Įkraunama...
Įkraunama...

Turkija

O kokią valiutą geriau vežtis? Eurus ar dolerius? Ar nėra skirtumo? smile.gif
Mes antradienį skrendam bigsmile.gif
Atsakyti
as tai vesiuos doleriais ir turbut kazkokia dali lyrom gal (tipsams).
O mes vaziuojam su mazaja geguzes 9d. 10 dienu i EFTALIA SPLASH RESORT- naujas viesbutis netoli Alanijos.
Jau laukiu nesulaukiu...
Atsakyti
QUOTE(kissia @ 2014 05 02, 22:18)
Graikijoje visai neverta valgyti viesbutyje visa laika, na cia skonio reikalas, graikai svetingi zmones ir vakarais geriau eiti i tavernas, sudalyvauti ju sventese ir ne tose, kur specialiai turistams organizuojamos. O italijoje apie jus is viso niekas nesokines kaip Turkijoje, turite dziaugtis uz garbe buti Italijoje:) toks ispudis susidaro.. Siaip komfortas sakyciau kai pervarge nuo darbu, vyresnio amziaus ar su mazais vaikais na ir nuo salies priklauso aisku.. As gal turkijos kurorte labai prasto viesbucio neimciau, nors stambule beveik centre gyvenau puikiame 2* viesbutyje:)

Mes Kretoje gyvenome ultra puikiame viesbutyje, nesisikundziu. Buvom, inoma, ir mieste, po ji palakstem, smagu, bet labai smagu buvo ir viesbutyje vakaroti su nuostabiu vaizdu i jura smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, mes irgi zadam varyt i turkija geguzes 27 . Du suauge ir du vaikai. Gal esat kas buve viešbutyje Grand Yazici Mares ? Butu idomu atsiliepimai 4u.gif
dabar kiek paskaiciau tai supratau , kad cia Dolphin Park and Spa viesbutis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *DJD*: 02 gegužės 2014 - 23:37
Labas rytas
Dar norejau pasiteirauti gal esat buve kas Gran prestige hoteli ? Antalija . Renkames is dvieju ir nz kuris geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 02, 07:14)
Aš tai grįžtu ne su pliusu, o su minusu, kas šiek tiek stebina, nes valgau nesivaržydama, skanu man labai ir saldėsiai, ir vaisiai, ir mėsytė, viskas žodžiu biggrin.gif
Kita vertus - dažniausiai pusę dienos pravaikštom, vėlyvoj popietėj tik nusėdam pliaže, bet ir tada daug plaukioju, tai matyt susidegina visos kalorijos smile.gif
Et, dar penkios savaitės, o aš jau nekantrauju... rolleyes.gif


Miaska, tu seifa imsi ? bigsmile.gif

Mane posirodo vezasi turkijon spali biggrin.gif pirma uzsake, net nesake koks hotelis doh.gif. Ir dar 10 naktu.
5 kg garantuoti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2014 05 03, 21:38)
Miaska, tu seifa imsi ?  bigsmile.gif 

Niekad neimu, neimsiu ir dabar, kompo neimu, realiai tik dokai ir pinigai, nu bet kai niekad niekas nedingo, tai kažkaip... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2014 05 03, 21:46)
Niekad neimu, neimsiu ir dabar, kompo neimu, realiai tik dokai ir pinigai, nu bet kai niekad niekas nedingo, tai kažkaip... biggrin.gif


Aš per visas keliones dokumentus ir tai ką noriu paslėpti, palieku lagamine, kurį užrakinu koduota spyna. Kol kas niekada niekas nebuvo "įsilaužęs" ax.gif
Atsakyti
Laba, noriu klaust apie Stambulą ax.gif Kaip ten su valiuta, ar doleris toks pat einamas, kaip ir kurortinėse zonose, ar vis tik reikia lyrų?
Atsakyti
Tai taip niekas nieko neparadys apie mano minetus viesbutukus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(*DJD* @ 2014 05 04, 11:30)
Tai taip niekas nieko neparadys apie mano minetus viesbutukus sad.gif

Matyt niekas nebuvo is cia esanciu mirksiukas.gif Bet gi paziurekite atsiliepimus tripadvisor, holydaycheck ir pan., kas bus pilna atsiliepimu, ir reitingai gana tikslus. Jau tikrai neverta laukti kol cia kas nors parasys jei norite pasirinkti viesbuti 4u.gif
Atsakyti
na, vakar grįžome iš savo atostogų savaitės Turkijoje. Važiavom su go planet, kuponai pirkti per grupinis.lt

Na jausmai mano dvejopi. Gilų įspūdį paliko viešbučių prabanga ir už tvoros stūksantys lūšnynai. Buvome netoli Alanijos, teko truputį nosį įkišti į šį miestą.
Gyvenom Vikingen infinity viešbutyje. Norėjome pasyvaus bambos šildymo saulėje, tai pasirinktas viešbutis tam puikiai tiko smile.gif Jis atokiau nuo miesto, nepaisant to kursuoja busikai ir bet kada gali nuvykti į Alaniją. Teritorija viešbučio didelė, pats viešbutis erdvus, tik klaikiai painus: iš viršaus žiūrint jis pasagos formos, t.y. du korpusai, daugybė liftų ir vienodai atrodančių koridorių, juokiamės, kad atrodo, kad kol lipi laiptais kažkas apsuka tą viešbutį biggrin.gif nes esi įsitikinęs, kad išlysi vienoj vietoj, o pasirodo nifiga biggrin.gif
viešbutis įrengtas gan prabangiai, sužavėjo, kad einant pro tualetus - jie iš tolo kvepia smile.gif gaila, kad man jūroj vanduo kiek per šaltas buvo. iš tiesų leidau laiką skaitydama knygas, lesdama jų desertukus ir vis keisdama dislokacijos vietą: loby baras, terasos baras, baltasis baras ar bariukai prie jūros lotuliukas.gif norėdamas tikrai rasi prie ko prisikabinti, žmonių daug, tai viskas dūzgia kaip avilys. Atėjus pietų ar vakarienės gali ne iš karto rasti laisvą stalelį, bet mes gražiai bendravom su viena padavėja, tai ji mus pamačius jau iš tolo modavo apie laisvą staliuką. Vėliau jau net neklausus nešdavo mūsų kompanijai kam raudono kam balto vyno smile.gif Taip kad nei karto ir nesukome ratų su maisto lėkštėmis. Maistas man labai patiko, tikrai įvairus, kiekvienas ras kažką kas jam tinkama. Patiko kepintų/troškintų daržovių įvairovė, jų šviežiai kepama duonelė, blyneliai pusrytukui.... oi vardinčiau ir vardinčiau smile.gif iš tiesų mūsų planas puikiai pavyko: atitrūkti nuo namų ir kuriam laikui negalvoti apie darbus. Čia didžiausias rūpestis, kaip nepramiegoti pietukų biggrin.gif kelis vakarus maloniai praleidom su kitais lietuviais, atskridusiais tuo pat reisu, vakarais lysdavom į loby ir degustuodavom gėrimus smile.gif
Kaip jau anksčiau rašiau viešbutį nuo jūros skiria 6 juostų gatvė, bet ji visai netrugdė, net juokinga buvo kai laikas nuo laiko kokį mandrą papypenimą išgirsdavai.
jeigu būčiau norėjusi ne tik bambą šildyti, tai gal kiek liūdna būtų, kad nuo viešbučio pasivaikščioti gali nebent palei tą pačią "autostradą", 15min pėsčiomis iki turgelio kažkokio. Iki Alanijos kaip minėjau jau reikia pavažiuoti.
Patiko personalo gausa, nors vakarais prie bariukų ir susidarydavo eilutės.
Vėlgi - kaip pažiūrėsi, jei labai norėsi - rasi prie ko prisikabinti, bet jei esi "easy going" išnaudosi laiką eilėje prie baro maloniam bendravimui, teko pasikalbėti ir su ukrainiečiu apie jų šalį, ir su vokiečiais.
Kas norėjo buvo renkamos grupelės tai aerobikai, tai vandens pratimam kažkokiem, nelabai domėjausi - negaliu pasakyti, bet girdėjau kitų nusiskundimus, kad silpnokai.
Iš tiesų žmonės malonūs, aš žiūrėdavau į tuos virtuvės darbuotojus su dideliu klaustuku kaip jiem tai pavyksta: kepti tūkstantajį kiaušinį šią savaitę, užiančioj aplinkoj ir sugebėti šypsotis žmonėms, jei kažkas laukia - iš kart įdėt tą kiaušinį ne į padėklą tam skirtą bet į lėkštę. Ir viskas su šypsena. Mes žiūrėjom kaip ta mūsų padavėja sukasi: prieš aštuonias ryte jau salėj, tada pusryčiai-pietūs-vakarienė, ir po 24val ji vis dar toj pat salėj sukiojasi, tai čia kelių valandų darbo diena? kažkaip gal pamainom dirba. Nors visą savaitę matėm ją kasdien. Kažkaip pagalvojau, kad superinis tas mano darbas ofise iki pusės penkių.
Galvoju ką čia dar papasakoti, turbūt atrodys k,laikus minčių kratinys :)bet va ką atgaminu ir pasakoju. Labai tingu fotiko nuotraukas krauti, vėliau pasidalinti galėsiu.
go planet - kaip organizatoriui priekaištų irgi neturiu. skrydis aišku mažu lėktuvėliu, gavom po karštą sumuštinį, vynelio, kavos. mergaitės tikrai atidžiai visus keleivius sekiojo ir lydėjo tiek atvykusius oro uoste tiek jau išvykstant. papasakojo kur geriau apsipirkti, kur geriau pinigus keisti. važiavom į ekskursiją į Alanijos miestą, tai va šitoj vietoj gal silpnokai pasirodė, truputį kažką iš istorijos papasakojo, bet daugiau buvo kad va pasifotkinat ir važiuojam. važiavom iki pilies griuvėsių ir į terasas. papietavom mieste, gavom laisvo laiko.
žadėjo nevežti į jokius odos fabrikus, bet kadangi ekskursijos dieną lijo kaip is kibiro, anksti ryte nuvaziavom į vieną odos pardę. aš kai iš vis esu prieš odos gaminius, tai nosies nekišau, luktelėjau, žadėjo dar į tekstilę užvešti, bet kadangi oras išsigiedrino ten nebevažiavom. atsiprašinėjo dėl tos odos parduotuvės, na aš nemačiau tragedijos, buvo kas kažką nusipirko, o mes pralaukėm lietų smile.gif

labai patiko saldumynai, pyragėliai sausaineliai smile.gif per tą savaitę + keli kg. nesakysiu keli biggrin.gif šiandien jau pusrytukam grikiai buvo biggrin.gif

apibendrinant: man, po sunkaus psichologinio laiko darbe reikėjo tokios savaitės, kur nereikia rūpintis niekuo, tik mėgautis saulute, knyga, skaniais gėrimais ir valgiais. tą ir gavau smile.gif dabar jau pailsėjusi rinkčiausi viešbutį kažkur mieste, kad galėčiau sau po miesto kavinūškes vaikščioti smile.gif

tiesa dėl gėrimų... tiem, kas nespjauna į alkoholį - buvo negeriamų gėrimų dėl sintetinių priedų, nors alus, vynas ir mochito netgi labai vartotini smile.gif va tiem, kas visiškai alkoholio nevartoja, vanduo kava ir arbata, nes sultys tik prie pusryčių ir už papildomą kainą, o baruose visur tie sintetiniai gėrimukai.

labai saugojausi saulės, nes ji tokia "piktoka" tepiausi stipriausią apsaugoskremą ir vistiek jaučiau kaip kabina. Aišku įdegiau, kaip be to, tik man baisu buvo kaip žmonės pirmą dieną atvarę visą dieną ant saulės ir jau link savaitės vidurio raudoni ir skaudami kaip vėžiai. Juk skaudės visus šonus, tada nafig nusilups... nu, kiekvienam savas poilsis. Aš grįžau be tokio štampuko smile.gif

manau rudeniop vėl pasidairysiu kokios nebrangios kelionės smile.gif
dabar priminsiu mokėjau 1400lt žmogui už savaičikę poilsio. papildomai pinigų išleidom nedaug, daugiausia lauktuvėm smile.gif
Papildyta:
nesuprantu kame reikalas, išliejau įspūdžius ilgiausioj istorijoj, pastrigo internetas ir temoje savo posto nematau mad.gif
Atsakyti