Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 04 26, 20:45)
parnešu iš kitos temos.
Įdomu buvo  baisiai biggrin.gif
Эвелина Хромченко 20 лет назад и сейчас! Короче, всё в твоих руках!
https://fbcdn-sphoto...588850208_n.jpg



blink.gif blink.gif blink.gif Eina sau, reikia ir man į panašią pusę keistis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akoya_lt @ 2014 04 27, 16:29)
blink.gif  blink.gif  blink.gif Eina sau, reikia ir man į panašią pusę keistis  blush2.gif

Man atrodo, kad čia visi taip pagalvoja pažiūrėję biggrin.gif
Atsakyti
plauku spalvos pagal metu laikus 4u.gif
My Webpage

Raudona plaukų spalva tuo pačiu – viena sudėtingiausių, kadangi ja sunku nudažyti plaukus (pataikyti spalvą) ir ją sunku palaikyti, nes ji greičiau nei kitos išblunka.
Raudonos spalvos dažų atspalvių yra daugybė, štai keletas populiariausių:

Oranžiniai (ryžai) raudona (gintarinis kaštonas)
Rožinė
Avietinė
Skaisčiai raudona
Sodri raudona
Tamsi raudona
Granatas
Vyšninė
Raudonmedžio spalva – tamsi kaštoninė ar ruda su raudonu atspalviu
Bordo
user posted image
Koks raudonos spalvos atspalvis tiktų būtent Jums priklauso nuo natūralios Jūsų plaukų spalvos, akių spalvos, odos atspalvio, amžiaus, charakterio.
Natūraliai blondinei tiks šviesi rožinė arba oranžiniai kaštoninė plaukų spalva. Natūraliai ugniaplaukei su strazdanėlėmis tiks medaus atspalviai plaukuose. Natūraliai brunetei, tiks ryški arba tamsi ryža plaukų spalva.
Jei Jūsų akys žalios arba mėlynos su raudonais plaukais atrodysite labai efektingai ir harmoningai.
Jei Jūsų oda:

Šilto atspalvio su gelsvumu – tiks šilto atspalvio raudona, ryža. Netiks rožinė, raudonmedžio, kitos šaltos spalvos, nes atrodysite nesveikuojanti.
Šalto atspalvio – tiks rožinė, rubino, granato, raudonmedžio, prinokusios vyšnios plaukų spalvos.
Linkusi rausti – raudoni plaukai pabrėš odos raudonį, spuogelius, dėl to, jei norėsite gražiai atrodyti su raudonais plaukais, reikės kokybiškai padengti veidą (tonuoti). Jei niekaip nemaskuosite veido raudonumo, tuomet Jums netiks raudona, bordo, raudonmedžio spalva.
Šviesi oda – tiks sodri raudona, bordo, avietinė, granato plaukų spalva.
Tamsaus gymio oda – tiks sodri ryški raudona spalva, netiks ryža.
Alyvuogių atspalvio oda – netiks ryža plaukų spalva, nes plaukai įgaus žalsvą atspalvį.
Oda su strazdanomis – tiks raudoni plaukų dažai su medaus atspalviu.
Kalbant apie amžių, tai ryškios spalvos (raudona, ugninė ryža) gali pridėti Jums papildomų metelių, dėl to jos retai kada tinka moterims, kurioms virš 35-40 metų.
Pagal charakterį, kuo drąsesnė moteris, tuo ryškesnė spalva. Santūresnėms moterims geriausiai tiks raudonmedžio spalva (neryški tamsi kaštoninė ar ruda su raudonu atspalviu).
Atsakyti
raudoni plaukaipagal odą:
user posted image

...tik nereikėtų pamiršti, kad dauguma tų raudonų ne vasaroms, bet žiemoms. Vasaroms jos per ryškios. Vadinas nusidažius arba migruojat į žiemą, arba ieškot avietinės spalvos plaukams, kaip vasarų paletėje.
O va Ozbourn migravo į žiemas makiažo pagalba:
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 27, 21:19)

Jei Jūsų oda:

Šilto atspalvio su gelsvumu –
Šalto atspalvio –
Linkusi rausti –
Šviesi oda –
Tamsaus gymio oda –
Alyvuogių atspalvio oda –
Oda su strazdanomis –

A kudel jie taip idomiai surase - silto atspalvio su gelsvumu itrauke i programa o salto su gelsvumu - ne. unsure.gif O gal cia reiketu suprast kad tokia oda jie priskyre alyvuogiu atspalviui? g.gif
O salto atspalvio oda labai taip sakyciau lakoniskai apibudino, suprask kaip nori, nepriskyre jokio atspalvio... unsure.gif
Taip pat pasigedau kas tiktu siltai odai su rausvumu bei saltai su rausvumu.
Sviesi oda sviesiai irgi nelygi, buna sviesi dramblio kaulo o buna i melsvuma gi, arne? g.gif
Zodziu nezinau kam save priskirt. verysad.gif
Kazkada daziau plaukus su raudonu atspalviu, neisivaizduoju kaip ji apibudint bet man labai tiko. smile.gif As ji vadindavau minksta pienisko sokolado ruda su ruzavu atspalviu. lotuliukas.gif

QUOTE(bytte @ 2014 04 28, 09:02)
O va Ozbourn migravo į žiemas makiažo pagalba:
user posted image

Bet kaip graziai jai isryskina zalias akis ta spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 04 24, 08:15)
Aš apie prancūzes taip galvoju.
spėju, kad su prancūzėm yra taip, jog jos kaip tamsios tetos dauguma nėra light arba true, tai gali būt sau ramiai ir juodai baltos kaip mano tose fotkėse.


QUOTE(Noa @ 2014 04 24, 09:26)
Kad žinok nepasakyčiau aš, kad prancūzės būtų kokios tai išskirtinai tamsios, nors labai stebėjau biggrin.gif Man bendra masė - labai lietuviška, gal tik bruožai griežtesni.
Tokią Audrey Tautou spalvų babcę gatvėj sutikti šansas maždaug gal kaip ir pas mus...
Pažįstu vieną prancūzę, tai mano suvokimu, ji kažkokia vasara, ar tai cool, ar tai soft...

Oi sita tema man labai idomi. rolleyes.gif biggrin.gif As irgi sutikciau kad prancuziu kaip ir lietuvaiciu yra nemazai "saltaplaukiu" kaip sateniu taip ir bruneciu, bet man susidare ispudis kad tarp ju maziau melynakiu nei Lietuvoj, kazkaip atkreipiau demesi kad dominuoja rudaakes, dar ivairiu atspalviu hazel, zalios, pilkos akys... Is melynakiu Carla Bruni, Isabella Adjani...
user posted image
user posted image

Is rudaakiu
user posted image
user posted image
dabartiniu pupyciu retro ikvepeja, kazin koks jos tipas? Juoda juostele ant kaklo...
user posted image
user posted image
o cia retro hazel akiu atstove
user posted image
Kai ji vaidino Andzelika tai pastebejau kad ja daznai su visokiom dulketom alyvinem renge ir net makiaza dare. g.gif
user posted image
C. Deneuve
Kazkada kazkur girdejau pamastyma kad sviesus plaukai ir rudos akys yra labai prancuziska, matyt kalbeta apie to periodo nenaturalias blondines?
user posted image
cia turbut vienintele nuotrauka kur ji su kirpciukais, visur kitur be ju, Beje, idomu kodel prancuzes taip megsta kirpciukus, cia gal del kokiu nors joms budingu veido proporciju ypatumu? Ar cia tik man toks ispudis susidare?
user posted image

Papildyta:
QUOTE(delfiuka @ 2014 04 25, 20:26)
Merginos, o yra koks tinklapiukas su rekomenduojamomis plaukų spalvomis?

Tinklapiuko nezinau bet yra tokia lentele 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 28 balandžio 2014 - 10:34
QUOTE(inc @ 2014 04 23, 13:07)
Taip, man panašūs violetiniai irgi gerai visai, bet perlamutras sunkiai sunkiai prie manęs dera  biggrin.gif
Bent jau tokia panašią spalvą turiu Rimmel. Gal bandei kada? Ar panašios ieškai?

čia pilna jų apžvalga pas corallista.com

Kazkas i ta puse drinks_cheers.gif tik man reiketu sviesesnes, blizgesnes ir su vos daugiau violetiskumo. Tokia panasia tamsia matine turiu, tai labai tinka idubimui kamputyje ir raukslelei seseliuoti. smile.gif Kaip tu ja naudoji? smile.gif

QUOTE(Noa @ 2014 04 23, 14:38)
Tai aš ir sakau, nebūna gi... Plika ake matosi, kad pertamsinti.

O va dėl tų baltos ir juodos neleidimo tai aš irgi nesuprantu, ir nors šikna žemę rėžk, kodėl negalima biggrin.gif Ne nu, aš suvokiu, bet kodėl kai kam galima? 


Gal cia kaip su tuo plauku dazymu juodai, graziai atrodo tol kol neatsistoja kas nors salia naturalus, kaip sakei padielke salia originalo, biggrin.gif tai gal ir su juoda taip? Galima ir tinka, kol nera salia to kam ji geriau tinka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 04 28, 12:20)
Kazkas i ta puse drinks_cheers.gif 

Tiesa prisiminiau, kai man nustatinejo tipa tai paskui padare makiaza su violetiniais seseliais panasu i toki, biggrin.gif prisimenu jis man atrode labai ryskus o akys pasidare zalios zalios biggrin.gif


bytte kaip, dar nesigundai vaziuot i Vilniu nusistatinet tipo? ax.gif Makiaza padarytu, kaip tik i koncerta pats tas butu. rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kas ir kur Vilniuje nustatinėja?
QUOTE(Hiver @ 2014 04 28, 13:40)

bytte kaip, dar nesigundai vaziuot i Vilniu nusistatinet tipo? ax.gif 

Atsakyti
Na va, mano plaukai naujai raudoni su šiek violetinio atspalvio, veido oda daug mažiau dėmėta atrodo, prieš tai norėjosi pamaskuoti veidą, o dabar atrodo, kad tik šiek tiek atspalviuką sulygint reikia. Tik gaila, kad vis gi per tamsi spalva gavosi nei tikėjaus, visgi ne žiema, neišvežu tamsių spalvų verysad.gif Nors šiaip realiai ir spalvų pasirinkimas raudonos Lietuvoje nekoks, jei norisi šviesesnės, tai jau grynai raudona nurodyta ir neaišku, šalta ji ar šilta, o violetinio pigmento pridėta tik tamsesnėse raudonose. Raudona spalva į plaukus gerai kimba ir neturiu tokios "problemos" kaip greitai blunkanti spalva, šiek tiek gaila, nes pašviesėjusi spalva man būtų daug geriau, bet man išlieka ji daugmaž tokia pati kaip nudažius, nebent dažai jau visiškai visiškai nekokie būtų.. O avietinė plaukų spalva kokia galėtų būti? Rožinė su violetiniu atspalviu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(delfiuka @ 2014 04 29, 20:00)
Na va, mano plaukai naujai raudoni su šiek violetinio atspalvio, veido oda daug mažiau dėmėta atrodo, prieš tai norėjosi pamaskuoti veidą, o dabar atrodo, kad tik šiek tiek atspalviuką sulygint reikia. Tik gaila, kad vis gi per tamsi spalva gavosi nei tikėjaus, visgi ne žiema, neišvežu tamsių spalvų  verysad.gif Nors šiaip realiai ir spalvų pasirinkimas raudonos Lietuvoje nekoks, jei norisi šviesesnės, tai jau grynai raudona nurodyta ir neaišku, šalta ji ar šilta, o violetinio pigmento pridėta tik tamsesnėse raudonose. Raudona spalva į plaukus gerai kimba ir neturiu tokios "problemos" kaip greitai blunkanti spalva, šiek tiek gaila, nes pašviesėjusi spalva man būtų daug geriau, bet man išlieka ji daugmaž tokia pati kaip nudažius, nebent dažai jau visiškai visiškai nekokie būtų.. O avietinė plaukų spalva kokia galėtų būti? Rožinė su violetiniu atspalviu? smile.gif



pabandykit maisyti plauku dazus (pvz imti dvi skirtingas spalvas koki raudona 7 nr ir 5 nr su violetiniu atspalviu)
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 29, 23:06)
pabandykit maisyti plauku dazus (pvz imti dvi skirtingas spalvas koki raudona 7 nr ir 5 nr su violetiniu atspalviu)

Tie 7 ir 5 čia tie pirmieji skaičiukai, kurie tamsumą žymi? 7 raudonos nesu mačius, kiek pamenu, beveik visi šešetu priekyje žymimi. Nebent turit galvoje kirpyklinius dažus blush2.gif O šiaip į parduotuvinius žiūrint tai problema tokia, kad daugelis savo žymėjimą turi, dabar nudažyti Preference P37 tai rinkaus pagal tai, kad angliškam pavadine Plum parašyta biggrin.gif http://www.drogeriem...na,1038614.html Kita nuotrauka žemiau pateikta toj nuorodoj buvo ant senesnių pakuočių, bet ji ir atitinka realų rezultatą.

Atsakyti