Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

Aciu Gorada uz idomu pasakojima 4u.gif

Mes tai pasimokem ir niekad nevaziuojam atostogaut anksciau geguzes 20 dienos, ir vanduo nebuna siltas ir orai permainingi, Ispanijoj pries 2 metus visa savaite su megztiniais pravaiksciojom ir net nenusimaudem doh.gif Karscio virs 30 as aisku irgi nemegstu, bet taip noretusi kad ir megstuko neprireiktu ax.gif todel dabar vaziuojam geguzes gale birzelio pradzioj arba jau rugsejo antroj pusei, buna tobulas oras thumbup.gif
Atsakyti
Rugsėjo antra pusė wub.gif wub.gif wub.gif
man šis laikotarpis pats pačiausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IZABELĖ.. @ 2014 05 02, 21:29)
Oj kaip laukiuuuuu blush2.gif  Pirmadienio nakti ir mūsų šeima kels sparnus i Turkija. rolleyes.gif

Amara club marine wub.gif

Izabele, labai lauksiu atsiliepimu is sio viesbucio. Mes ten vaziuojam birzelio gale.smile.gif
Atsakyti
nu jo yr.no nelaibai kokias oru prognozes rodo... tikiuosi kad greit ateis ilga silta vasara ten :-)
Atsakyti
Dar negavau informacijos, bet gal jus pasakysit kada buna skrydziai su small planet? Mes skrendam geguzes 24, bet turbut ju skrydziai buna panasiu laiku?
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 04, 22:50)
Dar negavau informacijos, bet gal jus pasakysit kada buna skrydziai su small planet? Mes skrendam geguzes 24, bet turbut ju skrydziai buna panasiu laiku?

Buna ir rytiniai ir dieniniai (musu bus 13 val.)
Atsakyti
susisiekite su agente, dokumentus jau senokai turejo atsiusti, juk sumoki likusia dali pinigeliu ir iskart atsiuncia, o sumoketi reikia 3/4 savaites iki keliones 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką:

ar teko pirkti Vilniaus oro uoste parkingą mašiniukui?
Ar būna nuolaidų, t.y. ar verta dar lukterėti, ar kainos labai nesikeičia? Man skrydis rugsėjį.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 04, 21:50)
Dar negavau informacijos, bet gal jus pasakysit kada buna skrydziai su small planet? Mes skrendam geguzes 24, bet turbut ju skrydziai buna panasiu laiku?

mes skrisim gegužės 16, tai skrydis bus apie 17val.

QUOTE(Zylute1 @ 2014 05 05, 08:10)
Turiu klausimuką:

ar teko pirkti Vilniaus oro uoste parkingą mašiniukui?
Ar būna nuolaidų, t.y. ar verta dar lukterėti, ar kainos labai nesikeičia? Man skrydis rugsėjį.
4u.gif

pirksiu per agentūrą, 10 dienų sukainuos 100-150lt
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 04, 22:50)
Dar negavau informacijos, bet gal jus pasakysit kada buna skrydziai su small planet? Mes skrendam geguzes 24, bet turbut ju skrydziai buna panasiu laiku?

Aš tai Novaturo puslapyje pasižiūriu, yra ir bendra info apie skrydžius pagal miestą, į kurį skrendama, o galima ir konkrečiai savo pasižiūrėt, pagal rezervacijos numerį. Kol kas planuojama kilti 6 val., man patinka thumbup.gif , tokiu laiku tik į komandiruotes nemėgstu skrist biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuri plauke is Bodrumo i Kos sala , idomu kiek laiko trunka kelione ir kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 05, 08:50)
Aš tai Novaturo puslapyje pasižiūriu, yra ir bendra info apie skrydžius pagal miestą, į kurį skrendama, o galima ir konkrečiai savo pasižiūrėt, pagal rezervacijos numerį. Kol kas planuojama kilti 6 val., man patinka thumbup.gif , tokiu laiku tik į komandiruotes nemėgstu skrist biggrin.gif


aš kaip tik dievinu komandiruočių skrydžius anksti, nes važiuojam iš kauno su taksi ir už tai apmokama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kissia: 05 gegužės 2014 - 10:14