Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Mano močiutė buvo warm spring, garantuotai, kaip Erszebeth. Ir dar plius ji buvo savo laiku stiliaus ikona. Spalvoms jautri nerealiai, ir dirbo tokioj srity. Tai į senatvę kažkokia kaštonine dažė, mada nemada, bet jai tiko. Spalviškai.

Bet ar braitui, tai nežinau...
Atsakyti
žinau vieną panelę, pavasarinę, tik nenustatau kuris tiksliai pavasaris. Tai jai tinka natūraliai ryškiai ruda ir ryški ugnies spalva nerealiai. Bet mačiau nusidažius ta tokia ruda į vyno spalva, į violetinę, man negražu buvo, sendino.
Atsakyti
buvau tokia isdaziusi. SA per ryski tokia spalva.
Atsakyti
O aplamai tai mes čia sausai kalbam biggrin.gif Tie dažai ant galvos gali atrodyt visaip skirtingai, ant šviesių plaukų vienai, ant tamsių kitaip, dar priklausomai nuo išlaikymo. Ruda, kuri tinka arba ne, irgi yra skirtinga, tų rudų gi milijardas išvis.
Užtai pezam beleką biggrin.gif
Atsakyti
nu bet skiriasi gryna ruda nuo rudos su violetine, net ir žodiniam aprašyme biggrin.gif
Atsakyti
Aš tai nežinau ar ten su violetine g.gif , mahagoni kiek pamenu turi savo skaičiuką, kaip tarkim ir varis.
šiaip raudonmedis kaip ir šiltas... nus tai ir plaukai kaip ir šilti turėtų būt... bet mano veidas toks ružavas palieka, kaip paršelio doh.gif
user posted image

Papildyta:
va kaip durys, tokia spalva žymima mahagoni, tik aišku nebutinai vien tik ta spalva, jai antras skaičiukas šaltas, tai be abejo daug šaltesnis variantas bus.
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 06 11, 14:10)
nu bet skiriasi gryna ruda nuo rudos su violetine, net ir žodiniam aprašyme biggrin.gif

Man rudos labiausiai suprantamos, kai žymima maisto produktais biggrin.gif Arba kokiais kitais atpažįstamais daiktais.
Man, tarkim, tinka tokia, kaip juodos duonos arba medžio kamieno, bet jau čia kaip kokio medžio, medžiai skiriasi biggrin.gif O tokia, kaip nestiprios juodos arbatos, netinka visai. Rūbus turiu omeny.
Močiutei, warm springui, tiko tokia, kaip kaštonas.

O ta mahagoni - apie kokią čia kalba, su kuo paygint? Kaštonas gerai ar ne?
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 06 11, 19:17)
Man rudos labiausiai suprantamos, kai žymima maisto produktais biggrin.gif Arba kokiais kitais atpažįstamais daiktais.
Man, tarkim, tinka tokia, kaip juodos duonos arba medžio kamieno, bet jau čia kaip kokio medžio, medžiai skiriasi biggrin.gif O tokia, kaip nestiprios juodos arbatos, netinka visai.  Rūbus turiu omeny.
Močiutei, warm springui, tiko tokia, kaip kaštonas.

O ta mahagoni - apie kokią čia kalba, su kuo paygint? Kaštonas gerai ar ne?


mahagoni panasi i kastona, kaip pvz idedu plauku dazus.

1 spalva kastonas ( auksas+ raudomnedis)
2 spalva siltas mahagonas ( raudonmedis+auksas)
user posted image
user posted image

maciau mahagony buna ir violetinio atspalvio, bet tada parasytas skaiciukas 2 smile.gif
Papildyta:
tapau mahagonu smile.gif) kaip Jums si spalva ? Galvoju nieko, neutraliai atrodo, bet kitu akimis labiau pasitikiu lotuliukas.gif

p.s. mahagonas tai ruda su rausvu (raudonu) atspalviu.
idejau foto be makiazo, kad objektyviau butu:)
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 11 birželio 2014 - 18:45
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 06 11, 19:42)
1 spalva kastonas ( auksas+ raudomnedis)
2 spalva siltas mahagonas ( raudonmedis+auksas)

Tyčiojasi, zaraza blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 06 11, 21:43)
Tyčiojasi, zaraza blink.gif  lotuliukas.gif


ne biggrin.gif nesitycioju. Tiesiog, pirma spalva po kalbelio tai spalva, kurios yra daugiau plauku dazose, o antros spalvos minimaliai. Bijau uzeit uz savo spalvinio tipo ribu ir sugadinti harmonija:)
Atsakyti
...jai kalbant apie spalvinį tipą, tai mahagony - prie BS netinkančių spalvų yra, ji yra per daug muted... va pas deepus visokių jos atmainų yra, pas WA... na ir iš puse bėdos WS.
...ir šiaip BS ruda su raudona schmoll.gif , BS ruda yra su golden atspalviu, ir nesvarbu rūbuose ar plaukuose. Jai jau norisi kažkokios ten nenatūralios plaukų spalvos, tai brightams reikėtų imt visokias vynines ar vyšnines, t.y. raudonos variantus... galim raudona+juoda, galim visai raudona, bet tik ne raudona+ruda.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 06 12, 09:42)
...jai kalbant apie spalvinį tipą, tai mahagony - prie BS netinkančių spalvų yra, ji yra per daug muted...

Ale kita vertus, rask tu plaukus ne muted! biggrin.gif Visi plaukai muted, ir akys muted. Tfū blyn, visi žmonės muted, tik tie iš japonų multikų ne biggrin.gif
Atsakyti