Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

na nesiskundžiu vasaros spalvom, man tai pilka su ta uogine/avietine gražu

bet nepasakyčiau, kad tavo įvardintas derinys kuom nors prastas
user posted imageuser posted imageuser posted image
net vyriokas koks biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Nu gal tada ir nieko... Tuo pirmu pavyzdžiu remiantis biggrin.gif vasarą.

Bet pilka su dulkėta mėlyna vis viena gražiau biggrin.gif Šiuo metu.
user posted image

user posted image
Atsakyti
visiems tipams
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

cia bright spring
user posted image

user posted image

bright winter
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mute: 25 rugsėjo 2014 - 21:19
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 09 25, 19:38)
Ir vėl vasarai viskas gražiau

O man priešingai - gražiausios žiemos spalvos. Tokias ir dėvėt mėgstu. Ir įsitikinus buvau, kad tinka. Pvz. daugiausiai komplimentų esu sulaukus dėvėdama true red spalvos suknelę su juodu masyviu kaklo papuošalu. Perskaičiau temą... na kurgi man light vasarėlėi tokios spalvos, ypač, kai problemų su veido raudoniu yr. Tai dabar negaliu apsispręst džiaugiuosi ar nelabai šią temą atradus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilango @ 2014 09 26, 11:55)
O man priešingai - gražiausios žiemos spalvos. Tokias ir dėvėt mėgstu. Ir įsitikinus buvau, kad tinka. Pvz. daugiausiai komplimentų esu sulaukus dėvėdama true red spalvos suknelę su juodu masyviu kaklo papuošalu. Perskaičiau temą... na kurgi man light vasarėlėi tokios spalvos, ypač, kai problemų su veido raudoniu yr. Tai dabar negaliu apsispręst džiaugiuosi ar nelabai šią temą atradus  biggrin.gif

Nuoširdžiai patariu eit iš čia, kol neįtraukė. Nes jei bogu nebus ko apsirengt lotuliukas.gif

Jau atrodo, primiršti tą savo tipą, prisiperki kaip žmogus rūbų, tada pareini, atsisuki į rūbų spintą - ajoooofana, kokia juoda lotuliukas.gif Nu ir pradedi tada, reikia pilkos, reikia mėlynos, pasimatavau - storina, ne, tada nereikia, tai ko tada reikia, nieko nereikia, ir sėdi nepatenkinta be nieko lotuliukas.gif
Papildyta:
Man tai irgi gražiausios žiemų spalvos, nes jos turi juodą. Be kalbos biggrin.gif

O antroj vietoj - vasarų, nes jos turi tas visas sumūtintas šaltas akvarelines.

O jau tie visi šilti sezonai, tai eina jie... biggrin.gif Tik rudens nenorėčiau dar labiau, nes ryžų spalvų negaliu pakęst nuo mažens, ryža gerai tinka tik katinams biggrin.gif

O tas pavasaris tai irgi atsiprašant... Raudonos kelnės, žalia maikė, mėlyni batai. Ir kas, kad man tinka prie veido - vis viena uždarys į psichūškę, taip manau dry.gif Iš pavasario man patinka tik camel, pelės pilka, dramblio kaulas nu ir lašišinė akcentams. Nu dar kokia žolės - salotinė ir aqua, vasarai. dar tamsiai mėlyna, bet ta vienokia ar kitokia pas visus yra. Visa kita ten - blogis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 rugsėjo 2014 - 13:46
QUOTE(Noa @ 2014 09 26, 15:51)

O tas pavasaris tai irgi atsiprašant... Raudonos kelnės, žalia maikė, mėlyni batai. Ir kas, kad man tinka prie veido - vis viena uždarys į psichūškę, taip manau dry.gif  Iš pavasario man patinka tik camel, pelės pilka, dramblio kaulas nu ir lašišinė akcentams. Nu dar kokia žolės - salotinė ir aqua, vasarai. dar tamsiai mėlyna, bet ta vienokia ar kitokia pas visus yra. Visa kita ten - blogis biggrin.gif

Noa... nieka tu nesupranti apie pavasario spalvas.. taigi grazu mirksiukas.gif biggrin.gif i dar pavasaris skaitos.. nu ot doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 09 26, 15:58)
Noa... nieka tu nesupranti apie pavasario spalvas.. taigi grazu  mirksiukas.gif   biggrin.gif   i dar pavasaris skaitos.. nu  ot  doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif

Aš ne pavasaris. Aš laitas. O tai reiškia, kad iškramtyta kramtūškė apelsininė. Nes braškinė - jau vasarai lotuliukas.gif

Man patiktų toks sezonas:
Juoda
Balta
Mėlynos- žalios - violetinės - rusvos akvarelinės murzinos, bet ne biškį murzinos, o normaliai, kaip grindų skudurai bigsmile.gif

Jokių ryžų
Jokių rūžavų
Jokių raudonų kelnių.

A kažin koks čia būtų? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 rugsėjo 2014 - 15:06
Patarkit, ka light springui rengtis ziema, kai parduotuves luzta nuo tamsiu, niuriu, murzinu spalvu. Kokios tamsesnes spalvos tiktu?
Atsakyti
Tamsiai mėlyna ta tokia link teal, ne link violetinės.
Pilka, bet nelabai tamsi. Vidutinė.
Smėlio (camel).
Tamsiai teal.
Ruda, bet tokia be raudonos, kaip medžio kamienas.
Chaki.

Nu ir regis viskas biggrin.gif Šiaip paletės pirmam puslapy...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 rugsėjo 2014 - 19:34
Nu gražu negaliu nieko sakyt biggrin.gif Mano spintoj daug tokių biggrin.gif Išvis joje dominuojanti spalva visų tamsumų/šviesumų pilka.
Man tai patinka mano spalvos, tik tas bliednumas kiek sunkina reikalus. Kažkaip man orui pravėsus tai eina gan tamsios asfaltinės, jau kaip LSu būtų per tamsios. Bet aš apsimetu, kad mano akiniai padeda man viską ištempti ir nešioju. Bet gerai ir tos bliednos tik norisi galimybės paįvairuoti.

QUOTE(Noa @ 2014 09 25, 19:50)
Nu gal tada ir nieko... Tuo pirmu pavyzdžiu remiantis biggrin.gif vasarą.

Bet pilka su dulkėta mėlyna vis viena gražiau biggrin.gif Šiuo metu.
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 29 rugsėjo 2014 - 18:44
Man irgi patinka tavo spalvos biggrin.gif
Atsakyti