Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Čia - žiema? blink.gif O tai... Per kurią vietą? blink.gif O ko ne ruduo mastau.gif
Atsakyti
Sveikos merginos/moterys smile.gif
Jei nieko prieš, įsijungsiu į jūsų būrį.
Šią temą paskaitau jau gana seniai, dar net kai prisiregistravusi nebuvau, ir būtent šiai temai esu dėkinga, kad padėjo atrasti savo tipą. Nors ir anksčiau jutau, kad rengiuosi "kažkaip ne taip" biggrin.gif
Taigi, esu žiemos tipas ( tik nenusprendžiu, clear ar cool), o anksčiau rengiausi tai, kas man buvo gražu - rudens spalvomis doh.gif doh.gif doh.gif

Dabar atradau, jog labiausiai tinka šaltos spalvos - juoda, šalta rožinė, tamsiai mėlyna, šalta, kiek tamsesnė raudona...

Norėčiau patarimo - kaip sukonkretintumėte, kuo skiriasi Clear ir Cool winter? norisi į garderobą įnešti daugiau spalvų, nei tos išvardintos, bet neatrandu g.gif Bandžiau jaukintis šviesiai žydrą - nu nelimpa, nors tu ką.

Trumpai apie save - plaukai labai tamsiai rudi (natūralūs), oda LABAI šviesi, bet neturi melsvo ar rožinio atspalvio, vasarą įdegu lengvai. Akys - gana tamsios, sodrios, pilkai mėlynos spalvos.
Jei kas nepagailėsit minutėlės brūkštelėjimui - ačiū 4u.gif
Atsakyti
Jei gerai susigaudau geografijoj, nes nuo manęs tos žiemos yra toliausiai iš visų, tai Clear winter labiau akis braižo, negu Cool. Nes clear winter - pačios švariausios spalvos visoj paletėj. be to, jai vienai tobulai tinka derinys juoda/balta. Kitoms - juoda taip, balta taip, bet ne viename...

Clear winter yra su pavasario įtaka, taigi labai švari. O cool - su vasaros, taigi švarumas toks-toks, bet labai šalta. Minus dvidešimt biggrin.gif Rinkis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 24 rugsėjo 2014 - 16:29
QUOTE(Noa @ 2014 09 24, 15:19)
Čia - žiema? blink.gif O tai... Per kurią vietą? blink.gif O ko ne ruduo mastau.gif

veizolai - šalti... kontrastingi biggrin.gif , skūra irgi lyg šalta, su fuksine suknia gražiai... nu ir su tokia oranžine gražiai, bet su tokia ir Demi gražiai atrodė. Bet muted ji stabiliai... tai gali ir rudenys būt... jai akių kontrastas pridėtas, tai ir vasara... žo su monekienėm taip neaišku.
user posted imageuser posted image
user posted imageuser posted image
Papildyta:
QUOTE(Giriagiružė @ 2014 09 24, 15:59)

Norėčiau patarimo - kaip sukonkretintumėte, kuo skiriasi Clear ir Cool winter? norisi į garderobą įnešti daugiau spalvų, nei tos išvardintos, bet neatrandu  g.gif Bandžiau jaukintis šviesiai žydrą - nu nelimpa, nors tu ką.

Trumpai apie save - plaukai labai tamsiai rudi (natūralūs), oda LABAI šviesi, bet neturi melsvo ar rožinio atspalvio, vasarą įdegu lengvai. Akys - gana tamsios, sodrios, pilkai mėlynos spalvos.
Jei kas nepagailėsit minutėlės brūkštelėjimui - ačiū  4u.gif

Tarkim clear winter tinka tiek geltonas auksas, tiek baltas, o va cool jau tik balti metalai, geltoni - jas bjauroja... nu ir jai clear dar visokios salotinės ar coralinės link šaltumo tinka, tai jau cool tinka tik visai šaltos spalvos. Žo Cool Winter - pats šalčiausias tipas, net už Cool summer šaltesnis, šalčiau nėra kur tskant.
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 23, 09:33)
o dabar su casting dazysiu 513(nusiplaus).

Bus matyt smile.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 09 23, 11:46)
ka tik nusidaziau su casting 513 imeciau foto (kur su orandziniu megztuku) imeciau 613 kur su balta bliuskute, kuri geriau?
nuoroda

O kuo jums neitiko 6 kad keitet i 5?
Man geriausiai ziurisi 6 ir tie sviesus (taip, as is tu nedaugelio o gal ir viena, kuriai grazu buvo ant jusu blond) paskutinej vietoj tie tamsiausi. Ryzu net nekomentuosiu. biggrin.gif

QUOTE(Noa @ 2014 09 23, 20:30)
Tai ką daryt? Ot pirksiu juodą, ir būsiu kaip juoda skylė, ir visi sakys, ot boba, ji nieko apie savo spalvas neišmano... biggrin.gif

O tarp kitko, as si karta irgi nusiziurejau juoda paltuka, smile.gif turbut po ilgo laiko konkreciai - juoda. Ju buvo dvi spalvos, sviesiai taupinis ir juodas, to taupinio man labai buvo grazi spalva, is karto tik i ji ir teziurejau, apie juoda net minciu neturejau. Deje, taupe mano dydzio nebuvo todel nusprendziau del visa ko uzsimesti juoda - ir ka - jis ant manes man daug labiau patiko, akivaizdziai veidas atsigavo. Aisku as buvau su salikeliu. ax.gif

QUOTE(Giriagiružė @ 2014 09 24, 15:59)
Sveikos merginos/moterys  smile.gif
Jei nieko prieš, įsijungsiu į jūsų būrį.
Šią temą paskaitau jau gana seniai, dar net kai prisiregistravusi nebuvau, ir būtent šiai temai esu dėkinga, kad padėjo atrasti savo tipą. Nors ir anksčiau jutau, kad rengiuosi "kažkaip ne taip"  biggrin.gif
Taigi, esu žiemos tipas ( tik nenusprendžiu, clear ar cool), o anksčiau rengiausi tai, kas man buvo gražu - rudens spalvomis  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Dabar atradau, jog labiausiai tinka šaltos spalvos - juoda, šalta rožinė, tamsiai mėlyna, šalta, kiek tamsesnė raudona...

Norėčiau patarimo - kaip sukonkretintumėte, kuo skiriasi Clear ir Cool winter? norisi į garderobą įnešti daugiau spalvų, nei tos išvardintos, bet neatrandu  g.gif Bandžiau jaukintis šviesiai žydrą - nu nelimpa, nors tu ką.



Prasom 4u.gif Kaip fainai, kaip tik nei vienos is siu ziemu ir neturejom, dabar turesim. bigsmile.gif

As kaip skirtuma tarp cool winter ir clear winter isskirciau ryskiai zalia salotini atspalvi, cool winter jo neturi, pas ja tokios tikros zalios spalvos, ramesnes, o clear winter turi. tokia svytincia beveik neonine salotine, va desinej pusej viena juostele - antra nuo krasto tokia ryski salotine.

user posted image


O pas cool winter tokios zalios:

user posted image

Pagal akiu aprasyma galetumet buti cool winter. g.gif

O kokio atspalvio sviesiai zydra netinka? Gal koki pavyzdi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 24 rugsėjo 2014 - 17:26

Giriagiruze, pavyzdziui, man netinka tokia sviesiai zydra

user posted image

o tokia tinka

user posted image
user posted image
Atsakyti
O, ačiū, kaip faina, kiek atsakymų smile.gif
manau, jog nieko nebus - reiks imti fotoaparatą, susirasti visokių spalvų rūbų/medžiagų ir testuotis namie ax.gif
nes pagal viską labiau turėčiau būti cool winter, labai tinka šaltos spalvos, bet ir auksas manęs nebjauroja g.gif vilkėdama auksinį megztuką esu net sulaukusi komplimentų, kaip man tinka g.gif nors tas auksas turi būti toks tikrai, na, blizgantis - be jokių rudumo ir murzinumo priemaišų. Mano oda kad ir labai šviesi (nuo vaikystės visi klausdavo, ko tokia perbalusi biggrin.gif ), bet ji neturi šalto atspalvio. Tokia neutrali. Tarkim, mano vyras irgi šviesus, bet kai šalia padedam ranką ar koją, jo oda balta į rožinį rausvumą, o mano - neutrali g.gif
Atsakyti
Kaip gali būti šalia sudėjus du, kad vienas neutralus? Tai vienas šiltesnis, kitas šaltesnis biggrin.gif Arba tamsesnis ir šviesesnis biggrin.gif

Aš va irgi prie neutralumo (light spring), o mano dieds light summer. Kai šalia rankas sudedi, tai mano visada geltona, o jo ružava biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal ir man patarsit niekaip tose atspalviuose nesigaudau

Mano akys tamsiai rudos, antakiai irgi ryskus oda gana sviesi bet lengvai gelsvo atspalvio, o naturalus plaukai tamsiai pilki, tai koks cia tas mano tipas, spalvos tinka saltos, zydra, juoda tamsiai melyna ir pan.

o dabar uzejo noras pasisviesinti plaukus ar imanoma, nes i ziemos tipa lengva nusijuodinti, bet taip nusibodo but tamsiai sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Magas: 25 rugsėjo 2014 - 11:19
Vargu ar be foto tau kas nors ką nors pasakys. Todėl, kad tie žmonių savęs aprašymai paprastai visai neatitinka realybės biggrin.gif Visi yra įsitikinę, kad jų oda neutrali arba gelsva, visi kontrastingi, žo, pagal aprašymus net pilkiausia soft summer atrodo kaip vidurys žiemos biggrin.gif

O dar kartais būna įsitikinusių, kad jiems tinka spalvos, kurios tinka ne taip jau ir gerai... Juolab kad žydra ir tamsiai mėlyna yra turbūt visose paletėse, žydra žydrai nelygu, o kad jiems tinka juoda, yra įsitikinę visi mano žinomi žmonės, išskyrus vieną biggrin.gif

Ir kiek žinau, 90 proc. žmonių, nusistatinėdami save, nustato, kad jie žiemos biggrin.gif

Žo, paskaitai aprašą - bent jau koks dark autumn, pažiūri faktą - light summer biggrin.gif Tai ką čia beprikonsultuosi nematydamas... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 25 rugsėjo 2014 - 12:11
gal kam pravers wink.gif
user posted image
Atsakyti
Ir vėl vasarai viskas gražiau dry.gif Žiū, kaip gerai atrodo charchoal paltas ir greyed blue šalikėlis, ir kaip atrodo navy su agua blue. Ne, navy su aqua blue gerai atrodo, bet tik į pliažą! dry.gif
Atsakyti