Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(linamog @ 2014 05 05, 18:45)
Swedbank taike 10lt mokesti.


As dabar nepasakysiu tiksliai, bet su turkijos fanatem is supermamu esami skaiciavime ir gavosi, kad labiau apsimoka apgalvojus nusiusti reikiama suma Turkijoje vienu ar dviem kartais. 4u.gif Swedbank ima vienkartini mokesti jei neklystu g.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 05, 19:51)
As dabar nepasakysiu tiksliai, bet su turkijos fanatem is supermamu esami skaiciavime ir gavosi, kad labiau apsimoka apgalvojus nusiusti reikiama suma Turkijoje vienu ar dviem kartais. 4u.gif Swedbank ima vienkartini mokesti jei neklystu g.gif



nusiųsti kam? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 05 05, 20:02)
bet, nemanau, kad visuose yra?  g.gif  ir kodel as galvoju, kad nusiimant uzsienyje bus taikomas gryninimo mokestis?  g.gif  Nors LT nusiimu be jokiu papildomu mokesciu?  g.gif

seb uz kiekviena operacija ima 10lt ar isgryninima ar atsiskaityma
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2014 05 05, 20:05)
nusiųsti kam?  g.gif


Nusiimti blush2.gif telefonas teksta pakoregavo...
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 05, 19:51)
As dabar nepasakysiu tiksliai, bet su turkijos fanatem is supermamu esami skaiciavime ir gavosi, kad labiau apsimoka apgalvojus nusiusti reikiama suma Turkijoje vienu ar dviem kartais. 4u.gif Swedbank ima vienkartini mokesti jei neklystu g.gif

Tikrai taip, laikas nuo laiko tas klausimas čia vis iškyla, bet mano ir asmeniškai patikrinta, kad labiau apsimoka išsigryninti bankomate Turkijoje liromis ir sumokėti tą mokestį bankui, negu kad keistis LT į kitą valiutą, o tada Turkijoje - į liras.
Aišku, kieno viešbutis vidury laukų, tai galbankomatas toli, bet aš paprastai mieste apsistoju.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 05, 20:35)

Aišku, kieno viešbutis vidury laukų, tai galbankomatas toli, bet aš paprastai mieste apsistoju.


Visada bankomatas yra oro uoste, o šiaip miesteliai kažkokie yra netoliese, mūsų atveju - kemeras. Bet kazkiek minimaliai grynu isimesti reiketu pradziai, kaip minejau visada sau turiu isismulkinus arba 50€ arba liru uzsisakau banke.
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 05, 21:48)
Visada bankomatas yra oro uoste, o šiaip miesteliai kažkokie yra netoliese, mūsų atveju - kemeras. Bet kazkiek minimaliai grynu isimesti reiketu pradziai, kaip minejau visada sau turiu isismulkinus arba 50€ arba liru uzsisakau banke.

Aš turiu grynųjų iš kitų kelionių - eurų, svarų, tų pačių lirų likutį, tai pradžiai jei arbatpinigiams reikės, bus biggrin.gif
Atsakyti
O jei liru visai neturi?tik eu ir dol?issisuktum?musu banke tokiu valiutu net neuzsako
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 05, 20:55)
O jei liru visai neturi?tik eu ir dol?issisuktum?musu banke tokiu valiutu net neuzsako


Nežinau kaip Turkijos kurortuose nes iki šios tik Stambule esu gyvenusi. Realiai manau kurorte tikrai turėtu užtekti tureti doleriu ar euru smulkiom kupiurom. Be to ten viskas įskaičiuota, o viesbutyje esu tikra kad bus koks nors keitimo punktas ar bankomatas. As asmeniskai planuoju vežtis kokia 20€ smulkiais banknotais ir nusiimsiu mieste bankomate.
Atsakyti
Gal kas buvote Rixos Sungate 5*(Beldibis, Antalija)? Gal galit pasidalinti atsiliepimais? Esu girdėjus labai prastų atsiliepimų, bet paskutiniai (šių metų keliautojų) jau lyg ir lab ai geri... g.gif Atšaukė mūsų rezervaciją į Rixos Tekirova (nespėjo baigti renovacijos) schmoll.gif doh.gif Siūlo Rixos Sungate g.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2014 05 05, 21:55)
O jei liru visai neturi?tik eu ir dol?issisuktum?musu banke tokiu valiutu net neuzsako

Tikriausiai... visur gi kainas pateikia kaip pageidausi, kartą pirmą dieną tiesiog Mygros prekybcebtry mokėjau eurais, o gražą gavau liromis, tiesa, dėl keitimo kurso palankumo nesu tikra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 05 05, 21:08)
seb uz kiekviena operacija ima 10lt ar isgryninima ar atsiskaityma


Kaip uz atsiskaityma? Visada moku kortele prekybcentriuose niekada jokio mokescio, o kursa labai gera pritaiko (jei pas mus lira kainavo apie 1,75lt, nuo korteles nuimdavo apie 1.51lt).

Buvo kazkada SM skaiciuota, tai laimejo TR liru issigrininimas bankomate (jei iki 1000 lt nusiimi) ir viska vienu kartu, nes taikomas min gryninias apie 10 LT

Ar LT pirkti liras ar eurus ar $ - itin mazas skirtumas, na gal nuo 500 lt, liks veinu ar kitu artveju 10-20 lt bet ar tai sudaro kazkokia esmine keliones suma?

Tikrai nei viena neprapulsit nei su doleriais nei su eurais- nesukit sau galvos mirksiukas.gif Man pvz per visa miesta vaziuoti Liru (i citadele stotyje atsiimti) gausis brangiau, nei vietoje pasikeisti blush2.gif Juk nesivezate ten turkstanciu pinigu, kad 1-2 % sudarytu esmine kaina ax.gif
Atsakyti