Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Kodėl dažus renkatės parduotuvinius, o ne profesionalius?
QUOTE(delfiuka @ 2014 04 30, 10:57)
Tie 7 ir 5 čia tie pirmieji skaičiukai, kurie tamsumą žymi? 7 raudonos nesu mačius, kiek pamenu, beveik visi šešetu priekyje žymimi. Nebent turit galvoje kirpyklinius dažus  blush2.gif O šiaip į parduotuvinius žiūrint tai problema tokia, kad daugelis savo žymėjimą turi, dabar nudažyti Preference P37 tai rinkaus pagal tai, kad angliškam pavadine Plum parašyta  biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(prek @ 2014 04 30, 22:21)
Kodėl dažus renkatės parduotuvinius,  o ne profesionalius?

Parduotuviniai lengviau prieinami, galima iš nuotraukų numanyti rezultatą ir nereikia galvot, kiek ko ir su kuo maišyt. Profesionaliems atitinkamų žinių jau reikia.
Atsakyti
Kiek teko susidurt, logika visur ta pati: dažai + oksidantas, santykis būna nurodytas. Kokį imti oksidantą, pataria pardavėjos, dažų kažkaip ypatingai maišyt irgi nebūtina, paletėje nurodytos spalvos. 1 tamsiausia, toliau šviesėja, jei po pirmo skaičiaus nuliai, tai gryna spalva, jei kiti skaičiukai - tai spalva su atspalviais.
Aš asmeniškai matau šiuos profesionalių dažų pliusus: žinau kokio stiprumo oksidantą dedu ant nuosavų plaukų (o Jūs žinote, kokio stiprumo oksidantas tuose parduotuviniuose dažuose?), galiu susimaišyt man reikiamą dažų kiekį, o ne tą, kurį automatiškai numatė pardavėjas, kilus norui eksperimentuot ir maišyt kelias spalvas, visai nesudėtinga pasidaryt kelis lašus bandomųjų dažų ir pažiūrėt, kas gaunasi.
Čia aš taip Jus mėginu atkalbėt nuo plaukų gadinimo parduotuviniais dažais ax.gif
Beje, anksčiau irgi parduotuviniais dažiau... Kvaila buvau smile.gif
QUOTE(delfiuka @ 2014 05 01, 19:48)
Parduotuviniai lengviau prieinami, galima iš nuotraukų numanyti rezultatą ir nereikia galvot, kiek ko ir su kuo maišyt. Profesionaliems atitinkamų žinių jau reikia.

Atsakyti
Aš tai nematau jokio skirtumo dėl plaukų gadinimo profesionalūs ar "parduotuviniai". Beja savo plaukus susigadinau su būtent kirpėjoms skirtais dažais, ibo kaip tik spec. krautuvėlė buvo šalia, tai prisieksperimentavau kol plaukai nutrupėjo biggrin.gif .
Man atrodo turi būti vis vien numeracija dažų, bent europiniai, aš dabar konkrečiai nepasakysiu dažų pavadinimo, bet radau numeriuką ant dažo tiubelės.

Avietiniai esu mačius pas kažką įvardyti buvo kaip granatiniai dar, bet ne garnier... Šiaip ta avietinė turėtų turėt tokius pat antrą ir trečią numerius, tik pirmas didesnis, nes jie blukesni, t.y. šviesesni.
Atsakyti
Tfu-tfu-tfu, ekserimentuoju jau ne pirmi metai, ir sakyčiau visai sėkmingai. Ir spalvą pasidarau kokią noriu, ir uždažo visur kur reikia, ir kirpykloj gavau kaip ir komplimentą: "turbūt lengvai dažosi? (ta prasme, kad plaukai gerai priima spalvą)"
Realiai toli gražu, ir iš kirpėjos esu išėjus "šėma", nes dažai prastai uždažė. Tiesiog reikia susirast tinkamus dažus.
Dažų skirtumas visgi yra. Tas, kas "universalu", niekada neprilygs "asmeniška".

Dėl avietinės - pačius spalvočiausius mačiau čia:
http://www.beautyfor...he-lx1059_tulip
Bet va avietinės...

QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 12:54)
Aš tai nematau jokio skirtumo dėl plaukų gadinimo profesionalūs ar "parduotuviniai". Beja savo plaukus susigadinau su būtent kirpėjoms skirtais dažais, ibo kaip tik spec. krautuvėlė buvo šalia, tai prisieksperimentavau kol plaukai nutrupėjo biggrin.gif .
Man atrodo turi būti vis vien numeracija dažų, bent europiniai, aš dabar konkrečiai nepasakysiu dažų pavadinimo, bet radau numeriuką ant dažo tiubelės.

Avietiniai esu mačius pas kažką įvardyti buvo kaip granatiniai dar, bet ne garnier... Šiaip ta avietinė turėtų turėt tokius pat antrą ir trečią numerius, tik pirmas didesnis, nes jie blukesni, t.y. šviesesni.

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 28, 13:40)
bytte kaip, dar nesigundai vaziuot i Vilniu nusistatinet tipo? ax.gif  Makiaza padarytu, kaip tik i koncerta pats tas butu. rolleyes.gif  biggrin.gif

Man reik link tokių variantų:
user posted imageuser posted imageuser posted image
...sakai padarytų biggrin.gif ?


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 02 gegužės 2014 - 12:46
QUOTE(prek @ 2014 05 02, 13:20)
Tfu-tfu-tfu, ekserimentuoju jau ne pirmi metai, ir sakyčiau visai sėkmingai. Ir spalvą pasidarau kokią noriu, ir uždažo visur kur reikia, ir kirpykloj gavau kaip ir komplimentą: "turbūt lengvai dažosi? (ta prasme, kad plaukai gerai priima spalvą)"
Realiai toli gražu, ir iš kirpėjos esu išėjus "šėma", nes dažai prastai uždažė. Tiesiog reikia susirast tinkamus dažus.
Dažų skirtumas visgi yra. Tas, kas "universalu", niekada neprilygs "asmeniška".

Aš ne kirpėja, tai nežinau... bet iš esmės tie dažai visi gan agresyvūs plaukų atžvilgiu ir tas nusidažymas ne tik nuo dažų kokybės priklauso. Tarkim man kirpėja ėsdino spalvą su pačiu silpniausiu oksidatorium, tuo tarpu aš pati vis imdavau stipresnį, kad tą geltonumą išgraužt. Man kirpėja paaiškino kad imant stiprų oksidatorių geltona labai išlenda, o kad taip neįvyktų reik imti visai silpną ir ilgai bei nuobodžiai balint. Tie patys milteliai, tie patys oksidatoriai (ta prasme firma ta pati), o rezultatas visai kitas.
Tarp skirtų profesionalams ir individualiam naudojimui kokį matau skirtumą aš - individualiam naudojimui skirtoje pakuotėje viskas yra: pirštinės, buteliukas maišymui, oksidatorius, dažas, balzamas po dažymosi, o profesionaliam viska perki atskirai. Aišku jai jau dažai pastoviai, tai paprasčiau nusipirkt sau patogius priedus ir nepirkaliot permokant, bet nemanau kad oksidatorių nežinant subtilybių įsigyčiau kitokį, nei būna įprastai. Bet aš šiuo metu tik planuoju pradėt dažyt, tai tikrai nepirksiu visko. O spalvas galim maišyti tokiu pat pasisekimu tiek profesionaliam naudojimui skirtus dažus, tiek individualiam. Esu bandžius ir ne kart mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiema?
user posted image

bliamba MB sakė kad kai susibažinom aš kažkokia galim sakyt ryža buvau lotuliukas.gif (na susipažinom, kol buvau nedažyta)... kažin jai jau buvau ryža, gal bandyt su hna dažytis... ibo bijau aš dažų g.gif
...beja Hiver, patiko man tie loreal dažai - nesmirda, tepas maloniai, spalvos gražios thumbup.gif , tik kaina aukštoka... plius kiekis jų didelis, o man labai mažai reikia.
Atsakyti
greičiau kažkuris iš pavasarių? Ne itin šiltų?
QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 14:28)
Žiema?


Papildyta:
O kokio stiprumo oksidatorius būna įdėtas įprastai? Toks, kad tiktų bet kam, t.y. kad nudažytų bet kokius plaukus? Vadinasi - itin stiprus?
QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 14:02)
Tarp skirtų profesionalams ir individualiam naudojimui kokį matau skirtumą aš - individualiam naudojimui skirtoje pakuotėje viskas yra: pirštinės, buteliukas maišymui, oksidatorius, dažas, balzamas po dažymosi, o profesionaliam viska perki atskirai. Aišku jai jau dažai pastoviai, tai paprasčiau nusipirkt sau patogius priedus ir nepirkaliot permokant, bet nemanau kad oksidatorių nežinant subtilybių įsigyčiau kitokį, nei būna įprastai.

Atsakyti
Stiprų esu pirkus 9%... spalvai nuimt su mėlynais milteliais... įtariu prie superblonde dažų toks ir būna. O šiaip apie 6% dažniausiai manau pasitaiko. Pirktus bandymui seniai kažkokius Visage pasižiūrėjau rašo 6%... Tuos pačius kažkokius prof. pasižiūrėjau pasirinkimas 7,5% ir 4,5%... o man balino su 2%... taip kad... jai skaityt žmogus moki vis vien nematau skirtumo...
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 14:28)

Kad gal pavasaris greičiau, man tai pas ją undertonas koks tai persikinis smile.gif

Apie plaukų dažus ir spalvas neturiu nuomonės visai visai visai.
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 05 02, 15:04)
o man balino su 2%... taip kad... jai skaityt žmogus moki vis vien nematau skirtumo...

o su tais 2% per kiek tonu tau pasviesindavo ir kiek min laikydavo?
Atsakyti