Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 13:28)


Man tai čia vasara, kokia cool summer, su per oranžiniai nuspalvintais skruostais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 05 02, 20:40)
o su tais  2%  per kiek tonu tau pasviesindavo ir kiek min laikydavo?

Iki visiško blondo, ta prasme spalvą nuėmė visai. O ką aš žinau natūralus gal 4-to Nr buvo g.gif . Laikė labai ilgai, valandą tikrai, bet labai daug pritepė, ir vis eigoje dar tepė to spalvos nuėmėjo (mėlyni milteliai). Ir be kepurytės, sakė reik oro kad gautų... tai išdžiūna, vėl užtepa, vėl išdžiūna. Paskui su dažais dar dažė, tik jau nežinau kokį ten stiprumą ėmė.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif zinot, suvokiau kad neturiu ka apsirengt. verysad.gif
Bet cia ne ta prasme kad pilna spinta rubu, o ta kad realiai neturiu nieko ant virsaus pavasario vasaros sezonui, isskyrus kardiganus ir viena dzemperiuka. Tol, kol galiu vilketi paltuka, problemu nera, kai visai atsyla ir galima lauke vaiksciot su trumpom rankovem irgi problemu nera, bet va tokiam tarpiniam sezonui reiketu arba plosciuko arba svarkelio, kuriu as neturiu ir niekaip nepavyksta nusipirkt. Apejau ne viena parduotuve, taciau pasirinkimo labai mazai, jau net ir lapatynu ne viena apejau. Dazniausia problema kad dauguma modeliu netinka mano figurai, bet dar ir tai kad labai mazai vasarisku spalvu - jeigu sviesiai rusva tai butinai silta, saltu kazkaip sunku rast, juodos ir visokiu ryskiu nenoriu, pilku nematau, tamsiai melyna but gerai bet pas mane ir taip jau viskas baigia pasidaryt melyna nuo galvos iki koju. blush2.gif O gal nebijot ryskiu spavu? Nu ne braitiniu, bet is vasaros paletes kokia zalia, avietine, rozine? Bet ar neislys per gerkle man po sezono tas ryskus plosciukas? g.gif
O del tikimo figurai, nesuprantu kodel taip yra, bet kiek matuojuosi parduotuvese tai faktiskai visi modeliai jeigu dydis tinka tai neuzsisega per krutine, o didesnis dydis uzsisega bet tuomet kabo peciai, ilgos rankoves ir apskritai kaip i maisa ilindus. O lapatynuose radau ne viena modeli kurio dydis ir per krutine gerai ir is peciu gerai, bet daznai budavo kad netinka ten del spalvos mano spalviniam tipui ar kazko kito. Tai va man klausimas kodel taip yra skirtingai, ar pas mus i parduotuves realiai kitokius modelius veza ar cia tik as taip uztaikiau? g.gif
Zodziu pasiguodziau... blush2.gif

inc, ploja.gif kaip tavo egzai?

QUOTE(prek @ 2014 04 28, 13:44)
O kas ir kur Vilniuje nustatinėja?

Nustatineja Sigijola, bet as is SM turbut greit gausiu bana, nes ta firma sioj temoj gal jau koki 5 karta miniu biggrin.gif

QUOTE(prek @ 2014 04 30, 21:21)
Kodėl dažus renkatės parduotuvinius,  o ne profesionalius?

Galbut todel kad as ir pati sioje srityje ne profesionale, o megeja. ax.gif
Esu bandzius su kirpykliniais ten pirktis atskirai tuos oksidantus, tai viena karta pavyko, o kita karta perkant tuos pacius dazus ta pati pardaveja vietoj 3 procentu, idejo 6 procentu, tai is pradziu nesupratau ko jie man nudaze kazkaip geltonai ir galva griauze bei smirdejo... doh.gif suvokiau tik kai pakuote idemiai apziurejau. blush2.gif Paskui ilgai ir nuobodziai laukiau kol jie man ataugs, daugiau nesiterlioju.

QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 13:43)
Man reik link tokių variantų:
...sakai padarytų biggrin.gif ?

O ko ne, ji gi kaip ne kaip visaziste. biggrin.gif Tik del visa ko patarciau atsispausdint nuotrauka ir parodyt nusinesus kad zinotu apie ka eina kalba.

QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 14:28)
... kažin jai jau buvau ryža, gal bandyt su hna dažytis... ibo bijau aš dažų g.gif
...beja Hiver, patiko man tie loreal dažai - nesmirda, tepas maloniai, spalvos gražios  thumbup.gif , tik kaina aukštoka... plius kiekis jų didelis, o man labai mažai reikia.


chna labai sveika plaukams, ir jeigu jauti kad tiktu atspalvis, bei nebijai siek tiek terliones tai kodel gi ir ne, plaukai tik padekotu. thumbup.gif Tik del zilu sruogu kazin kaip nudazo? g.gif As kazkada daziau labai seniai su ta gryna chna tai man smarkiai netiko, doh.gif biggrin.gif tuomet dar nezinojau kad ja reikia maisyt su basma. blush2.gif

As tai juos per kokius tris, keturis kartus naudoju, turiu dabar dvi spalvas, viena naudoju saknims kita galams. O perku tai tik kai buna akcijos, bent 30 proc. nuolaida, o jos buna daznai tai Drogas tai Maximoj, pakaitom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 21 gegužės 2014 - 11:12
hi.gif

o aš noriu balto ploščiuko, pas mane, Hiver, ta pati bėda, kai vėsiau, neturiu ką užsimest. Balto, su juodom sagom.

Nors balta spalva dark winter nelabai, ane? ax.gif
Atsakyti
Hiver, aš jau beveik laisva mirksiukas.gif Darbą baigiamąjį atidaviau aną pirmadienį, tai dabar paipaliojuos, namus kuopiu ir bandau atidirbt ko per tą laiką nepadariau. Šiandien dar šiltnamį užsisodinau beveik visą biggrin.gif

Na o vakar ėjau sijonų ieškot pirkt lotuliukas.gif Mat pasirašiau su draugėm akcijoje "mėnuo be kelių", tai trūkumas baisinis ax.gif Du sijonus nusipirkau ir dar trečią norėjau, bet baltas , tai trypčiojau trypčiojau ir palikau kabėt. Nors šiandien labai noriu grįžt ir nusipirkt, nes prie mėlynos (o jos pas mane marios dabar) būtų visai smagiai smile.gif

O kas dėl plosčiukų, tai aš užsimetimui turiu megztukų medvilninių susagstomų, medvilninių tokių kaip švarkelių, bet labiau striukelės (tokie safari ar karinio stiliaus) ir plosčių išsitraukiau. Tik maniškis kiek storokas dabartiniam orui , tai irgi norėčiau kito. Pernai pilkai smėlinį vieną matavausi ir sakiau tokio šiemet paieškot reikės
Atsakyti
QUOTE(pear @ 2014 05 21, 12:30)
hi.gif

o aš noriu balto ploščiuko, pas mane, Hiver, ta pati bėda, kai vėsiau, neturiu ką užsimest. Balto, su juodom sagom.

Nors balta spalva dark winter nelabai, ane?  ax.gif


Bet tai problema is tikruju, pas mane isvis dar vasara tokia stiliu makaliose, doh.gif saltuoju sezonu viskas paprasciau.

Balta siaip visoms ziemoms tinka, tik dark winter juoda tinka geriau negu balta, bet balta irgi galima, ypac derinant su tamsesniais aksesuarais.
O plosciuko galima bandyt ieskot balto, o paskui juodas sagas persisiut. biggrin.gif

As Aprangoj is Broadway matavausi toki, spalva Berry Sorbet
http://www.fettebeut...sorbet.html?p=2
tik kad va modelis netiko man.
Dar buvo toks off white, vasaroms tiktu, gal ir ziemoms
http://www.fettebeut...t-offwhite.html
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 05 21, 12:44)
Hiver, aš jau beveik laisva  mirksiukas.gif Darbą baigiamąjį atidaviau aną pirmadienį, tai dabar paipaliojuos, namus kuopiu ir bandau atidirbt ko per tą laiką nepadariau. Šiandien dar šiltnamį užsisodinau beveik visą  biggrin.gif

Na o vakar ėjau sijonų ieškot pirkt  lotuliukas.gif Mat pasirašiau su draugėm akcijoje  "mėnuo be kelių", tai trūkumas baisinis  ax.gif Du sijonus nusipirkau ir dar trečią norėjau, bet baltas , tai trypčiojau trypčiojau ir palikau kabėt. Nors šiandien labai noriu grįžt ir nusipirkt, nes prie mėlynos (o jos pas mane marios dabar) būtų visai smagiai  smile.gif

O kas dėl plosčiukų, tai aš užsimetimui turiu megztukų medvilninių susagstomų, medvilninių tokių kaip švarkelių, bet labiau striukelės (tokie safari ar karinio stiliaus) ir plosčių išsitraukiau. Tik maniškis kiek storokas dabartiniam orui , tai irgi norėčiau kito. Pernai pilkai smėlinį vieną matavausi ir sakiau tokio šiemet paieškot reikės

Smagu smile.gif o kada bus viskas baigta?

Nu dark autumn balta gal nelabai, bet tiek gerai kad ne prie veido, o gal ji galima kaip nors nudazyt? Pavyzdziui kokioj kavoj ar juodoj arbatoj isskalbt? biggrin.gif
Megstuku ir as turiu, bet va per tas vejuotas lietingas vasaros dienas man per juos perpucia. unsure.gif
Jo pilkai smelinis geras daiktas. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 05 21, 13:23)
Bet tai problema is tikruju, pas mane isvis dar vasara tokia stiliu makaliose, doh.gif  saltuoju sezonu viskas paprasciau.



Nu dark autumn balta gal nelabai, bet tiek gerai kad ne prie veido, o gal ji galima kaip nors nudazyt? Pavyzdziui kokioj kavoj ar juodoj arbatoj isskalbt? biggrin.gif

Man irgi tas pats, nors tai nelogiška. Vasarą gi mažiau rūbų naudoji, tai mažiau gi lengviau suderint, negu daugiau!

Išvis, kai keičiasi sezonai, aš kiekvieną kartą įpuolu į paniką. gal dėl to, kad dabar darbais užsivertus, ir negaliu padaryt inventorizacijos, gal ką rasčiau biggrin.gif




Jo biggrin.gif Nusipirkai poką Jacobs ir sukišai ploščių biggrin.gif
O iš tikro, kas būtų? biggrin.gif

Aš kartą pirktiniais dažais dažiau švarką, Nes skuduryne buvau pirkus idealiai man tinkančio pasiuvimo, bet klaikiai ružavos spalvos. Dažiau tamsiai mėlynai.
Gavosi... Gavosi kažkas tokio tragiško, kad išmetant nė ranka nesudrebėjo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 05 21, 13:23)

Dar buvo toks off white, vasaroms tiktu, gal ir ziemoms
http://www.fettebeut...t-offwhite.html


man bišk ilgėlėsnio reikėtų, kažko tokio:

user posted image

kur rast?
Atsakyti
Aš kaip prijaučianti metalistams visada kai neaišku šilta ar šalta odinius rūbus renkuos. Labai man patinka, ir tinka Klaipėdos orams: jai vėjuota - neprapučia, jai lyja - nepralyja... n kartų įsitikinau, kad nieko geriau nėra. Aišku su spalvom ne kas - dažniausiai juoda. Seniau turėjau siuvėją, ir pas ją siūdavausi... dabar kartais lapatyne nušaunu,iš parduotuvės naujų rūbų pirkus nesu.

... esu su gryna chna dažius plaukus, nepatiko rezultatas, nes tokia purvina ryža gaunas, rudenėliams, ir tai tik warmams, nelabai man... bet yra dabar gatavų sumaišytų su basma, ciberžolėm ir dar kažkokiom žolėm. Gaunasi visada šiltos rudos spalvos, šalta irgi yra kažkokia, bet reik siųstis jau tą, ir man jin nenudažė žilų, mėginau.

PAS MANE SPINTA VISAI TUŠČIA IRGI biggrin.gif . Turiu pora trumparankovių, vienus džinsus, batelius... na aišku 5-kis juodus sijonus... ir 5-kis juodus maikonus, bet ne kasdienai biggrin.gif , pora juodų odinių švarkų ir vieną sportinio tipo salotinę striukę cool.gif . Tiek nusivažiavus dar nebuvau lotuliukas.gif .
Atsakyti
labuka:) norejau Jusu paklausti, kaip Jums mahagony (raudomnemis - rudas su rausvu atspalviu, bet ne raudonas) pagal spalvu derme tiktu Clear spring???

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

p.s. per diplomu iteikima norsisi idomiau atrodyt:)
Atsakyti
Kad kelmas žino. Ar ta ruda į raudonumą išvis pavasario spalva?

Nors esu girdėjus, kad būtent tokia kaštoninė tinka visiems...
Atsakyti
Man machagoni netinka... visai.
Atsakyti