush2.gif  Juk nesivezate ten turkstanciu pinigu, kad 1-2 % sudarytu esmine kaina  ax.gif

mokejome parduotuveje uz rankine kortele, paziurejau dabar, nuskaite 10lt
Atsakyti
Na, tai liras nusiimti galesime ten, ar tai uoste, ar viesbutyje, o veztis pora simtuku lituku perverstu i eu ir dolerius gana? matot, pirmas kartas taip keliaujant.....
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 06, 12:49)
Na, tai liras nusiimti galesime ten, ar tai uoste, ar viesbutyje, o veztis pora simtuku lituku perverstu i eu ir dolerius gana? matot, pirmas kartas taip keliaujant.....



Jeigu važiuojate į Kemero pusę tai geriausia turėti dolerių smulkiomis kupiuromis, nes rekomenduojama smile.gif palikinėti arbatpinigius , vairuotojui, lagaminų nešikams, kambarinėms, barmenams.....
dauguma taip daro
Atsakyti
Noreciau patarimo ax.gif Kada geriausia pirkti kelione i Turkija rugsejo menesiui? Neisivaizduoju, kiek ilgai galima delsti, kada palankiausios kainos ir pan. Is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
Vežuosi tik dolerius irnesakyk.gif
Atsakyti
biggrin.gif keliausime ir mes kita savaite jau i Turkija...su dviem maziais, tai atostogos is principo tik viesbuty, nors manau vis tiek neisbusim ir kazkur pabegsim:)
D
Nusprendziau ta proga dar karta atsidaryti agentes pasiulyma ir nusisypsojau, nes gi be musu issirinkto viesbucio buvo siulomi kiti bent jau sioje temoje populiariausi - Amara ir Delphinas (tuo metu man jie tikrai nieko nesake). O man kazkaip tik atidarius pirma nuotrauka "prilipo" Akka Antedon...dabar net idomu pasidare, ar teisingas pasirinkimas lotuliukas.gif

Ir truputi neramina orai - rytais +16, 17 kazkaip nezavi...bet tikiuosi bus kaip beveik visada - daug silciau, nei zada gismeteo ax.gif tik va klausimas kiek tu megztiniu dabar visiems deti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2014 05 06, 15:38)
Noreciau patarimo  ax.gif Kada geriausia pirkti kelione i Turkija rugsejo menesiui? Neisivaizduoju, kiek ilgai galima delsti, kada palankiausios kainos ir pan. Is anksto dekoju  4u.gif

vasaros kelioniu ispardavimas baigesi, tad palankiausia kaina gausite ko gero nebent paskutines minutes kelionei, t.y likus keliom savaitem.

Atzalele, pasiimkite po viena megztini, jei vakarais pakiltu vejas, tuomet butu vesiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintare2009 @ 2014 05 06, 14:38)
Noreciau patarimo  ax.gif Kada geriausia pirkti kelione i Turkija rugsejo menesiui? Neisivaizduoju, kiek ilgai galima delsti, kada palankiausios kainos ir pan. Is anksto dekoju  4u.gif


Palankiausios kainos buvo per išankstinius pardavimus. 4u.gif

Mes pirkome gruodžio mėnesį - ilsėsimės rugsėjo gale.
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 05 06, 15:01)
Palankiausios kainos buvo per išankstinius pardavimus.  4u.gif

Mes pirkome gruodžio mėnesį - ilsėsimės rugsėjo gale.


Na va, bet kad tik dabar apsisprendem del keliones doh.gif Jei vaziuotume tik su vyru, negalvodama imciau paskutines minutes kelione (jau kelis kartus teko, ir nenuvyle), bet sikart vaziuosim su vaikais ir tevais, tai bijosiu rizikuoti g.gif Teks permoketi blush2.gif
Atsakyti