Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

QUOTE(kissia @ 2014 05 05, 11:12)
aš kaip tik dievinu komandiruočių skrydžius anksti, nes važiuojam iš kauno su taksi ir už tai apmokama smile.gif

Man irgi apmoka taksą iki oro uosto, bet kai kelies kokią 3:30 ryte, o paskui visą dieną, dažniausiai - iki vėlumos, reikia dirbt, tai tas apmokėjimas negelbėja. Visad sakiau, kad paryčiais mielai skrendu tik atostogauti - kai atskrendi ir turi kone visą dieną, o išsimiegot ir pliaže po skėčiu galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 05, 10:21)
Man irgi apmoka taksą iki oro uosto, bet kai kelies kokią 3:30 ryte, o paskui visą dieną, dažniausiai - iki vėlumos, reikia dirbt, tai tas apmokėjimas negelbėja. Visad sakiau, kad paryčiais mielai skrendu tik atostogauti - kai atskrendi ir turi kone visą dieną, o išsimiegot ir pliaže po skėčiu galima thumbup.gif


tas tiesa... mes irgi visada dirbam iki vakaro ir tik po to į trasą... na matysim, kada bus skrydis, nes pasirodo dar vienos įmokos trūksta (ne aš rūpinausi šia kelione, tai nežinojau), dėl to ir neturiu dar info apie skrydžio laiką doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 05 gegužės 2014 - 10:43
QUOTE(kissia @ 2014 05 05, 11:40)
tas tiesa... mes irgi visada dirbam iki vakaro ir tik po to į trasą... na matysim, kada bus skrydis, nes pasirodo dar vienos įmokos trūksta (ne aš rūpinausi šia kelione, tai nežinojau), dėl to ir neturiu dar info apie skrydžio laiką  doh.gif

Novaturas rodo skrydį ir be galutinės įmokos, aš irgi dar nesumokėjus pilnai, bet viską matau, suvedus rezervacijos Nr.
Atsakyti
Iš tikrųjų įdomu kaip ten su tuo oru ir lietum, bet jau ryt patys pamatysim rolleyes.gif Tikiuosi nesušalsim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2014 05 02, 23:38)
O kokią valiutą geriau vežtis? Eurus ar dolerius? Ar nėra skirtumo?  smile.gif
Mes antradienį skrendam  bigsmile.gif

geriau doleriais ir ten atsiskaityti ir keisti i lyras pas pardavejus( t.y prasyt grazos) alankesnis kursas skaicuoja 1:2
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 05 05, 14:50)
geriau doleriais ir ten atsiskaityti ir keisti i lyras pas pardavejus( t.y prasyt grazos) alankesnis kursas skaicuoja 1:2

O ne paprasčiau nuvažiavus iš kortelės liromis nusigryninti? Aš taip darau, nebesivežu nei dolerių, nei eurų.
Atsakyti
QUOTE(Dikė @ 2014 05 05, 15:35)
Iš tikrųjų įdomu kaip ten su tuo oru ir lietum, bet jau ryt patys pamatysim  rolleyes.gif  Tikiuosi nesušalsim  biggrin.gif

buvom ana savaite prie kemero( tekirove) pavesyje +20 ant saules +30, jei rodo kad lis, tai kalnuose lietaus debesys, prie plauziu saule sviecia, nakti nebent nulyja smile.gif nesukite galvos del oru smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 05, 13:53)
O ne paprasčiau nuvažiavus iš kortelės liromis nusigryninti? Aš taip darau, nebesivežu nei dolerių, nei eurų.


šiek tiek grynų patariu vežtis.. man Stambule buvo toks bajeris, kai atskridau, turėjau grynais tik su 50 eur, kitus norėjau bankomate nusiimti, tai pirmas bankomatas parašė, kad operaciją atlikti nepavyko, o sekantis bankomatas parašė, kad nepakanka likučio smile.gif paskui pasirodė, kad pirmu atveju už tai, kad kišau kortelę užskaitė, kad tipo nusiėmiau ir užšaldė pinigus.. gerai, kad turėjau draugų stambule, nes būčiau likusi be babkių doh.gif o užšaldyti pinigai buvo "atšildyti" po mėnesio kai visos transakcijos suvaikščiojo smile.gif taip kad kažkiek grynų dėl šventos ramybės reikia turėti, maža ką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 05 gegužės 2014 - 14:25
Sveikos, man jau visai galva susisuko. Nebezinau nei koki viesbuti rinktis nei i koki regiona vaziuot doh.gif . Ka jus mergytes patartumet kad butu grazu zaluma , jura ( bent jau biski smelio) kad tiktu su vaikais. Vienam 10 metu kitai 2,5 metu
Atsakyti
QUOTE(mamullia @ 2014 05 05, 15:55)
buvom ana savaite prie kemero( tekirove) pavesyje +20 ant saules +30, jei rodo kad lis, tai kalnuose lietaus debesys, prie plauziu saule sviecia, nakti nebent nulyja smile.gif nesukite galvos del oru smile.gif


o jej kaip paguodėt thumbup.gif , nes jau nuotaika visai suprastėjus buvo, gismeteo beveik visa savaite lietų rodo....
Atsakyti
QUOTE(*DJD* @ 2014 05 05, 15:53)
Sveikos, man jau visai galva susisuko. Nebezinau nei koki viesbuti rinktis nei i koki regiona vaziuot  doh.gif . Ka jus mergytes patartumet kad butu grazu  zaluma , jura ( bent jau biski smelio)  kad tiktu su vaikais. Vienam 10 metu kitai 2,5 metu

Esmine info - kada planuojat vaziuot?
Atsakyti
kiek lyra musu pinigais?
Atsakyti